Hamile olabilirmiyim acaba?

Sevgilimle 20 gün önce sürtünme yoluyla bir ilişkim oldu. azda olsa meni akmış olabileceğini düşünüyorum vajina duvarının orda boşalmıştı. Hemen 2 gün sonra adet oldum biraz farklıydı kan daha taze ve daha pembemsiydi. Normalde 7veya8 gün adet görürüm bu adetim 4 gün sürdü. Adet olduğuma sevinmiştim ama bu sevinmemden 13 geçti şu an endişeliyim. Kasık ağrıları çekiyorum biraz garibime gitti meni dışardan rahime aksa bile hamile olma riski varmı?

Güncellemeler:
😯evet baktım biraz sorulan sorulara baya hakaret ediliyor. Konunun başlığı belli cinsel sağlık ks. Hakaret edeceklerse sorumu kirletmesinler akıl verecek birilerini arıyorum başına gelen varsa söleyebilirmi...

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• Canım keşke derdini yazmasaydin şimdi sana birsürü hakaret yazicaklar

0|0
    1|0
    • Birdengelen bir açlık hissediyormusun?

• Aksine çok sitresliyim yaşadığım şeyden çok pişmanım. Çok iştahsızlaştım 4 kilo verdim ve çok duygusallaştım. Kabızlık sorunuda oldu. Korkuyorum yarın cesaretimi toplayıp eczaneye gidersem test alıcam

• Daha çok erken gebelik belirtileri için strestendir büyük ihtimal

Erkekler Ne Diyor 15

• Vajinanı yıkadın mı boşalma olan yeri kısa süre içinde?

1|0
    0|0
    • Bakireyim sürtünme+anal oldu.. utanıyorum ama pişmanlık fayda etmiyor

• zaten adet olmuşsun ama hastalık kapabilrisin analdan yapma bundan sonra.

• Saol

• Hamile olduğunu sanmıyorum. bir doktora görün ama yinede.

1|0
    0|0
  • gebesin kesinlikle sen diğer yorumlara bakma kendini korumaya al bu saatten sonra. çocugun ismini ne düşünüyorsun?

0|1
    1|0
  • sen bul beni ben sana gereken yardımda bulunabilirim

0|0
    1|0
  • hamile değilsin, hamilelik öyle kolay olmuyor...

1|0
    0|0
  • Doktora gıt

1|0
    0|0
  • ilşki sonrası regl olmuşlar çokçok nadiren gebe kalır, uzmana gidin başka özel sorular sorup teşhis eder veya testler yapıcaktır (dr. um)

0|0
    0|0
  • Hamile kalmak o kadar kolay iş değil

0|0
    0|0
  • Risk var şuki anal yaptıktan sonra direk sürtünme yoluyla da ciddi mikrop kapma riskin var

0|0
    0|0
  • Hayirrŕr

0|0
    0|0
  • hamile olma ihtimalin yok

0|0
    0|0
  • Zevk aldın mi

0|0
    1|0
  • kesinlikle hamile değilsin hamile olsaydın zaten adet olmazdın adet olmuşsun normalde 3 gün adet olmak normaldir ama ergenlik döneminde günleri artada bilir azaladabilir. sen 4 gün adet olmuşsun normal sayılır normali 3 önceden 8 gün adet oluyomuşsun bu hiç sağlıklı değil 8 gün adet normal değil doktora görünmeli bir durum... kasık ağrıların baska nedenlerden olabilişr hamilelikle alakası yok. penis vaginaya girip vajinanın içindeyken boşalmadıkca hamile kalınmaz bunuda bilmende fayda var

1|0
    0|0
  • Test yaptır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir test yap istersen sanmıyorum ama

0|0
    0|0
  • pembe kan zar zedelemesi de olabilir , test en iyisi sonuç

0|0
    0|0