Civciv çıkacak kuş çıkacak ya bakire?

Bayan arkadaşlara sorum dikkatimi çekti hemen hemen 15 yaşından 30 yaşına kadar herkesin sevgilisi var ve her seyide maşallah yaşıyorlar peki ilerde aksilik oldu o kişi eşiniz olmadı başka birine ben çok temizim elim eline değmedi deymedi diyebilecekmişiniz evlenene kadar sevgilinizi içinizde yaşaşanız olmazmı ?

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• dütüstlük cok önemli kesinlikle önemli.yalanlar üzerine evlilik kurmak sacma. ama bir yandanda cahillik ve kandirmacalar yüzünden bir hata yapip bir kenara itilip pis kabullenilmesi yanlis. hele öyle ailelerde büyüyorki bazi kizlar sevgiye ve ilgiye muhtac. bir firsatcida kullaniyor. bu durumda tevbe edip Allaha siginmis bir kiza sen pissin diyemeyiz. bakir bir erkekle evlenebilir dinen. Allah bile o kisiyi yargilamiyor sadece tevbe edin bana dönün diyorsa insan hic yargilayamaz. eger bir kzin ahlaki güzelse bir defalik hatalar sorun olmaz. ama bunu normal hale getirip bir cok kisiyle yapip iyi bir adami kandirirsa ozaman cok ama cok yanlis yapar. yalan üstüne yalan söylemek zorunda kalir. egerki af dilemis arinmis temizlenmisse günahlarindan ozaman aciklama yapmak zorunda olmaz Allah en güzelinden verir. dürüstlük cok önemli. olmazsa olmaz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• beni seven kişiliğim için sevsin bedenim için değil.

3|3
    0|1
  • Herkesin kendi yaşamı kendi hayatı.

Düz mantıkta haklısın tabii ama herkesin kendine göre giden bir yaşamı,koşulları var o yüzden bunları da düşünerek konusmamız lazım.Hangi koşullarda neler yaşandı bilemeyiz.

1|0
    0|0
  • Başka kadınların içine girmiş ya düşünsene. Yuh be. Çok tiksinirim. Asla kabul etmem.

4|2
    3|1
  • Abi o bakışlarına hiçbir kızın yüreği dayanmaz aşık olurlar elbet gerçeği söylerler bence.

0|1
    0|0
  • Gözüm göze değmedi, son model kaportam var <3

1|0
    0|0
  • sdlkjnsdkjngfskdjn sana yok sen küçükken zar kazanına düşmüşsün derim :(

1|0
    0|0
  • bakir misin?

0|0
    0|0
    • yok 14 yasinda kaybettim bakirligimi

• Yaşarım yaşamam bu beni ilgilendirir.Evlenirken de bakire diye ayırt etmem.Ha çok bakire istiyosan elalemin elinden geçmişler de diktirip gelebilir şans işi :))

• mr obviousa katılıyorum

• dürüst olmak isterim.

0|0
    0|0
  • beni böyle kabul etmeyenle ne işim olur

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi. Yaşayan ya da yaşamayanın kendi kararı. Kimseye düşmez yargılamak.

1|0
    0|0
  • önce aşık eder sonra gerçekleri söylerim :(

0|1
    0|1
    • ama tabi kimseyi bulmam ancak çok zorlar ve karşı taraf beni kendisine aşık ederse olur bu

• niye zor. bazen olur öyle istemezsin hata yapar pisman olursun. herkesin basina gelebilir.pisman olup Allahtan af dile. aciklama yapmak zorunda degilsin kimseye. Allahla aranda günahinda Ondan af dile.. Allah affettikten sonra kula kalmaz karismak zaten

• tabi canım

Erkekler Ne Diyor 2

• ''evlenene kadar sevgilinizi icinizde yasasaniz olmazmi ?''

40 yıllık felsefeciyim böyle laf görmedim

4|0
    0|1
    • neden olmazmi iyice bir düsün nice bayanlar zamanindayken birini sevipte kalbinin en derininde yasamadimi onu bence olmayacak bir sey degil sevginizi desen pek olmaz günümüz ocon gecerli degil sevgilinizi demek bence daha mantik her gönülde bir aslan yatar degilmi ama

• icin ve mantikli kusura bakma klavye azizligi

• silah çıktı erkeklik öldü diye bi söz varya hani

kızlık zarı dikme olayı çıktı, namus öldü.

0|0
    2|0
Yükleniyor...