Kıllı erkekler?

Bayanlardan bu sorunun cevabını merak ediyorum yaz aylarında malum tatile denize plaja gideriz bir çoğumuz görünen yerlerdeki yani Göğüs ve bacak kılları olmalı mı ona göre kıl tüy dökücü kullanacam?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence erkek tuylü olmali.. Hoslandigm ya da benden hoslandigini hissettigim erkeklerin elinin ustune yaz aylariysa kollarina bakiyorm var mi diye fotografi varsa bakacagm ordan bile bakiyorm kollarina.. Bence oyle sacma sapan gerecler kullanma

0|0
    0|0
    • 10 gunde gozle gorunur hale gelir

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

• Tibet öküzü gibi olmasın köse gibide olmasın orta işte

0|0
    0|0
    • Gitmeden 1 hafta önce al diyosun yani

• orman kaçkını gibi gezme, pırıl pırıl ol göğüs ve bacak kıllarını al

0|0
    0|0
    • Bacak kıllarını alınca çok parlar ne öyle bayan gibi :)

• işte bacağın da bir o kadar berbat görünüyo

• tamam bebeğim

Erkekler Ne Diyor 1

• Futbolcusun anlarım onu anlarım bunu anlarımda deli gib kıl kaynamıyorsa ne demeye aldırırsın be kıllarını? Lazere bır kaç seans gıt azalsın kökünden kurutup ne yapcan a mübarek?

0|0
    0|0
    • Ya insanların dışarıdan bana olan bakışları önemli yani herkes için öyledir illa ki sonuçta bekar biriyim tatile gittiğimde bayanların ne tür şeylerden hoşlanıp hoşlanmadığı önemli

• Aslında sana yazmadım sana bir sitemim yok bir kaç bayan arkadal 'ııy kıl '' vs yapmış. Yani bir hikaye var ya eşeğin kuyruğuna kimi kısa der kimi uzun. O yüzden bildiğini yap. Ama genel olarak hoşlanıyorlar kıldan, bir kaç con con tip hariç.

• :) olsun çoğunluk Önemlidir

Yükleniyor...