Ozel bolgemi jiletle alıcam ama?

Merhaba arkadaşlar ben ilk ciktigindan beri yaklasik 5 yildir agda yapiyodum sarkmaya basladi ve her yer sivilce doldu o sivilceler yuzunden hastaneye gitmek zorunda kaldim bir surude batik olustu kremler filan verdiler jiletle al dediler ama bir turlu duzeltemiyorum. Jilet de dokunduramiyorum o yaralara tekrar zarar veriyo bu haldeyken lazer de yapamayiz dediler krem yarali yere zaten zararli ne yapabilirim agda da olmaz :(

0|1
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Jilet ile alma. Bekle cildin düzelen kadar uzasın. Cildin düzeldiketn sonra başının çaresine bak.
    http://youtu.be/znhEi-nPs08
    Dikkat et uzun zaman bırakma sonra bu videodaki gibi olmasın.

0|0
    0|0
    • Bu hale getiren beni agda zaten asla yapmam sarkitiyo

• Gecmis olsun

Erkekler Ne Diyor 18

• çok uzadıysa makas ıle kısalt sorun olmaz iyilesınce agda yaparsın

0|0
    0|0
  • gilette fusion kullan tahriş etmez

0|1
    0|1
  • Yaralaş iyileşsin kreminide sür jilet kullanma bırak kalsin öyle çok uzamaz zaten hemen. Tam iyileşince artık lazermi yaparsın jiletmi kullanırsın sana kalmış.
    İyiki kız değilim çok zor temizliğiniz.

0|0
    0|0
  • Sakın jilet kullanma.

0|0
    0|0
    • Neden? Agdayla mahvediyorum sarkiyo. En azindan jilet acisiz hemde kokleri kalinlastiriyo lazer icin iyi birsey bu. Zaten esmerim kararmasi umrunda degik sarkmasin yeter

• Olsun ya agdadan iyidir

• Yaralar gecene kadar ellesme

0|0
    0|0
  • önce krem temizlemesini bekle ondan sonra alirsin

0|0
    0|0
  • doktora gitmedinmi

0|0
    0|0
    • Gittim jilet kullan dedi ama yaralar kaniyo

• Evet doktor yazdi

• Doktorun verdiği kullanım süresini harfiyen uygulamalısın yoksa kolay kolay iyileşmez birde hijyene önem vermelisin

• en temiz ve güzeli jilet bence devam et kanki:)

0|0
    0|0
  • Ozaman tüy dökücü kullan

0|0
    0|0
  • hiç almayada bilirsin yani kim görcek ordaki kıllarını :)) yaza kadar uzat yazında neyle alcahını düşünürüsn hem sürekli kılları almak cildi tarişlendirir bence bir süre uzat kılları kesmen gerektiği zaman ağda yap sen her hafta yapıyosundur oyüzden sivilce çıkmıştır

0|0
    0|0
  • Ne kadar sikintilisiniz ya birinin gogusu sarkar diğerinin baskabtarafi

0|0
    0|0
  • bırak uzasın kılların makasla topla bir müddet düzelene kaadr hatta hiç dokunma bir müddet dinlein nedir bu takıntınız sanki her akşam kocanız emiyor yalıyor dilliyor bırak biraz rahatlasın

0|0
    0|0
  • saç kesme makinasıyla dikkatli bir şekilde yaparsan kısaltabilirsin belki.

0|0
    0|0
  • sen ilk başta yaraları geçir bence :S

0|0
    0|0
  • Kremler kullan;;

0|0
    0|0
  • İyileşene kadar sadece makasla kısaltın, iyileşince lazere gidin, en ideal çözüm, ağda zamanla kararma yapar.

0|0
    0|0
  • Tüy dökücü krem

0|0
    0|0
  • Yaralar düzelene kadar uzasa sana sıkıntı çıkarır mı

0|0
    0|0
    • Yani rahatsiz oluyorum

• Makasla ya da saç tıraşı için makineler var tam olarak kısalmıyor ama yaralar iyileşene kadar azcık idare edebilirsin belki bu şekilde hem rahatsız olmazsın hem canın yanmaz

Kızlar Ne Diyor 4

• eldiven diye bir yöntem var bliyomusun onunla al

0|0
    0|0
  • Sakin jilet kullanma bkle biraz o yaralarin duzelsin. Uzucak sana sknti cikarmzsa duzelene kdr hic bsey ypMa duzelfktn sonra dogru lazer yolu

0|0
    0|0
    • Lazer hemen yaptıramam o zamana kadar jiletle alcam ağda mahvetti. Bende ağda için pismanim :(

• Agda o kadar kotumu yaa :(sarktigni duydm ama bünyedn bünyeye degisio galiba. Krem kullanabilirsn sakizla eldivenle almayi dene. Ama jilet kullanmani tawsiye etmiyorum.

• Iste agda batik yapti azaltiyo evet ama tuylerim hic cikmadigi icin :( hepsi deri altinda kaldi sivilce oldu ama eldiven mantikli tesekkur ederim

• Al bence

0|0
    0|0
  • Jiletle almaya çalış mecburen. Ayrıca ne sarkması ya bende sarkma falan olmuyo

1|0
    0|0
Yükleniyor...