Lezbiyen olduğumu aileme nasıl açıklayacağım?

arkadaşlar ben erkeklere asla dokunamayan bir lezbiyenim.

fakat ailem bunu bilmiyo ve babamın bir arkadaşı eşini göndermiş annemle de çok iyi anlaştılar. oğlanla bizi görüştürecekler. yani beni vermek istiyolar. hadi buna bi mazaret bulsam ya sonrası ? ?

nasıl açıklıycam bir erkekle olamam ben tiksiniyorum. aynı durumda olan yokmu? nasıl yapıcam çok bunaldım :s

0|0
8|27

En İyi Erkek Görüşü

• Ben heteroseksüelim sıkıntım yok...

Fakat şunu anlamıyorum... Gay arkadaşları düşünüyorum istemesemde onların durumununda biraz mantıklı noktalar bulmuyorum değil mesela erkek bedeni kadın bedenine göre çok daha temizdir, penisimizden akıntı gelmez adet görmeyiz kadınlara göre çok çok daha temiziz buna binaen birbirileriyle sevişen adamlar bir nebze mide bulandırıcı oluyor,

ama vajina? bir kere estetik değil, sonrasında adet görüyorsunuz ve oradan sürekli adet dışında kanama akıntı herşey oluyor yani bildiğin objektif bakıldığında pislik yuvası.. abi bunu bile bile başkasının vajinasına nasıl oral yapabiliyorsunuz siz lezbiyenler anlamış değilim :((

Erkekler yapıyor çünkü fetişist bir durumu pisliğinden bile hoşlanan tipler bulabilirsiniz..

garip bence bir doktora git...

0|0
    4|0

Erkekler Ne Diyor 26

• evlenmek istemiyorum de..beğenmedim de..ekonomik özgürlüğünü kazan...kendini işe ver birşey diyemezler..yaşın geçer..isteselerde evlendiremezler zaten ondan sonra..evde kalmıs olursun..sonrada kız sevgili bulursun aşk yasarsınız..ama ömür boyu bekar olacaksın..çocuk olmayacak bunlarıda düşün..yada kız gibi duran erkekler var..onlardan biriyle evlen..belki onlar kadınsı olduğu için ilgini çeker.

1|0
    0|0
  • Merhabalar,

Sevgili kardeşim sizin bu durumunuzu, eşcinsel olan duygularınızı incelemek istiyorum.

Ne zamandır lezbiyenlik dürtüsü içindesiniz ? Önceden nasıldınız ? Sonradan mı böyle oldunuz ?

Ve ne şekilde başladı bu durum ? Ayrıca bir bayanla birlikte cinsel manada temas gerçekleştirdiniz mi ?

1|0
    1|0
  • çok zor bir durum ya hakikatten türk toplumu daha buna hazır değil merak ediyorum senin kararını

1|0
    0|0
  • bir psikoloğa görün.

1|0
    0|0
  • doktara git konus

0|0
    0|0
    • öcelikle doktora git ve emin ol lezbiyenim demekle lezbiyenlik olmuyor kriterinide yüksek tut

zaten toplum baskısını uzun bir süre hissedeceksin cevrenin duymaması flalan doktora bir git konus anlat emin ol sonra lezbiyenim de aile ekonomik özgürlügün varsa kız arkadasın ile ev tut beraber kimsede anlamaz lezbiyen oldugunu

• sıkıntılı bir durum

0|0
    0|0
  • türk toplumu bunu kaldırmaz, ailenin bunu anlayışla karşılayacağını sanmıyorum (genel toplum yapısı yüzünden)

işin zor... da sen nerden lezbiyen oldun, eminmisin öyle olduğuna (cinsellik adına bişey yaşamadıysan mesela sadece bi heves falanda olabilir)

0|0
    0|0
    • Türk toplumu artık herşeyi kardırabiliyor. Ailesi üzülse de anlayacaktır. Lezbiyenlik biyerden kapılan bir hastalık veya kendi isteği doğrultusunda oluşan bir durum değildir. Bu hormonal bir durumdur. Kadın istiyorum hadi kadın olsun, erkek istiyorum hadi erkek olsun diyemiyorsun.

• diyemiyorsun ama sokağa çıkınca bunu kimseye anlatamazsın.. lezbiyen desen toplumun yarısı o ne ? der.. hormonal durumu bilmez bizim toplum ip*e der geçer

• Ben de lezbiyenim. Bana dokunabilirsin. Sadece kızlardan hoşlanıyorum.

3|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun,zor bir durum ama evliliğe hazır değilim,henüz erken benim için gibi şeylerle savuşturursun

0|0
    0|0
  • hiç güzel lezbiyen görmedim. hep göbekli çirkin, erkeksi maskülen tipler oluyolar doğru mu? neden soruyosun diyecen? ben de diyecem ki zaten tarif ettiğim gibiysen hiç bi erkek yanına yaklaşmaz.

0|0
    2|0
    • alakası yok fazla güzel olduğum için oldu ne olduysa diye düşünüyorum

• bir şekilde açıklamak zorundasın..

bu adam olmazsa başka biri gelir ister

sonra başka biri..

nereye kadar saklayabilirsin ki?

Babandan önce annenle uygun bir şekilde konuşmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • sana bir soru,bebeğin olsun istemiyomusun?eşinle tatile gidip denize girmek istemiyomusun?eşinle akraba ziyaretelerine gitmek istemiyomusun?yanlış anlama merak ettğim için sordum

0|0
    0|0
  • psikoloğa git yardımı olabilir

0|0
    0|0
  • Psikoloğa görünmende fayda var.Nedeni araştırılmalı..

0|0
    0|0
  • ıyyyk

0|0
    3|0
  • bi kere dene olmassa evlenme sende

1|0
    0|0
  • bi psikolokla görüş ve 1-2 kez dene flört et beraber bişeyler yaşayın belki bi değişme olur .

0|0
    1|0
  • Çocuğa de ben lezbiyenin dokunamam sana hiç uğraşmaz.

1|0
    1|0
  • iğrençsin

1|0
    2|0
  • yazik cook yazik

0|0
    0|0
  • Seni bu duruma sürükleyen geri zekalı, beyinsiz erkekleri Allah bildiği gibi yapsın.

0|0
    0|0
  • acik acik soyle cocugun basini yakma yaziktir

0|0
    0|0
  • acınacak durumdasın vvalla

1|0
    4|0
  • Erkekle bir kere seks yap sonra karar ver :D

0|0
    1|0
  • bana kalirsa psikolog en iyi cozum psikologa git derdini anlat oda sana yol gosterir ve tabii sende cabala erkek arkadas edinmeye calis...

2|0
    0|0
  • bence ailene açıklama yapma.iki taraf içinde çok zor dönemler olur.bana kalırsa anlaşmalı evlen.baştan konuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Arkadaslar psikologa git demisler ama lezbiyenlik dogustan olan bise..psikolog sana yardimci olamaz bu konuda..ailene gelince..zorrr..nasil karsilalar bole olman..bende bilemedim ne desem..once annenle ozel konussan bu konuyu..tepkisi nolcak..veya annenle konusmaya hazir değilsen..simdilik evlenmeye hazir değilim de..istemiyorum de..zorla vercek halleri yok ya..

2|0
    1|0
    • aşağlamadığınız için teşekkürler en azından :)

• Onu sana değil lez değilim dedigim halde ole yorumlayan alttaki beyfendiye yazmistim :) hepsi onun sucu :)

• erkekler lezleri sevişirken izlemeyi çok severler :)

• soru üzerinden epey zaman geçmiş hala bu sıkıntın varsa yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • flört ettiğin veya sevgili oldugun bi kız var mı? varsa işin kolay. eve çağır bi gün ve sizi öpüşürken basmalarını sağla.

0|0
    0|0
  • bu nasıl bi durum yahu nasıl olabiliyor böyle şeyler :/

allah vermesin :S

0|0
    3|0
  • ailen peki kadınlara dokunmanı nasıl karşılar ki? yani... seni heteroseksüel biliyorlar şu an.

evlilik öncesi cinsellik yaşamanı normal mi buluyorlar?

ve de lezbiyen olduğunu söylemen, senin cinsellik yaşadığın anlamına mı gelecek?

yani bunu dile getirmesen bile kızlarla ''seviştiğin'' anlamına mı gelir ''lezbiyenim'' demek?

0|0
    0|0
  • arkadaşım ben de aynı durumdaydım.açıldım.sadece annem şaşırdı ve üzüldü ama zamanla belki karşı cinsine ilgi duyabilirsin demeyi bıraktı ve ben senin her halinle yanındayım dedi.çünkü ona uzmanların videolarını izlettim.mesela şahika yüksel var.bu işin uzmanı.ondan yardım alabilirsiniz:)başta zor olsa da sonra anladıkça ve sakinleştikçe seni zorlamayı bırakacaklar;)tabi çok çok aşırı katı değillerse,ki katıların bile uzun zaman sonra olsa da kabullendiğini görüyoruz..

1|0
    0|0
  • doktor yardımı alsan ... çünkü bu durum böyle gitmez

0|0
    1|0
  • bu soruya bu kadar erkek cevap verirken kızların cevap vermemiş olması...

ailenle arandaki ilişkiyi bilmiyorum ama genelde en samimi aile ilişkilerinde bile bu sakince atlatılabilecek bir olay gibi gözümüyor.. bence arada espiriyle karışık bahsederek bu olayı önce konuşulur hale getirmelisin... daha sonra bunu bir psikolog yardımıyla onlara söyleyebilirsin.. tabi eğer kendinden eminsen, kendinden tam olarak emin değilsen tercihlerini öncelikle ölç tart derim tabi bilmiyorum ama öncelikle eşcinsel bir ilişkiyi yürütüp yürütemeyacağini bunun senin için gerçekten doğru olup olmadığına karar vermelisin.. kararında emin olmadan ailene açılman işleri karıştırabilir.. ama kendinden eminsen ailenin bunu kabul etmesi sürecinde sabırlı, anlayışlı ve açıklayıcı ol ... onlara fikirlerinden, nedenlerinden, duygularından bahset..

2|0
    0|0
    • galiba denemem lazım biriyle ama çevremden seçemem nasıl yapıcam bilmiyorum ama (:

• evet ama tanımadığın biriyle de gireceğin bu tarz bir ilişki sana zarar verebilir... erkek yada kız olması önemli değil ilişki içinde olacağın insanı tanımalı ve iyi seçmelisin. Çevrene tercihinden bahset, ama arkadaşların arasında bu konuyla ilgili dalga konusu veya saçma sapan muhabbetlerin konusu olmamaya dikkat et.. tercihin çevrende duyulduktan sonr senin gibi hisseden birileri varsa muhtemelen o da sana açılacaktır ve birbirinizden hoşlanırsanız bir ilişkiniz olur tabi...

Yükleniyor...