Bu sorum herkese gelsin bir kadının adet olmadan önceki döneminde ve sırasındaki farklılıkları sezebiliyor musunuz?

Aslında sormak istediğim şu östrojen hormonu arttığı için daha çekici bir hal alıyorlar mı o enerjiyi hissediyo musunuz ruhsal olarak değil ama bedensel olarak soruyorum

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben anlıyorum :D

0|0
    0|0
    • Nasıl anlıyosun

• e huyu zaten bellı edıyo gogusu kucuk olanlarınkı norma sutyenden bıle tasıcak duruma gelıyo :D

Erkekler Ne Diyor 6

• sınırlı streslı oluyorsunuz çikolata krizi goguslerde şişkinlik her gun gordugun kişi işe daha da anlasılır

0|0
    0|0
  • Stresi hissedebiliyorum. Degisken ruh halleri.. yumurta bile kirarken bir civcivin hayatina maal oldugunu dusunup salya sumuk aglamalari. El yuz yikarken eteafa sicramis bir dmla su yuzunden o keskin delici bakislara maruz kalmak. Cozulsun l*n artik su buginiz! Canimdan bezdim yeminle

0|0
    0|0
  • Olmadan önce azgın oluyorlar 😀😀

0|1
    0|0
  • Evet farkediliyor o zamanlarda istekleri dahada artar. heycan ararlar. arzu istek hat safhada seyeereder ;)

0|0
    0|0
    • Aslında benim sormak istediğim şu dış yapılarında bir farklılık görüyor musunuz yani daha çekici geliyor mu

• adet olmadan 2 gün önce kadının nefesi kokar. erkeğe ikazdır sen bunu bilionmu?

0|0
    0|0
  • Sezebiliyorum, daha agresif bir yapıda ve cinsel olarak daha istekli oluyorlar.

Sezercik, daha iyi sezebilir tabii... :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...