Kadın nasıl lezbiyen yapılır?

kadın nasıl lezbiyen yapılır ki?çok fazla oral seks yapılması mı?"beceren" erkeğin kadının kimliğini edilgen bir köşeye konumlaması mıdır?

O ne demek ya:/

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 7

• Doğuştan lezbiyense lezbiyendir.

• Herşeye merak duyduğundan olmuştur.

• Ergenlik döneminde lezbiyen olmadıysa sonradan olamaz diyorum :D

• iliginç bir şey...

• görüyorum ve artırıyorum

Ödipal dönem diyorum

• Erkek tarafından yeterince tiksindirici hareket yaptıktan sonra kadın kendisi lezbiyen olacaktır zaten. Ekstra bir şey yapmaya gerek yok.

• kadını kadından başkası lezbiyen yapamaz :(

• kadına şiddet ile kadınların erkeklerden soğuması ve intikamlarını erkeklere koydukları edilgen sevişgenlik tavrı ile ortaya koydukları yaşam bçimidir. burdan ne anlıyoruz . eziyet çeken kadın lezbiyen olur .. tezpit döktrdüm

• ağır fobiksin.

Yok edilgen kelimesine yabancılaştım.homofobik sayılabilirim ben de.

• yabancılaş zaten sonu olmayan film gibi lezbiyenlik .. sen sonu çekilmemeiş film gördün mü hiç

• cevabını şikayet ederim bak,lezbiyenlik nerde edilgen.yabancılaştırdın beni yeminle.

• ya lezbiyensindir yada değilsindir. sonradan olunacak bişey değil bu.

Kızlar Ne Diyor 6

• Her kadının, diğer kadınlara ilgi duyması doğuştan gelen bir şeydir. Bazı kadınlarda bu ilgi çok fazla olur bazı kadınlarda ise çok düşük olur. (mesela güzel bir kadın gördüğünde refleks olarak şöyle bir tepeden tırnağa süzer)

Eğer bu ilgi, erkekleri bir kenara atıp sadece kadınlarla ilgilenmek düzeyinde ise ancak buna lezbiyenlik denir. Yani bir kadının başka kadınla sevişmesi filan onu lezbiyen yapmaz.

• tersini söylemeişsin güvercin bisek.lez. Arasındaki fark kafanı karıştırdı.

• ben öyle birşey demedim zaten. dikkatli okursan tam tersini söyledim.

• herkes doğuştan biseksüeldir sözünü laf kategorisine geçirdiler.katiyyen biseksüel değilim.

• Yeterince erkekle yiyiştikten sonra, terkedilmelerin sonunda gözyaşlarına boğulmayla gelen iç böğürmesinin neden olduğu bir durum.

• yok ya şeyi diyorum kaç lezbiyenden kaçı

• Kişiye göre kimisi 3 tane de, kimisi 50 tane de anca be gülüm :(

• kaç denek? Yüzde?

• sen hedefi göster.ben hallederim

• sen aç yiğidim ben oyalarım

• valla benimki doğustan :)

• cateleya seni tanımak isterdim...

• neeeeeeeeeeeeee

• bücür musalık yapıyorsan ama ya?

• link

bunu bana yapsa belki

• memespor

• 0:46'dan sonra meme var beyler! O değil bunun bir benzerini yapsan modern sanat deyip alkışlayacak adam var.

• deans beni etklemedi :( sorun nerde bulmalıyım :(:(:(

• Öncekileri Göster
  • lezbiyen olunmaz dogulur.

• hea

• di mi güvercinim ya:(

Yükleniyor...