Hamile olduğumuzu nasıl anlarız?

Evliyim ve 2 mizde çocuk düşünmüyoruz. Korunuyoruz ama başım dönüyo arada bir tuhaf hissediyorum kendimi nasıl anlarım bunu?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• way salak way diyen düşünende olur, nişanlısı için senaryo diyende. ama ben dr um, muaynede anlarım ne olduğunu:D EVDE limon suyuna işe bir miktar köpürüyosa gebesin

0|0
    0|0
    • şaka mı bu?

• iyilikte yaramıyor. bakın ben dr um. aynı şeyi limon suyu-çamaşır suyu klorak yani ve karbonat ile de yaparsan köpürüyorsa gebe kalmışın demektir. yarım su bardağı ç. suyuna bir yemek kaşığı kadar sabah idrar dök köpürüyosa hamilesindir bu kadar basit

Erkekler Ne Diyor 3

• Hamile oldugunun kesin kanıtı kan testidir. Ama o kadar mühim degil diyorsan eczaneden test al yap.(ama kesin sonuç vermez)

0|0
    0|0
  • eczaneden test al pozitif çıkarsa hastaneden de kan testi doğrula.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmadan diyosan adet olmazsan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aslinda cevabini sende biliyorsun ama yinede yazim eczaneden test al o da olmadi git kan tahlili ver. Bu soruda evli degilim yanlislikla sevgilim icime üfledii hamile kalirmiyim kalmissam nasil anlarim sorusu seziyorum :)))

2|0
    0|0
    • Aynen bencede

• İstediğniz gibi düşünebilirsiniz nede olsa insan karşısındakini kendisi gibi bilirmiş...

• Ahh ahh keske herkes benim gibi olabilse en azindan bende sizdeki gibi dalavere isler yok olsa senin gibi gizli kullanici takilirdim.

• Test al yap. Burdan ne bilecek millet hamile olup olmadığını :)

0|0
    0|0
  • Hamilelik testi yaparak

0|0
    0|0
Yükleniyor...