Kapat

Ozel bolgemi jiletle alıcam ama?

Merhaba arkadaşlar ben ilk ciktigindan beri yaklasik 5 yildir agda yapiyodum sarkmaya basladi ve her yer sivilce doldu o sivilceler yuzunden hastaneye gitmek zorunda kaldim bir surude batik olustu kremler filan verdiler jiletle al dediler ama bir turlu duzeltemiyorum. Jilet de dokunduramiyorum o yaralara tekrar zarar veriyo bu haldeyken lazer de yapamayiz dediler krem yarali yere zaten zararli ne yapabilirim agda da olmaz :(

0|1
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Jilet ile alma. Bekle cildin düzelen kadar uzasın. Cildin düzeldiketn sonra başının çaresine bak.
    http://youtu.be/znhEi-nPs08
    Dikkat et uzun zaman bırakma sonra bu videodaki gibi olmasın.

0|0
    0|0
    • Bu hale getiren beni agda zaten asla yapmam sarkitiyo

• Gecmis olsun

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 18

• çok uzadıysa makas ıle kısalt sorun olmaz iyilesınce agda yaparsın

0|0
    0|0
  • gilette fusion kullan tahriş etmez

0|1
    0|1
  • Yaralaş iyileşsin kreminide sür jilet kullanma bırak kalsin öyle çok uzamaz zaten hemen. Tam iyileşince artık lazermi yaparsın jiletmi kullanırsın sana kalmış.
    İyiki kız değilim çok zor temizliğiniz.

0|0
    0|0
  • Sakın jilet kullanma.

0|0
    0|0
    • Neden? Agdayla mahvediyorum sarkiyo. En azindan jilet acisiz hemde kokleri kalinlastiriyo lazer icin iyi birsey bu. Zaten esmerim kararmasi umrunda degik sarkmasin yeter

• Olsun ya agdadan iyidir

• Yaralar gecene kadar ellesme

0|0
    0|0
  • önce krem temizlemesini bekle ondan sonra alirsin

0|0
    0|0
  • doktora gitmedinmi

0|0
    0|0
    • Gittim jilet kullan dedi ama yaralar kaniyo

• Evet doktor yazdi

• Doktorun verdiği kullanım süresini harfiyen uygulamalısın yoksa kolay kolay iyileşmez birde hijyene önem vermelisin

• en temiz ve güzeli jilet bence devam et kanki:)

0|0
    0|0
  • Ozaman tüy dökücü kullan

0|0
    0|0
  • hiç almayada bilirsin yani kim görcek ordaki kıllarını :)) yaza kadar uzat yazında neyle alcahını düşünürüsn hem sürekli kılları almak cildi tarişlendirir bence bir süre uzat kılları kesmen gerektiği zaman ağda yap sen her hafta yapıyosundur oyüzden sivilce çıkmıştır

0|0
    0|0
  • Ne kadar sikintilisiniz ya birinin gogusu sarkar diğerinin baskabtarafi

0|0
    0|0
  • bırak uzasın kılların makasla topla bir müddet düzelene kaadr hatta hiç dokunma bir müddet dinlein nedir bu takıntınız sanki her akşam kocanız emiyor yalıyor dilliyor bırak biraz rahatlasın

0|0
    0|0
  • saç kesme makinasıyla dikkatli bir şekilde yaparsan kısaltabilirsin belki.

0|0
    0|0
  • sen ilk başta yaraları geçir bence :S

0|0
    0|0
  • Kremler kullan;;

0|0
    0|0
  • İyileşene kadar sadece makasla kısaltın, iyileşince lazere gidin, en ideal çözüm, ağda zamanla kararma yapar.

0|0
    0|0
  • Tüy dökücü krem

0|0
    0|0
  • Yaralar düzelene kadar uzasa sana sıkıntı çıkarır mı

0|0
    0|0
    • Yani rahatsiz oluyorum

• Makasla ya da saç tıraşı için makineler var tam olarak kısalmıyor ama yaralar iyileşene kadar azcık idare edebilirsin belki bu şekilde hem rahatsız olmazsın hem canın yanmaz

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• eldiven diye bir yöntem var bliyomusun onunla al

0|0
    0|0
  • Sakin jilet kullanma bkle biraz o yaralarin duzelsin. Uzucak sana sknti cikarmzsa duzelene kdr hic bsey ypMa duzelfktn sonra dogru lazer yolu

0|0
    0|0
    • Lazer hemen yaptıramam o zamana kadar jiletle alcam ağda mahvetti. Bende ağda için pismanim :(

• Agda o kadar kotumu yaa :(sarktigni duydm ama bünyedn bünyeye degisio galiba. Krem kullanabilirsn sakizla eldivenle almayi dene. Ama jilet kullanmani tawsiye etmiyorum.

• Iste agda batik yapti azaltiyo evet ama tuylerim hic cikmadigi icin :( hepsi deri altinda kaldi sivilce oldu ama eldiven mantikli tesekkur ederim

• Al bence

0|0
    0|0
  • Jiletle almaya çalış mecburen. Ayrıca ne sarkması ya bende sarkma falan olmuyo

1|0
    0|0
Yükleniyor...