Fazla mastürbasyon zarar verir mi?

İyi akşamlar öncelikle, yaklaşık 2 haftadır çok aşırı şekilde mastürbasyon yapıyorum. Günde 2 kere yaptığım bile oluyor. Bakireyim hala, sert bir yere sürtünerek yapıyorum mastürbasyonu. Ancak bugün idrarımı yaparken canımın biraz acıdığını hissettim, ufak bir sızı oldu. Acaba fazla mastürbasyon yüzünden olmuş olabilir mi? Teşekkürler şimdiden.

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• evet fazlası zarar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Dikkat et bu ne hırs evi yakacaksın :)) Mastürbasyon yapman çok sağlıklı OLDUĞUNU gösterir. Fakat her gün yapacak şekilde bağlanma cinsel ilişkide hayallerinin çok daha Altın'da Olmasını sağlayabilir. Çoğu erkekten iyidir mastürbasyon diye tahmin ediyorum :)) idrar konusunda da mastürbasyondandır az dinlen haftaya devam edersin geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • sert yere sürttüğünden tatlı mcık tahriş olmuş
    ben diyorum emerim yalarım boşaltırım sen diyosun sert yerde boşalma
    bana bir güven bunlara hiç gerek kalmadan 10 kat fazla zevk vereyim
    beni bul bana güven
    bidahada tatlı sulu mcıgı tahriş etme o çok tatlı

0|0
    0|0
  • . Vajina dudakların çabuk sarkar mast yaptığında. Ve ilerde ilişki yaparken zevk alamazsın çünkü eline alıştın.

0|0
    0|0
  • Fazla mast yapma evlenince zevk alamazsın.

0|0
    0|0
  • Günde iki kez zararlı haftada 3 kez ideal bence bakiresin bide dikkat et surttugun yere zarar verme ;)

0|0
    0|0
  • aşırısı zararlı. way salak way diyen düşünende olur, nişanlısı için senaryo diyende. ama ben dr um, muaynede anlarım ne olduğunu:D

0|0
    0|0
  • surtunmeden dolayı tahrıs olmus. normal...
    yedıklerıne dıkkat et :)
    duygusuz masturbasyon zararlıdır.
    utanmana gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Ateş kadın olcaksın bu gidişle mutosyona ugrayip 😅😄

0|0
    0|0
  • Zararlı evet

0|0
    0|0
  • çok yaparzan zararlı tabiki organın zedelenmesin sonra evlendiğinde zevk alamassın

0|0
    0|0
  • Yasın genc bagimlilik yapmis olabilir biraz spor yap veya sosyalles kendi basina kalmamaya calis iki haftaya kadar duzelirsin fazlasi zararli

0|0
    0|0
  • Tahris etmis olabilirsin. Fazla mast in bir zarari olmaz ama yaparken dikkat etmen gerek ki tahris etmeyesin. Ancak erkeklerde fazla mast erken bosalma sorununu dogurur

0|0
    0|0
  • tahriş etmişindir o bölgeni fazla alıştırma ama kendini normal cinsel ilişkiden zevk alamayabilirsin

0|1
    0|0
  • Dudakların sarkar :(

0|0
    0|0
  • Cok fazla hirpaliyosun zevkten.. o anki zevkle caninin yandigini hissetmiyosun.. normale döndüğünde acı hissetmen normal. . daha yumuşak yapman lazim. . Yalat geçer. . :-)

0|0
    0|1
  • ben günde 3 defa mastürbasyon yaptığım oluyor, hiç bir şey olmuyor, sadece ertesi gün tekrardan dirink diye kalkıyor, bazen okulda rahatsız ediyo :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sert bir zemine sürtünmek çoğu kızın yaptığı bir şekil fakat sakıncaları var. O anın zevkiyle tahriş ve deformasyonlara neden olursunuz. İdararda yanma olması tek sefer olduysa çok hırpaladığın anlamına geliyor. Bir kaç kere olduysa sistit olmuş olabilirsin. Masturbasyon yaparken vajeninin temas ettiği yerlerin elinin falan temiz olduğundan emin ol.

0|1
    0|0
Yükleniyor...