Sizce bozulmuş mudur?

Ben daha önce hiç ilişkiye girmedim mast yaparken bile parmağımı sokmadım hep okşayarak yaptım ama bir keresinden merak edip işaret parmağımın ilk boğumuna kadar soktum sonra rahatsız hissedip çıkardım sizce kızlığım bozulmuş mudur bir kere de duş başlığında suyun tazyiğini artırrarak klitorisime tutmuştum çok zevk aldım ama kızlığım bozulmuş mudur aynayla bakmaya çalıştım ama anlayamıyorum:((

Güncellemeler:
Kan görmedim hiç ama gözden kaçırmış olma ihtimalim çok korkutuyor
Herkes gözümden kaçırmayacağımı söylüyor çok teşekkürler cidden bir anda o kadar panik yaptım ki aklıma gelince bir anda siteye koştum (erkekler kızlardan daha çok yardımcı oldu teşekkürler:)

0|0
7|27

En İyi Erkek Görüşü

• Artık özgürsün, devam.
    Tabiki bakiresin ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Sen bildiğin ateşle oynamışsın parmağı o kadar sokup ne desem bilemedim kan gelmesiyse şanslı olabilirsin eğer aklına takıldıysa git doktora.

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum bozulmuş olma ihtimali yok diyebilirim gönül rahatlığıyla

1|0
    0|0
  • kan yoksa sıkıntıda yok.

1|0
    0|0
    • Kan görmedim hiç ama gözden kaçırmış olma ihtimalim çok korkutuyor

• sıkıntı yapma kan gelse mutlaka görürdün.

• way salak way diyen düşünende olur, nişanlısı için senaryo diyende. ama ben dr um, muaynede anlarım ne olduğunu:D

1|0
    0|0
    • Sizin hastaneye yolum düşerse haber veririm :)

• kendinde anlayabilirsin ayna karşısında hymen nin yapısı 6 çeşittir bu bilgiyle bak saplammısın değilmisin anlarsın dr a gitmene gerek yok. yaşın -18 ise ebeveyninle gitmek zorunluluğu var kanunen

• Kan?

1|0
    0|0

• Kendi kendini bozmusssun :(

1|0
    1|0
  • Bozulmaz merak etme. . Ama kendi hymenini tanımadığın için.. kapali bir modelse bozulabilir. . :-)

1|0
    0|0
  • Yok bozulmamıştır

1|0
    0|0
  • büyük ihtimal bozulmamıştır fakat aklında kalacagına soru işareti olarak doktora görün

1|0
    0|0
  • bozulmamıştır merak etme

1|0
    0|0
  • Kan gelmediyse sknti yk

1|0
    0|0

• Gözden kaçacak kadar bir kan değil o merak etme farkına muhakkak varrsn

• Bozulmadı

1|0
    0|0
  • YaYaa ni daha aglarsim

1|0
    0|0
  • sacmalama. hic bişe olmamıstır bile.

1|0
    0|0
  • Hamilesin

1|0
    1|0
  • O kadar kolay bozulmaz korkma :)

1|0
    0|0
  • kan man aktımı

1|0
    0|0

• Yani video izleyen de var hayal eden de var ama video izlemeyi benim midem kaldırmıyor:/ hikaye falan okuyorum ben daha çok

• Neden video izlince miden bulaniyorki? Hikaye cok zevkli oluyo dimi bende okuyom bazen :D

• Patladı gitti 😀😀

0|0
    0|0
  • Patladi heheh:D

0|0
    0|0
  • bozmuşsun tüh.

0|0
    0|0
  • zedelenmiş olabilir

0|0
    0|0
  • büyük ihtimal senin kızlık zarın esnek ve cinsel ilişkidede patlamıyacak ya da yırtılmayacak en doğrusu kanamıyacak ve bu karşı tarafta sıkıntı yaratabilir doğumda gider ancak bu konuda bilgin olsun. Kızlık zarının esnek olması durumu , bakire bir bayan için ilk defa gerçekleştirilen cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması olmaması ile ortaya çıkan durumun en sık sebebi olarak kızlık zarının ortasında yer alan deliğin normalden çok daha büyük olmasıdır yüzde5 den fazla bir durum.. kocan olacak adamada anlatırsın bir ara denk geldiğinde :)

1|0
    0|0
  • olmaz yha xd

1|0
    0|0
  • Parmağını sokarken aci oldu mu?

1|0
    0|0
  • kan yoksa no problem bro.

1|0
    0|0