Hiç seks yapmadım bu normal mi?

Merhaba arkadaşlar ciddi bir sorunumu anlaticam. 22 yaşındayım ve daha önce hiç cinsel deneyimim olmadı. Geneleve gitmeyi istemedim, şimdiye kadar pek çok sevgilim oldu ama hiçbirişinle bir şey yaşamadım. Abazan tavırlara girmemek için kimseye o şekilde yavsamıyorum, arkadaş ortamında ''off be şu kıza bak'' demiyorum.

Tipsiz, çulsuz değilim. 1 kızla bara gitmiştim çıkışta evine gittik biraz seviştik ama yine ilişkiye girmedim.

Lisedeyken 2 kız beni eve çağırdı kaşar tıplerdi, yine gitmedim.

Gay değilim, aseksüel değilim. Sizce neden şimdiye kadar hiç ilişkiye giremedim, artık bunu çok kafaya takar oldum ve gözümde büyütüyorum.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• çözüm basit, hoslandıgın bir kızla cıkacaksın, onunla bol bol vakit gecirip gezip tozacaksın ve sırılsıklam asık olacaksınız birbirinize ve kendinizi hazır hissettiğinizde yasayacaksınız bu olayı

0|1
    1|2
    • Su an bir sevgilim var ama onla da yasamıyoruz. Hatta konusu da açılmadı. Hani evlenmeden olmaz, mufazakarım, dinciyim, günah falan da demedi hiç. Zaten ben de senin gibi düsünüyorum bu saatten sonra bir kişiyle yaşamak.

• Sen bi de bana sor :) sevgilinle bir şeyler yasamamanın, onu sevdigin için diger kızlarla da yasamamanın sıkıntısı büyük. Ya herro ya merro

• çocuk sağlıklı bir erkek neden evlenemesin onu anlayamadım ?

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne güzel işte. İlkin evlendiğin ve ömür boyu birlikte yaşayacağın insan olsun. Şimdilerde erkekler o kıza çaktım bu kıza şunu yaptım diyerek övünüyor ama hele de Müslümansan asıl övünç kaynağın bu zina yağmuru içerisinde senin kendine hakim olabilmen olmalı.

1|1
    1|0
  • Genel eve gideceğine bakir kal daha iyi.

Öff be şu kıza bak demen daha mantıklı.

3|1
    0|0
  • ne güzel. senin karşına çok nadir görülen bakirelerden çıkacak için rahat olsun böyle devam et namus çok önemli bu site de pek kıymeti olmasada

1|0
    1|0
    • Ama benim düşünce yapım öyle değil maalesef. Fırsatını bulsam yarın girerim ilişkiye. Senin düşünce yapınca degilim ne yazık ki

• normal

0|0
    1|0
    • Gözümde büyütüyorum ama bu seks mevzusunu.

• büyütmeye değmez

• ..dd

0|0
    0|0
    • Yorumun yoksa ne arıyorsun burada arkadasım

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence konuyu sen açmalısın 2 yıl olmuş uzun bir süre ne zaman yaşamayı düşünüyorsn falan de

1|0
    0|0
    • Nasıl sorayım dostum damdan düşer gibi. Açıkca sorulmaz ki bu

• link

Hal böyle olunca sevgilimi bunla aldatıyorum. Pek aldatıyorum da sayılmaz o olmadan bu vardı :D

• :))) o aldatma sayılmaz facede böyle yap sag elimle ilişkim var yaz :D bu ne derse anlatırsın işte :D

• Lanet olsun dostum kader ortağıyız ne anlattıysan aynı bendede var hepsi ve canıma tak etti arkadaşlar artık gel bizle takıl milli ol falan diyip duruyolar dayanamayacam gibi vaziyet

0|0
    0|0
Yükleniyor...