Erkekler için bu normal bir şey mi?

Erkekler her şeyden çok çabuk tahrik olur mu arkadaşlar? ne zaman öpüşsek erkek arkadaşımla ereksiyon olduğunu hissediyorum normal mi bu?

0|0
2|19

En İyi Kız Görüşü

• Evet oyleler npasin.. sevgilimde oluyor kendisi birçok kişinin kontrol edemediğini en ufak şeyden etkileniyorlar mis erkekler

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Normal erekte olması.

1|0
    0|0
  • Evet normal yani öpüşürken tahrik olması. Olmazsa sorun var demektir. Kimse burada yok falan demesin. Erkeksen öpüşürsen olursun arkdaş. !

0|0
    0|0
  • hayır o an ne düşündüğüne bağlı

0|0
    0|0
  • demek ki snde oluyosun gözün bşka yerlere kayıyor istemsız bayan.. tek erkeklrde olmaz..

0|0
    0|0
  • olmaz hemen :D

0|0
    0|0
  • Erkeğin zevk aldığını gösterir erekte olması. Erekte olmuyorsa sorun aramalısın oluyorsa değil.

0|0
    0|0
  • erkekler öpüşünce ereksyon olur bu bir sapıklık belirtisi falan değildir merak etme

0|0
    0|0
  • İstem dışı birşey ben kontrol etmiyorum ki kolay mı kolay değil mi diyim sana

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Evet normal zevk suyu bile gelir :)

0|0
    0|0
  • yakıyon çocuğu eritiyon sonrada

0|0
    0|0
  • Gayet normal sen tahriik olmuyomusun

0|0
    0|0
  • öpüşürken o işi düşünürseki genelde düşünürüz serleşme olması normal bence

0|0
    0|0
  • O bizim elimizde olan bişey değil ki hemen kalkıyosa erkek arkadaşın baya abazaymış

0|0
    0|0
  • öpüşmekde ereksiyon olması normal bendede oluyo :)

0|0
    0|0
  • Opusmekte cinsellik olacak tabii

0|0
    0|0
  • olunablr normal :)

0|0
    0|0
  • öpüşmenin Sonrasını düşünüyodur o ya da k sırada nereyi elliyosa

0|0
    0|0
  • aynı durum bendede var ne yazık kı opusmekten ne bıleseyım mını eteklı kızdan taytlı kızları gorunce tahrık vede ereksıyon oluyorum , elımdeo lmayan bır nedenden dolayı boyle...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet normal ufak dekolte gorseler yeter

1|2
    0|2
Yükleniyor...