Erkekler neden tecavüz eder?

Özgecan Aslan o bu iğrenç işin son kurbanı duymayaniniz kalmamıştır. Kaç gündür deli gibi düşünüyorum kizi olduren şoför neden tecavuze kalkmis olabilir? bir erkek suc isleyecegini bile bile neden bir kiza zorla dayamak ister? Bu psikolojik bir bozukluk mu yoksa o anki cinsel arzunun gözleri döndürmesi mi? Bu organ o kadar sahip cikilamaz birsey mi? Veya hadi cani cekti adamin elle iki hareket yaparak o anda istedigini gideremez mi illa da iliski istiyorsa genelevler de cok internetten bulabilecegi kisi de veya bircok gece mekanindan tek gecelik iliski için birçok insan bulabilir. Tüm bunlar varken bir erkek neden suça karismaya masum bir kiza zorla kötü birşey yasatmaya calisir ki lutfen erkekler cevaplasin bir

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Samimiyetimle yardimci olayim. bir erkek olark utanc verici ve zor bir durum olsbilir bazi zamanlar. Ama her zmam kontrol edebilecek durumun da olabilir. Nasil ki iyi ve kötüyü aurt edebiliosan o anda bunun farkindasin is ki seni kendine soz gecirmenle dogru olani secmenle alakali. Yani yanljsin affi ya da savunmasi olamaz
    Lakin seni suça goturcek yardimci fakforler sunlardir.
    Testesteron hormonu kisiye cesaret bencillik korkusuzluk acimasizlik agresiflik vs duyguları da beraberinde taşıyan ya da tetikleyen hormondur. Kadin ve erkegin arasındaki en buyuk fark da zaten Testesteron ve östrojenin sekillendirdigi ksrakterlerdir.
    Ve bu hormon tavan yapınca insan o esnada 5 duyu organi da Kayıp yaşar nabiz hizlanir ve cok dusunemez. Dusunmeye başladığında is isten gecmistir.
    Tabi bu kisinin karkteri ve vicdanıylada alakalidir ve basta da söylediğim gibi hayanin savunmasi olamaz bunlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• dedıklerın cok dogru ama bu saydıkların hayvan bıle demıyorum daha degerlı hayvanlar assagılık kısılık bozuklugu olan sadece kendını dusunen tıpler ıcın bunların malesef vıcdanı yoktur merhametı yoktur ınsanlıgı yoktur

0|0
    0|0
  • Simdi oncelikle hepimiz cok uzulduk Ozgecan icin. Evet vahsice bir durum bunu yapanlar.

Onu yapan kisi bence o anda hormonlari harekete gecti o kizi gorunce. Sonrada tecavuz etmeye kalkisti. Karsi koydugu icinde olduruldu. O anki refleks ile yani hani yuzu cizildigi icin cocuk kendini kaybetmis ve karsi koydugu icin oldurulmus.

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak erkekliğimden utandıran olaydır. Hemcinslerimin bu kadar aşağılık olması beni derinden yaraladı. Sokağa çıkmak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • bende anlayamıyorum. heralde sütü bozuk olunca insanın her şeyi yapabiliyor. bunlar şeytana dost olmuşlar esir olmuşlar. başka açıklaması olamaz. kurban olsunlar o kızın tırnağına,

0|0
    0|0
  • erkekler diyip genelleme şunu..

1|0
    0|0
  • gerizekalılıklarından git geneleve anasını satim masum insanlardan ne istiyosunuz

1|0
    0|0
  • Nie erkekler cvplasin herkes mi tecavüz cu bizde aziyoz kimi zaman kuduruyoz ama kimsenin anasina karisina kizina bacisina birak tecavuzu bakmiyoz bile. Bile bu erkek meselesi degil asagilik namusduzluk serefsizlik her erkege bunu mal edemezsin adalet diyor bazilari tecavuze ugrayan taciz edilen bir insani kurtarmak icin tecavuzcuyu ya da sapigi dovup sakat birakmaktan 6 ay ceza verildi bna nerde adalet ama pisman miyim asla yine ayni bir durumda bir sapık goreyim yine keserim..

0|0
    0|0
  • Uyuşturucu hap bonzai gibi madde kullanlar çoğunluğu bu yolu tercih ediyor peki bu geçerli bir neden mi degil hiç kimse bu canilige göz yummamali hic kimse sessiz olmamali
    ve ses tam kesildi derken
    bir ses yükseldi hutbeden
    kadinlar size allahın emanetidir HZ. MUHAMMED S. A. V

0|0
    0|0
  • Bu normal bir durum değil, bir erkek tecavüzcü değildir. Sapık olan erkeklerde tecavüzcü değildir. Bu piskolojik rahatsızlığın sorunudur.

0|0
    0|0
  • basligi okuyup yorum yapiyorum.. erkeklerin af edersin beyinlerine seks girdimi penisleri havaya kalktimi o sira cok af edersin kiz kardesleri olsa ona bile tecavüz ederler. cünkü genetik yapilarinda bir sapiklik var.

0|0
    0|0
  • erkekler değil, sapıklar. nasıl kafa işleyişleri varsa onların ben taaaaaa... soy sop bırakmam Allah affetsin ben affetmem.

1|0
    0|0
  • Erkek denmez onlara insanda denmez anaları onları doğurmamış sıçmış !

0|0
    0|0
  • Biz erkeklerinde piskolojisi bozldu yeminle ya :/

0|0
    1|0
  • Erkekler demeyelim... Erkek olan etmez çünkü.

1|0
    0|0
  • bu soruya biz erkekler cevap veremez. o kafa o zihniyet bizde yok. o cani nasıl bir kafa yapısıyla özgecana kıydı bilmiyoruz.

0|0
    0|0
  • kitapsız oldukları için namussuz oldukları için

1|0
    0|0
  • Şeref yoksa

0|0
    0|0
  • Cok ayrıntısı var

0|0
    1|0
  • Anlık zevkler yüzünden..

0|0
    1|1
  • şeytan öylelerini yalnız bırakır mı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya o organa sahip çıkılamamasa allah nefis vermezdi tecavüzüde günah olarak saymazdı insan da bir irade var ona sahip çıkmalı

0|1
    0|0
Yükleniyor...