Hangi peygamber ya da halifeyi görmek isterdin? Niçin?

Hangi peygamber ya da halifeyi görmek isterdin? Niçin? Peygamberimiz dışında görmek istediğiniz hangi peygamber var? Peki niçin o peygamber?

• Hz.ömer
    8% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • HZ.Ali
    8% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Hz.musa
    0% (0)25% (1)6% (1)Oy Ver
  • Hz.isa
    15% (2)0% (0)12% (2)Oy Ver
  • Diğer
    69% (9)75% (3)70% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• güncellemişsiniz o zaman yeniden cevap vereyim:

Gökyüzünde İSA ile,

Tur dağında MUSA ile,

Elimdeki asa ile,

Çağırayım Mevlam seni,

Derdi öküş EYYUB ile, (derdi öküş: derdi çok olan demek.)

Gözü yaşlı YAKUB ile,

Ol MUHAMMED mahbub ile, (mahbub : sevgili)

Çağırayım Mevlam seni, (Mevla: Yaratıcımız.)

(mahbub: sevgili. insanın yavrusu da insana segilidir, Tanrı da insana sevgilidir, Peygamber de... dar anlamda ise sevgili karşı cinsten sevdiğimizdir. şu zamanda her şeye cinsellik bulaştırdığımız gibi bu masum kelimeye de bol bol cinsellik bulaştırdık.) :))

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• kendi peygamberimi görmek isterdim. Hz Muhammed. :)

2|0
    0|0
  • yani ıtır27 Hz. Ömer, Hz. Ali bi kere bu ikisi peygamber değil. nerden çıkardın kardeş.

2|0
    0|0
  • hz.Ömer ve hz. Ali peygamber değildir. Hz. Muhammed i görmeyi isterdim çünkü dinimin peygamberi,Allah'ın resulüdür. Hz Muhammed ten sonra Hz. Ebu Bekir i görmeyi isterim.

1|0
    0|0
  • nasıl olsa her inanan zmanı gelince görecek acele etmeye gerek yok. kaldıki bence buraya peygamberlerle ilgili bu türde şeyler yazılmamalı onlar kutsal kişiler. her yerde isimlerin söylemeside doğru değil.

0|0
    0|0
  • Allah bütün peygamberlere ismi ile hitap edip yalnızca Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed Mustafa (sav)'e Habibim yani sevgilim demiştir.Allah'ın sevgilisini görmek isterdim elbette.

2|0
    0|0
  • HZ ALİ kendisine yapılan haksızlık karşısında duruşu savaş meydanlarındaki yiğitliği toplumdaki duruşu ona duyulan saygıyı ve sevgiyi gözlerimle görmek isterdim.

0|0
    0|0
  • hz.nuh olabilir.tufan hakkında sorular sorardım :D

0|0
    0|0
  • hz. yusuf. nedense merak etmisimdir tanrinin nadide yarattigi birisi nasil olur diye. bu arada ben mi yanlisim yoksa hz. ali ve hz. omer peygamber değil de halifeler miydi?

0|0
    0|0
  • Hz. Ömer ve Hz. Alipeygamber değil halifedir...

0|1
    0|0
  • Hz.Muhammed (s.a.v) efedimizi görmeyi çok isterdim

1|0
    0|0
  • Nuh. Bedavadan mavi tura çıkardık.

1|0
    0|0
    • düşüncen nickine uymuş,iyi yolculuklar.

• Hocam anladık inançlı bir insan değilsin de. Bu dalga geçme isteği neden?

• MAdem inancli dilsin bari inancli olanlara saygi goster, bu arada nikinden dolayi sinirimi bozdugunu soylemistim sen de engelle gormezsin dedin, ama ne yazik ki engelledim ama yine goruyorum !

• C: Hz.musa

0|0
    0|0
  • İyide canım arkadaşım hz.Ömer ve Hz.Ali peygamber değiller ki düzeltme yaparsan iyi olur

0|0
    0|0
  • Hz. İsa, Hz. İbrahim

0|0
    0|0
  • ... Peygamberlerin peygamberini.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hz. ali ve hz. ömer peygamber değil halifedir. görmek isteyeceğim tek peygamber ise hz. adem olur sanırım, evrim teorisini tartışmak üzere:)

0|0
    1|0
  • 1. Hz. Muhammed (s.a.v)

2. Hz. Adem

1|0
    0|0
  • Tabiki Muhammed Mustafa (s.a.v) görmek isterdim.. ama şimdi hazır deyilim ruhumu tazelemem... lazım..

1|0
    0|0
  • Hz. Muhammed.

1|0
    0|0
  • Hz. Yusuf'u görmek isterdim, onu görünce parmaklarını kesen kadınlar varmış.. öyle güzelmiş. Nasıl güzel merak ediyorum :)

0|0
    0|0

• Hz.ömer

0|0
    0|0
  • Hz Muhammed'den sonra, Hz Yusuf, merak ediyorum cidden dizisi de var :)

1|0
    0|0
  • Muhammed s.a.v.

1|0
    0|0
  • sansim olsa hepsini ayird etmem sonucda hepsi allah adami

0|0
    0|0
Yükleniyor...