İmkanınız olsa vücudunuzun nesini istediğiniz gibi yapardınız?

Alin size soru zayiflayacakmisiniz goguslerinizi buyuteceksiniz sacinizi mi basinizi mi neyinizi degistirmek istiyorsaniz buyrun paylasin :)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Burnumu kücültürdüm gözlerimi irileştirdim dudaklarımı büyütürdüm bacaklarımı belimi ve kollarımı inceltirdim kalçamdaki ve bacaklarımdaki çatlakları yok ederdim omuzlarımdaki sivilcelerimi yok ederdim ayaklarımı küçültürdüm boyumu 2 cm uzatırdım gözlerimi renkli yapardım göğüşlerimi azıcık büyütürdüm dişlerimi beyazlatır ve daha düzgün yapardım el ve ayak parmaklarımı düzeltirdim wooww ben öleyim gideyim şu tipe bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Üst iç bacağımı biraz inceltirim sanırım :/

0|0
    0|0
  • Ben basenlerimi küçültürdüm 88 şu an 84 falan yapardım ölçüsünü... Geri kalan yerlerimden memnunum :D Belki göğüslerimi biraz büyültebilirdim veya boyumu uzatırdım eğer bir kaç hak daha verilseydi.

0|0
    0|0
    • Sen dua et:) baştan yarasin lar seni

• Yani ideal vücudu çiz deseler tüm kızlar aynı vücudu ister belli standartları var haliyle göğüsler büyük olsun kalça ufak olsun boy uzun olsun vs vs ayrıca bunlar hayat standartları yüksek bir yaşam için düşünülmesi gereken ve gerçekleştirilmeye uğraşılması gereken hedefler yoksa karakter gibi şeylerin daha önemli olduğunu biliyoruz bazı seviyesiz tiplere duyrulur... Madem bu kadar aptalsın konuşma...

• Ben mı aptalım sen mı tartısılır ama herkes dıledıgını ıstemekte ve dıledıgı olmakta ozgurr

Erkekler Ne Diyor 3

• Yüzümde cildim biraz bozuk, burnum birazcık daha ince olabilirdi, bir de zor kilo alıyorum (hatunların tek istediği rahatsızlık budur heralde) :)) Bunun haricinde memnunum. Özellikle saçlarımdan, kas-kemik yapımdan, fiziki proporsiyonumdan (Proporsiyonu cümle içinde kullandım, oley!) :D :D

0|0
    0|0
  • beynini.

0|0
    0|1
  • benim kafa komple değişecek çıkma bir kafa bulsam saniyede kaynattırırdım da yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...