Penis boyunun büyük ya da küçük olması önemli midir?

Normal boyu ne olmalıdır? Küçükse büyümesi için ne yapılmalıdır?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklere bazı bilgiler vereyim. Ne kadar üzücü ki bir bayan olarak bu bilgileri ben size vermek zorunda kalıyorum.
    Türk erkeklerinde penis boyu ortalaması 13-14 cm dir.
    Bir bayanın tatmin olması için gereken boy 11 cm ve üstüdür. Ayrıca kalınlık daha önemlidir.
    10cm nin altında kalan uzunluktaki penis boyu erkekte bir özür olarak kabul edilir ve tedavi edilmesi gerekir.
    Eğer o erkeğin penisi 10cm nin altındaysa yani böyle bir özrü varsa, bunu evlenmeden öncesinde bayana söylemesi ya da evlenmeden önce tedavi olması gerekir.
    Eğer bunu yapmazsa o bayanı kandırmış olur

3|4
    0|0
    • 11 ve üstü ve bayanla ilişki yaşanmışsa peki..

• çoğumuzda göğüs takıntısı ve kilo takıntısı vardır. :)
      iyi geceler

• teşekkürler.90B olan kız yetiyor.. gerisi allah vergisi:)) tatlı rüyalar dileriöm

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Cebin doluysa sorun yok

0|2
    0|0
  • Kanka boyu çok sorun etme 10 cm bile yetiyor ama ben bir aralar takıntı yapmıştım 13 cm di penis büyütme hareketleri var onları düzenli iki ay uyguladım hafta 2 3 kere duşta şu an 14 cm i azcık geçti isteyen denesin hatta penis buyutucu krem var onunla yaparsan daha fazla buyuyebilir sexshoplarda var

0|0
    0|0
    • krem kullanarak maks. ne kadar uzar.. hereket dedğin pompa olayımı

• Pompada işe yarar ama hareket bir kaç yone çekion pompada tek yon oluyor araştır biraz kremle 3 cm uzar devam edersen dahada artabilir ama insan sıkılıyor bir sure sonra

• anladım teşşürler..

• 18-20 cm si ideal olan. Sandalyede otururken, ağılık asıp sallanıracan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...