Sevgilim bana açık açık dedi ki testislerim ağrıyor, neden böyle açık bir şekilde söyledi?

yeni sevgiliyiz aramızda herhangi bir yakınlaşma olmadı elimi dahil tutmuş değil, hastayım dedi neyin var dedim üşüttüm galiba her yerim ağıyor hastahaneye gidecem sana sonuçları bilidiririm dedi, bir süre sonra aradı konuşuyorduk nasıl oldun neyin var dedim dedi testislerim ağıyor falan filan, dedim nasıl böyle rahat söylüyosun kız arkadaşımsın filan dedi.

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şutla gitsin şerefsizi iğrenç varlık doktora bile gitmemiştir numara çekiyor sana şerefsiz kızlara yutturuyorlar bunu.

0|0
    0|0
    • bana numara çekse ne yazar ayrı şehirledeyiz ve ben evlenmeden hiç bir şey yaşamam onunla.

En İyi Kız Görüşü

• hemen böyle açık konuşan sevgili ilerde neler neler demez.

hiç sevmem böyle insanları

2|0
    0|0
    • aynen en sevmediğim insan tipi

• bazı kızlarda olayı normal bulmuş. o normal diyenlere şunu diyeyim; o zaman size sorulduğu zaman hemen adet oldum diye cevap verin millete. ne de olsa çok normal bunlar

• aynen ya katılıyorum sana

Erkekler Ne Diyor 10

• Ağrı kesici olarak seni görüyor.
    İlaç niyetine kendini kullandırtma.

0|0
    0|0
  • bosalmıyodur ne zamandır ondan agrıyodur :D

0|0
    0|0
  • Haha tam açık konuşmamışki ya taşak deseydi nolurdı😱

0|0
    0|0
  • Sizce ne demeli peki... Açık sözlü işte

0|0
    0|0
    • bu rahatlık nereden geliyo ya

• Tamam , o zaman sizde erkek arkadaşiniza söyleyin bazı konularda çok rahat konuşma ben rahatsiz oluyorum deyin bitsin.

• dedim söylemez olur muuyum dedi ne var bunda normal bir şey söylüyorm dedim ama ben rahatsız oluyorumm fala filan umarım bir daha demez

• testis masajı istemiş. bende sıksık yaptırıyorum üretkenlik için çok faydalı

0|0
    0|0
  • Çok normal ne olmuş ki yani?

0|0
    1|0
  • Acik konuşmuş ya da bahane. ..

0|0
    0|0
  • ne demesini bekliyodun ki açık konuşmuş

0|0
    0|0
    • bir şey demesini beklemiyodum da çok açık oldu ama

• sen sormuşsun doğruyu söylemiş

• e normal söylemiş.. taşşaklarım ağrıyo demek yerine testislerim ağrıyo demiş daha kibarca ve medenice :))

0|0
    0|0
    • hı hı ne demezsin

• ozaman git sevgiline söyle bunu deki bidaha bana testislerim ağrıyo falan deme erkeksi bir rahatszlığım var de tamam mı de derdini sıkıntını sorununu sevgilinle konusarak anlat.. ne var bunda bu kadar abartacak

• tamam kızma abicim hem ayrıldık onuna :)

• adam gayet rahat :D

0|0
    0|0
    • işte bu rahatlık nereden geliyor

• ayrıl sen o heriften ilerde nasıl olsa üzüleceksin bu heriften adam olmaz

• aynen ondn bir cacık olmaz

Kızlar Ne Diyor 6

• gel yat bilmemnapim dememiş. neresinin ağrıdığını söylemiş abartmayın böyle.

0|2
    3|1
  • Acısını paylaşmis çocuk

0|1
    4|1
  • Testis de bir organ yahu! Ağrıması normal. Uzun süre boşalmamıştır. Adam bir şey talep etmemiş hem, sadece rahatsızlığını belirtmiş.

1|1
    4|1
    • bir şey talep edemez zaeten

• Otorite konuşmuş. Dağılın beyler bayanlar!

• Adamın belki de gerçekten bir hastalığı vardır. Olamaz mı? Size göre biz rahat insanlarız belki ama sizin de içiniz oldukça fesat. Bilin yani...

• Rahatlikla ne alaka ya kezban kezban triplere girmissin cocuk sana +18 bir sey dememis ki sagligiyla ilgili bir durum. Rahatlikla alakali degil.

1|1
    3|1
  • Bana duşa giriyorum diyince bile utanıyorum ben seninki baya baya rahatmis...

2|0
    0|1
    • aynen bende duşa giriyorum bile demem

• Tipik erkek sozu cok agriyo bosalmam lazim yardim et diyecektir sonunda

0|2
    0|0
    • ayrı şehirledeyiz

• O zaman aldattiginda yakalarsan bahane hazir ( saka yapiyorum alinmani istemm)

Yükleniyor...