Kadınların sünnet olması?

Eskiden kadınlarda sünnet ediliyormuş ve şu an halen orta afrikada ve güneydoğu asya ülkelerinde yapılmakta. Siz biliyomuydunuz kadın sünneti olduğunu ve bu ülkemizde yapılsa nasıl karşılardınız?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Sadece barbarların evet barbarların uyguladığı bir yöntemdir. Sırf kadın seksten zevk almasın, evlenmeden önce birliktelik yaşamasın diye iğrenç bir ortamda güvensiz bir şekilde yapılıyor bu operasyon. Hiçbir şekilde dinde böyle bir şey yoktur. Küçücük kız çocuklarına yapıyorlar. Rezillik. Tabi ki de hoş karşılamazdım. Olur mu öyle şey

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kadın sünneti dinde bile yok. O tamamen kişilerin kendi menfaatleri için uydurdukları ve hala somali gibi ülkelerde uygulanıan bir olay. Bu kadınların en fazla 5te 2 si yaşıyor. Çeşitli hastalık enfeksiyon ve kan kaybından ölüyolar. İnsani. bir yanı yok ki bu bizm ülkemizde hiç bir zaman uygulanmaz.

0|0
    0|0
  • karsılama fılan olmaz. onun belırlı bır amacı varmıs. kadınların sunnetı denılen olay klıtorısının kesılıyor olması. belgeselde ızlemıstım. amac kadınların onların kendı fıkırlerınce zevk almasını engellemek.

0|0
    0|0
  • yapılsaymış naısl bişiysee :S:D

0|0
    2|1
  • Yapılsa kesin benimkini kestirirkerdi bizimkiler... D

0|0
    0|0
    • Çokmu arzulusun

• Biliyoruz arkadaşım sen önce yazdgimi okulda konuş olurum demedim öyle birşey olsa ailem yaptırırdı diyorum..

• bende farkındaysan yorumuna cevap verdim arkadaşım görüşüne değil ;)

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet vardir

0|0
    0|0
  • Bu soru daha önce Bence lerde soruldu

0|0
    0|0
  • Afrikada gelenek mis hem hristiyan hem müslüman kadınlar yapıyo bide güneydoğu asyada müslüman kadınlar yapıyo.. Ama avrupa da estetik amaçlı yapan kadınlar var kliktorisi beğenmeyip. Sarkık diye kestirenler var

0|0
    0|0
Yükleniyor...