Kızlık zarının çeşitlerinden doğan bu endişeler ne olacak? :)

Bakireyim ancak endişem kızlık zarımın esnek olabilir olması ileride evlendiğim zaman eşim inanmazsa falan diyorum ben doktorada giderim ama bana inanmadığı zaman doktorla inanacaksa hiç inanmasın daha iyi başka türlü kız olduğumu anlayamaz mı ? yada kızlık zarımızın çeşidini anlayamaz mıyız

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• neden bunlara kafayı takıyorsunuz anlamıyorum adam senle mi evleniyor bekaretinle mi? güvenmiyorsa doktora gitmenin lüzumu yok kapı orda demelisin bence.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Kızlık zarının çeşidini kendin anlamayamazsın.Muayene olursan anlaşılır ancak.

0|0
    0|0
  • iki elinle vajinanın dış dudaklarını sağa ve sola ayır vajina girişinde kızlık zarı halka şeklinde yuvarlaksa, normal kızlık zarı türü.oran yalnış hatırımda kalmadıysa %85 kızınki böyle...büyük bir ihtimalle seninkide böyledir.. fazla dert etme.. üzülme..seni beğenen damat adayı, herşeyinle kabul eder.. kızlık zarı elastikli olup kanamasa bile parmklad yırtıla biliyor.. ama bazan zar yırtılma olmadanda hamile kalına biliyor.. vücudunu tanımak ve dolayısıyla cinsel ihtiyacın için masturbasyon yapıyormusun? yapmanı salık veririm.. nasıl yapıyorsun bilmiyorum ama şöyle yapabilirsin.bızırığınla

oynayarak, banyoda gene bızırığına tazikli su tutarak, yastığa, v.s. yumuşak bişeye sürterek, yapabilirsin... benden bukadar :))

0|0
    1|0
  • Ne biçim bir dünya ya, sor bakalım o evleneceğin kişi de senin gibi dikkat etmiş mi evlenene kadar biriyle birlikte olmamaya. Biraz da kadınlar hesap sorsun erkeklere, millet kendini ne sanıyor anlamıyorum.

2|0
    0|0
    • öylede biz malesef Türkiye gibi bir yerde yaşıyoruz bakireyken bile korkuyorum esnektir aileme laf gelir diye

• daha önce başkasıyla birlikte olmuş kızın hareketleri zaten belli eder kendini. daha rahat olurlar mesela. Hem sana değer verip seni eşi olarak gördüyse tabiki inanır.

0|0
    0|0
  • doktor raporu alır inandırırsın sende ozaman

0|0
    0|0
    • sorun rapor almak değil sorun güven kırılması ben biraz takıntılıyım

• ayrılırsın ozaman

• masturbasyon yapıyomusun?

0|0
    0|0
    • bazen

• rica ederim, aklında bulunsun. evleneceğin adam sadece seni sevsin başka şeyleri değil.

• peki teşekkür ederim desteğin için :)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...