Aramak veya aramamak?

iyi akşamlar, 27 ysındayı suana kadar 2 kez ilişki yaşadım 2 yıl sürdü ikisi de ve az çok cinsellik yaşadım yüzeysel de olsa öpüşme dokunmalar gibi..sonra pişman oldum ama bazen etrafıma bakıyorum herkes hayatını yaşıyor ulan diyorum bazen şen de keyfine bak takıl kafam bazen çok atıyo ama diyorum gerek yok cinsellik veya günü birlik boşluk doldurma olayları herşey değil vs tatmin oldum zaman geçirdim nolcak diyorum..yaş 27 birisine de bağlanmayı açıkçası bu devirde tehlikeli buluyorum herkes bir garip şeytanlık peşinde ikiyüzlülük diz boyu kafam baya karışık ben de diyorum ki çin olayım diğerleri gibi adam çarpayım ama çin olmadan nasıl adam çarpıcam tabiri caizse...hep aşka güzelliğe inandım ama haketmediğim şeyler oldu aşk konusunda sizce hala bu dünyada saf güzellikelr var mı masum sevgiler ?bu konuyu buraya açtım ben cinselliğin aşkla yapıldığına inanıyorum aşkla yapılmayan herşeyin öldüğüne inanıyorum..ama artık kendiminde solan bir gül olduğunu düşünüyorum bu insan kalabalığında yalnız hissediyorum ?benim gibi düşünenler var mı ?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşım 30 ve ben de senin gibi geçirdim hayatımı.

Doğru kişiyi bulamadım. Çevremde pek kız olmaması bunun ana sebebi.

Cinsellik hiç yaşamadım. Amacım temiz bir şekilde evlenmekti.

Pişman mıyım? hayır. Seks için yaşamıyorum. Ama sağlam bi duygusal ilişki yaşa(ya)madığım için üzgünüm.

Cevabım seks için yaşanmaz. Daha erdemli amaçlar vardır insan hayatında. Seks sadece işin tuzu biberi olur. İyi bir işinin olması, bayan olduğun için söylüyorum iş olmasa bile hobi, uğraşı gibi ilgilendiğin konularda uzman olmak daha önemli. Ahlaki kavramlara hakim olman çok daha önemli. Bütün bunlar olursa hayattan bir insan olarak zevk alırsın. Sabahtan akşama seks düşünerek sadece hayvani dürtülerini tatmin eder insan. Bence illa seksin tadına bakacağım diye kendinden ödün verme. Sevgi ve aşkın olmadığı seks senin gibi bir insana zarar verir. Ama içinde aşkın olduğu seks değer katar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• merak etme sen ne yaşadıysan veya yaşamışssan karşına öyle biri çıkıcak fakat bakın bunlara dikkat edin yani bir erkek bayandan temiz bir geçmiş ister bu senin yaşadıklarınıda sorgulayacak o çocuk emin ol ne derece yüzeysel acaba diye çünkü cinsellikte yazmışssın bi bayanın geçmişi önemli bir erkek için dikkat et bi insanı tanımadan bağlanma kaptırma kendini artık 27 yaşındasın neyin ne olduğunu az çok çözmüşsün aşık oldum diye kaptırma kendini... bekaretin senin geleceğindir bunuda unutma...

0|0
    0|0
  • Malesef doğru diyorsun.

0|0
    0|0
  • senin hayatından bezmiş gibi halin var ;))

27 yaş niye geç olsun yaaaa hayatın en güzel yaşı bende 27 yaşındayım ve çok mutluyum

sevgili yapmak içinde geç değil nonstop aramaya devam ;))

0|0
    0|0
  • Vay senin durumundayım. Öncelikle şunu söyleyim aptal değilsin tebrik ederim tuzağa düşmemişsin. Bilinçli biri olarak kendine uygun biri karşına çıkar evlenirsin zamanı gelince tarih veremiycem :)))

0|0
    0|0
  • ciddi sorunların var senin.

0|0
    0|0
    • gülüyorum...

• sen anlayamazsın...

• hı hı haklısın çünkü ben bir erkeğim seninle dertleşemeyiz çünkü ben hemen cinselliğe çekerim konuyu takk yine bir hayalkırıklığı daha.. en azından deneyebilirsin..

• abla karşına cıkar merak etme hanı demişsin ya masum sevgili kaldımı diye cok azda olsa bile var eminim senin karşına cıkcak abla allh yüzünü her daim güldürsün

0|0
    0|0
  • aynı soruları bende kendime soruyorum .yaşım genç olduğu için boşveriyorum.

0|0
    0|0
  • eskiden düşünüyordum ama artık değil.

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum çok içten dileklerimle

0|0
    0|0
  • 30 yaşımda evlenmeyi düşünüyorum ve açılmamış gonca kalır mi bana diye düşünüyorum ben de :)

0|0
    0|0
    • hiç sanmıyorum. açılmamış gonca diye aldıkların bile en azından bir kaç kere koklanmıştır:))))

• kısmet inşallah temizi düşer. Tanıdık bir kız vardı o yaşlardaki adama gitti ve ilk aşkı olarak. Bu kadar temizler de var inşallah öylesine denk geliriz ne deyim :)

• Okumadım ama illaki senin gibi düşünen vardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• AŞK bence hayatın temelidir. AŞK ile yapılmayan hiçbirşey güzel olamaz. AŞK ile çalan bir müzisyen, aşk ile söyleyen şarkıcı, aşk ile resim yapan ressam... dünyada herkesin kalbine dokunur.

Aynı şekilde hiçbir erkek AŞK ile sevişen erkekten daha üstün olamaz. Ne aletinin boyu, ne yakışıklılığı, ne tecrübesi, ne de pozisyonlar değildir işin sırrı... İşin sırrı AŞK dır.

AŞK ile sevişen kadından daha seksi bir kadın olamaz. Ne memelerinin boyu, ne bacakları ne de kalçalarıdır işin sırrı. İşin sırrı AŞK dır

0|1
    0|0
  • Ben o kadar dayanamam ya 23-24e evlenirim umarım yoksa offf offf

0|0
    1|0
    • inşallah yüreğine göre bir kısmet çıkar

• Inşallah sağol senin içinde öyle olur umarım eksilen niye eksiledi ki acaba?

• herkes hakettiği ilişkiyi hak ettiği sevgiliyi eşi buluyor bu dünyada .. sen bişeylr yaşadıysan karşına da öyle birileri çıkar masum sevgi istemek iiçin önce kendini sorgulıycaksın

0|0
    0|0
    • ben gayet sorguladım merak etme sen sorgulamasaydım bunları buraya yazmazdım bıraz mantıklı yorum yapın...

• aa pardon sen mantıklı olduğunu düşünüyosn ben çekilirm.

Yükleniyor...