Kadın nasıl lezbiyen yapılır?

kadın nasıl lezbiyen yapılır ki?çok fazla oral seks yapılması mı?"beceren" erkeğin kadının kimliğini edilgen bir köşeye konumlaması mıdır? O ne demek ya:/

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 7

• Herşeye merak duyduğundan olmuştur.

• Doğuştan lezbiyense lezbiyendir.

• Ergenlik döneminde lezbiyen olmadıysa sonradan olamaz diyorum :D

• görüyorum ve artırıyorum
      Ödipal dönem diyorum

• iliginç bir şey...

• Erkek tarafından yeterince tiksindirici hareket yaptıktan sonra kadın kendisi lezbiyen olacaktır zaten. Ekstra bir şey yapmaya gerek yok.

• kadını kadından başkası lezbiyen yapamaz :(

• kadına şiddet ile kadınların erkeklerden soğuması ve intikamlarını erkeklere koydukları edilgen sevişgenlik tavrı ile ortaya koydukları yaşam bçimidir. burdan ne anlıyoruz . eziyet çeken kadın lezbiyen olur .. tezpit döktrdüm

• cevabını şikayet ederim bak,lezbiyenlik nerde edilgen.yabancılaştırdın beni yeminle.

• yabancılaş zaten sonu olmayan film gibi lezbiyenlik .. sen sonu çekilmemeiş film gördün mü hiç

• ağır fobiksin.
      Yok edilgen kelimesine yabancılaştım.homofobik sayılabilirim ben de.

• ya lezbiyensindir yada değilsindir. sonradan olunacak bişey değil bu.

Kızlar Ne Diyor 6

• Her kadının, diğer kadınlara ilgi duyması doğuştan gelen bir şeydir. Bazı kadınlarda bu ilgi çok fazla olur bazı kadınlarda ise çok düşük olur. (mesela güzel bir kadın gördüğünde refleks olarak şöyle bir tepeden tırnağa süzer)Eğer bu ilgi, erkekleri bir kenara atıp sadece kadınlarla ilgilenmek düzeyinde ise ancak buna lezbiyenlik denir. Yani bir kadının başka kadınla sevişmesi filan onu lezbiyen yapmaz.

• herkes doğuştan biseksüeldir sözünü laf kategorisine geçirdiler.katiyyen biseksüel değilim.

• ben öyle birşey demedim zaten. dikkatli okursan tam tersini söyledim.

• tersini söylemeişsin güvercin bisek.lez. Arasındaki fark kafanı karıştırdı.

• Yeterince erkekle yiyiştikten sonra, terkedilmelerin sonunda gözyaşlarına boğulmayla gelen iç böğürmesinin neden olduğu bir durum.

• kaç denek? Yüzde?

• Kişiye göre kimisi 3 tane de, kimisi 50 tane de anca be gülüm :(

• yok ya şeyi diyorum kaç lezbiyenden kaçı

• sen hedefi göster.ben hallederim

• sen aç yiğidim ben oyalarım

• valla benimki doğustan :)

• bücür musalık yapıyorsan ama ya?

• neeeeeeeeeeeeee

• cateleya seni tanımak isterdim...

• link bunu bana yapsa belki

• agir heterolugumdan ödün veresim yok hiç

• Öncekileri Göster
    • 0:46'dan sonra meme var beyler! O değil bunun bir benzerini yapsan modern sanat deyip alkışlayacak adam var.

• memespor

• lezbiyen olunmaz dogulur.

• di mi güvercinim ya:(

• hea

Yükleniyor...