Basima bir sey gelir mi?

Epilasyon icin param yok. Bikini bolgemdeki killari cakmak ve deodorant kullanarak yaksam ne olur? Caresizim lutfen yardim edin. Dalga gececekler yazmasin goruslerinizi bekliyorum

0|0
817

En İyi Erkek Görüşü

• Ben senin epilasyonun için sponsor olurum.. ;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• hıc oyle zahmetlı ıslere gırme.. bul kendıne bır kole azı dıslerıyle yolsun onları.. herkes olmuş kopek herkes olmuş köle..

0|1
    0|0
  • ne gerek var cakmak kullanarak canli hucrelerini oldureceksin, lazer okadar faydali degilki, onun yerine bayanlara ozel jiletler var pembe sapli 316Lyspisi ile yumusak bir jilet , bence onu kullan hem vajina yapisini bozma hemde daha saglikli olsun.

0|1
    0|0
  • Sanırım sen dalga geçiyorsun. Deodorant içinde tüpgaz'ın içindeki lpg içeriğindeki propan bulunur, vücüdunu yakarsın, elinde patlayabilir ve ciddi yararlanabilirsin.

0|0
    0|0
  • vajınanda yanar barı makına ıle kısat ya da makas kullan

0|0
    0|0
  • Bacım eldivenle al nabiyon sen deodorant Çakmak falan. Odun yakmıyon kıl bu senin vücudundan bişey yani. Aman aman. Epilasyon şart değil düzenli olarak ağda yapsan da olur yani illa hiç çıkmayacak değil.

0|0
    0|0
  • cinsellikten soguyacam ha :D

0|0
    0|0
  • yanarsın yapma

0|0
    0|0
  • çok sakıncalı. evde yapabileceğin hijyen basit imkanlar var. çokmu uzunlar?(intrn dr. um)

0|0
    0|0
  • kendini akma birde öyle

0|0
    0|0
  • Seni epilasyona yollayalm

0|0
    0|0
  • Sonunda kolanya sur ha yanmış kil kokarsin bak demedi deme ilkin yakar kolonya sonra geçer :)

0|0
    0|0
  • * yakma dikkat et arayıpta bulamayan var.:(

0|0
    0|0
  • dalga geçilmyecek bir soru değil bu ama dalga geçmek için birşeyler yazmıycam dikkat et yakma oranı

0|0
    0|0
  • Ağda malzemesi alcak paranda mi yok?

0|0
    0|0
  • Neden çaresizsin seks mi var

0|0
    0|0
  • Traş bıçağı kullan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Troll soru mu bu

0|1
    0|0
  • Ameliyat veya bulaşık eldiveni tak eline kendin yol.

0|0
    0|0
  • Al bir veet.. oyle yapman cok zararli

0|0
    0|0
  • Sacmalama

0|0
    0|0
  • şaçmalama istersen.. jilet yap o halde...

0|0
    0|0
  • sanırım sen bizle dalga geçiyorsun hiç olacak iş mi dediğin

0|0
    0|0
  • Bacım en iyi yol eldivenledir. Emin ol. Bu da benim büyük bir sorunumdu. Doktor eldivenleri oluyor ya. Onlardan yapıyorum gayet temiz oluyor. Hep jiletle alıyordum kalınlaştı. Eldivenler almaya basladigimdan beri hem daha az açıyor, bende kıllarım seyrelesip inceliyor.

0|0
    0|0
  • jiletle al yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...