Kızlık zarı sürtünmeyle bozulur mu?

erkek arkadaşımla 2-3 kez sürterek seviştikten sonra on beş dk sonra farkettim ki kahverengi kan bulaşığı gelmiş. sizce kızlık zarım bozulmuş olabilir mi? onda pembe oluyor diye duymuştum.

Güncellemeler:
cevaplar ıçın tesekkurler
bozulmamış çok şükür:))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kızlık zarın zedelenmiş olabilir.15 dk da kan pıhtılaşmıştır.ama yırtılmamıştır

Erkekler Ne Diyor 19

• kızlığın bozulmamış kızlık kanı kahverengi olmaz çünkü taze kandır

• sürtünmeyle olması pek mümkün değil. tabi 'sürtünme' adı altında nekadar ileri gittiğinizde önemli.

• zar yerınde ama ne kadar bakiresn tartışılır arkadaşların dediği gibi .. her türlü işlevi yap ama bakireyim vazgeçtm arkadaş bakire hatun kalmsn ortalıklarda

• Katılıyorum sana kesinlikle. Her türlü işi yapın yapın sürtünün bilmem ne yapın sonra bakireyim diye dolaşın ortada. Ruhunuz bakire değil malesef:)))

• bozulduysa tamirciye götür:D olmamıştır bişey rahat ol:D

• bidahakine sürtme dürt tamammı allah ıslah etsin sen ve senin gibileri

• yerinde olsam kızlık zarını değil korunmayı düşünürdüm.kaybetmiş olsan bile ilk olmayacaksın

• önemli veya değil.belki de artık bakire değilsin .bunu yaıyorsan artık bunun yerine korunmayı düşünmen daha akıllıca olur

• mümkünse sürtünmede yapma çünkü sert sürtünmeler sonucu kızlık zarının bozuldugu kanıtlanmış ve ispatlanmıştır. kahverengi pembe renk degil kan o anda her renk gelebiliyor acık yaa koyu yada adet öneminde isen pis kan ama sen sen ol kızlıgını almaıgın zevkle kaybetme

• Fiziksel olarak bozulmuş mudur bilemem ama ruhunuz bu saatten sonra bakire değil :)))

• bozulmaz

• adama sorsana bi içine girdiği küçük kaygan deliği dünyası mı sanmış:)

• adam icten surtunmusse bozulmamasi ilginc olurdu :D

• haydar dümene bi sor sen bunu :)ama büyük ihtimal zedelendi diyecek:))

• kıvılcım çıkar , ama bozulmaz

• kızlık zarı bu soğan zarı değil...

• bidaha pantolonu falan çıkarma:) kendine sahip olamaz güm gerçi artık dikiiyolar

• yok sanmıyorum...o kadar kafaya takacak birşey değil ya...bozulsa ne olacak...dünyanın sonu değilya...önemli olan senin iyi olan özelliklerin bozulmasın...her zaman insan olarak kal derim...kahverengi veya pembe filan değil...açık kırmızı renkte olmalı...

• sürtünmeyle bozulan ilk kızlık zarı sizin ki olucaktır

• yok korkma bozulmamıştır büyük bi ihtimalle tahriş oldu yada zedelendi ama bozulma sürtünmede çok zor

• nasıl anladın ki?

• bırak kızlığın bozulmasını, hamile bie kalabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 4

• ilk cinsellik sorusu bu mu şimdi?daha hayvani bir şey beklerdim:(

• ya git burda saçma sapan cevap veriyoralr sana yardım edecekleri yerde (aydınlanman için cevap verecekelri yerde senin piskolojini bozar bu millet akıllı degil zaten unlar :D herkes üstüne ) alınmasın doktora git görün derim ben düştüm flan dersin

• nasıl bir yardım bekliyorsun?hep birlikte muayene mi yapacaz yani:)kızlık zarını o kadar dert eden zaten ilişkiye girmez hiçbirşekilde

• nebiliyoruz neden okadar ileriye gitmiş belki sevgilisi zorladı o istemedi ne biliyoruz bi rahtt dur sende rodrigo hep mualeffetisin sen bide heryerden çıkıyosun ama olmaz ki canım böyle:D

• sevgili zorlasa bile kızın iradesi yok mu dur yapmıyoruz diyemiyor mu. Zaten zorluyorsa sevgilisi o aşk seksten başka işe yaramaz

• Bu kadar ilerlemişsen sen zaten bakire değilsindir artık. Ha o delik açılmış ha sürtünmüşsün ne farkeder.

• dikkat et sürtünüyoz flan derken benimki gibi içine girer ve gider bakireliğin :( bidaha yapma tehlikeli seninkşne bişey olmamıştır acı hissetmedysen kahverengi pembe digil bildigin kan rengi geliyo benmli öyle oldu ve bir hafta yalasık kanama oldu ara ara yürüyemedim filan rahat ol bidaha yapma ! :@ sende kurban olma bunu yapacaksan bilincli yapmalısın ben im gibi bi kalkıyorsun anam bacaktan aşağı tüm kan şok şok şok... hiç hoş olmamıştı emin ol.. blinçli yapmak yani bile bile yapmak daha iyidir heralde

• zaten biliçli olarak yapıyor .ama sende jinekolojik bir problem var galiba .o kanama benim okuduğum kadarıyla bir hafta sürmez .yeni mi oldu bu?

• Öncekileri Göster
    • 6 cm ile o oluyorsa, gerisini düşenemiyorum.sanırım kan kaybından giderdin. bu ne böyle o kadar abartılmaz.ne o öyle kan boşalıyormuş vs miş.nerede tecrübeli kızlar yorum neden yapmadınız. ilk defa ilişkimiz olsa yutacağız yani.

• yutturmaya çalışan yok canım okumak zorundada digildin cevabımı buraya yorum yapmak zorundada degilsin boy ölçüşmeye gerek yok enteransan cümlelerle birbirimizi bozmayada gerek yok bişey kazanacak degiliz nede olsa yaşadıgımı anlattım okdar sen ister inan ister inanma canım umrumda değil..

Yükleniyor...