Ailem benim gay oldugumu düşünüyor:(

sebebi evliliğe aşırı soğuk bakıyorum. dahası yıllardır yanımda hiç bir kızı görmediler. Daha önce 2 tane kızla birlikte oldum. gizliliğe hep çok önem verdim. acaba fazla gizlilik b...kunu yiyerek kötü mü ettim

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• Annene bi ara anne evi boşalt kız arkadaşım gelicek de anlar neyin ne olduğunu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 14

• hemen yarın akşam yemeğinde eve hatun atıyorsun. mutfaktan geçerken sizinkilere "bizi rahatsız etmeyin" diyorsun ve veriyorsun pompayı.

0|0
    0|0
  • ailen ön yargılı bence ben de bir kızla birlikte oldum. tabi o ilişkim gizliydi. ailem benim hakkımda hiç böyle düşünmediler. bir kere de gizli yaşamasan ilşkini o zaman fikirleri değişebilir sanırım

0|0
    0|0
  • haksız da değiller hani hadi sevgilin olmadı bari arada po*no film izle de bilerek yakalan.

0|0
    0|0
  • evlilige soguk bakma sebebiniz nedir

0|0
    0|0
    • Belki züppeliktir arkadasım herkes evlenmeyi isticek diye bişi yok ki kız mı bu ben evlencem hadi desin

• ahuahuahuahuhhuah beni de :D

0|0
    0|0
  • işin zor

0|0
    0|0
  • Kocaman insanlar yalan mı söyleyecekler!11

Vardır bildikleri onlara güven.

0|0
    0|0
  • Ben de evliliğe aşırı soğuğum.Ailen biraz abartmış bence.

0|0
    0|0
  • geçen baktım bazı sahih kaynaklara göre oğlak iken bir kısmında aslan çıktı

0|0
    0|0
  • O iki kadını ailenle tanıştır.

0|0
    0|0
  • bence bir de gay olmayı dene belki hoşuna ble gidebilir hatta hollada da evleebilrsin bile..:)

0|0
    0|0
  • nasıl anladın öyle düşündüklerini?

0|0
    0|0
  • Annenin kucağına koy bebeği "Akıllı olun ileri geri konuşmayın!" de.

0|0
    0|0
  • Kötü etmemişsin ama ailen kötü algılamışş büyük bi sorun değil bu sadece yanlış anlama . sen sabret bi kız daha bul kendine sonra da resim çekilin bi şekilde görür ailen utanırlar düşündükleri şeyden :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...