Penısım 9 cm boyum 1,96 kılom 110 napıcam ben dostlar :(?

penısım 9 cm boyum 1,96 kılom 110 napıcam ben dostlar :(?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yapabilecegin pek bir sey yok bu konuda.. uzatma ameliyati diye bir zimbirtilar var ama, gercekci olmadigini ve sahte bir uzatma oldugunu duymustum.. eger prnis cikis bolgen yagliysa , penis iceride kalir.. kilo verirsrn ya da o bolgedeki yaglari aldirirsan , 2-4 cm kadar bir uzama olur.. bunun uzerine yogunlasman daha mantikli.. gomulu penis sendromu denen bir seydi sanirim.. bununla baglantili bir sey de olabilir.. moralini bozma , uzman bir operator uroloji uzmaniyla ve pladtik crrrahla gorus. Ben senin o bolgenin yagli oldugunu dusunuyorum.. kilon oldukca fazla.. saglam kilo vetirsen o bolgedeki dokular da geri crkilir ve penis ortaya cikar. 9 cm , urolojide , normal bkyutun alt siniridir..

0|0
    0|0
    • evet o bolgem yaglı ama kılo veremıyorum

• eyvallah abıcım :)

• Tesekkur ederim.. elini bastirdiginda bile yag dokusu tamamen dagilmaz , sıkışırr ve esner.. ama yine altinda kutle vardir.. aldir onlari , problem ortadan kalkacak o zaman.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben seni böyle kabul ederim boşver.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• pener egzersizleri yapabilirsin dostum nette gösterilisi var biraz acıtıyor ama uzatıyor ve kalınlaştırıyor doğal yollarla

0|0
    0|0
  • kardeşim böyle sorular sormayın. şükür mü etsem kahkaha mı atsam yoksa halinize mi üzülsem kafam karışıyor. etmeyin eylemeyin psikolojimi bozmayın :)

0|0
    1|1
  • japon hatun alacaksin :-)

0|0
    0|0
  • ne yapacağını biliyosun yinede soruyosun
    acilen kararlı kilo ver
    kendiliğinden büyür

0|0
    0|0
  • cücük gibi duruyodur laa :D

0|0