İlk ilişkimde kan gelmedi hala bakire miyim?

Kocamla yeni evliyiz dun iliskiye girdik ama benden kan gelmedi ( bakireyim ) ama cok agrim falan oldu girene kadar, girdikten sonra zevk aldim. Esnek oldugundan supheleniyorum icime tam girdi ama kan gelmedi hala bakiremiyim kan gelmedigi icin,

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Eşine konuş bence sen bakireyim diyosan eşininde
    zerre şüphesi varsa bekaretinden
    hemen yarın bir doktora gidin doktor desin bu kız yeni kaybetmiş bekaretini
    ya da önceden vermiş...

hiç düşünme yarın öbür gün başına kakmasın seni bakire değilken aldım diye

0|0
    1|0
    • Esim bana guveniyo ne alakasi var ben onu sormadim bu olay benim aklima takildi cunku kan gelmedi

• valla herkesin eşi herkese güveniyor. Ama geçen burada bir soru vardı... Aradan geçen zamanda bakire değilken aldım seni denmiş.. Bildiğim kadarıyla bir hafta içinde bu öğrenilebiliyor.
      sen bilirsin.

Erkekler Ne Diyor 16

• Bak canim , bu bakirelik kanı dediğiniz olay bazi kızlarda 1 damla gelir bazılarında çok bunu seks anında hissetmessin 1 damla 3 damla kan belli olmaz , bu kanı gorebilmen için esin içeri girip zar delindiginde durması gerekiyor. Senin de oturur pozisyona gecmelisin , esin sana güveniyorsa bu konuyu kimse ile konuşma kafanda da bitir , senin için esin için en iyi olan bu

0|0
    1|0
  • çok zor bir durum eşin şüpheye düşsede sana belli etmeyebilir şüphe kurt gibi içini kemirir. bazen esnek ki %20 bazende kanama içe akar dışa akmaz 10-15 civarı. uzman kontrolü veye tanıdık hekime telden detay anlatın aydınlatır sizi ve eşinizi.(ege-tıp, hkm)

0|0
    1|0
  • Arkadaşım Merhabalar...

Eşiniz size güveniyorsa olabilecek en büyük sorunu aşmışsınız demektir.

Sorunuza gelince evet hala bakiresiniz.. Zarınız esnek ve bu büyük olasılıkla doğum esnasında yırtılacak.

Mutluluklar...

0|0
    1|0
  • Teorik olarak evet bakirsin ne güzel hala bir kızla ilişkiye girecek kocan :))

0|0
    1|0
  • Kan lazımsa gönderim abla bir ünite brh + ?

0|0
    2|0
  • bıtmıstır o ıs

0|0
    1|0
  • Değilsin.

0|0
    1|0
  • kan gelmese dahi ilişkiye girersen bakire değilsin

0|0
    1|0
  • Evlenince kocana sorarsin

0|0
    1|0
  • Ewtttt kocan nededi bu durma

0|0
    1|0
  • bakire deılsn esneksın

0|0
    1|0
  • deyilsın.

0|0
    1|0
  • Değilsin

0|0
    1|0
  • Esnek olma olasiligi yuksek yine iliskiye girdiginizde kan gelir merak etme

0|0
    1|0
  • önceden mast. yaptıysan ya da baska bir sebeblerle kızlığın bozulmuş olabilir ) öyle hepsini sokacak kan gelmiycek kesin daha önce kazayla kaybetmişsindir kızlığını hani seviştin demiyorum olur ya zıplarken bisiklet sürerken mast yaparken bir şekilde kızlığın gitmiştir önceden esnek olsa ne kadar esnek olcak 20 santimi sokuyo kanaması lazım hani 5 santim girse kanamasa esnektir dersin ama köküne kadar girmiş

0|0
    1|0
    • ilk ilişkide kan gelmeyince kocan nasıl davrandı sen bakire değilsin falan demedimi sana kızmadımı daha önce vermedi diye

• bakirelik kızlık zarının delinmesi değildir be güzelim. alet girdimi işin bitmiştir :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...