Kapat

Yaşıma göre uzunluğu az değil mi sizce?

Penisim 16 cm ve sanırım kısa :/ zamanla uzar değil mi? Tatmin edememe korkusu bastı... Yaş ; 18

Güncellemeler:
Güncelll••

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Genç bir o boy yeter evlat önemli olan aktif durumda nekdar kaldığı ve senin kullnaman kadının tatmin olması için 10 cm üstü yeter li ve 12 cm ile öyle hatunlar cıldıyoki şaşarsın vajinın 3 cm lik kısmında kadın zevk alır gerisi yumurtalık yani bu kdar kasma

0|0
    0|0
    • Benimkinin boyu ideal diyorsun yani tamam endişe falan kalmadı

• He ya takılma yani aslanım

• Tamam sağol (eig)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen iyimisin?

0|0
    0|0
    • Evet iyiyim neden sordun

• Tamam , teşekkür ederim.

• Rica ederim

• Uzgunum ama 16 ne en az 30-35 olmasi lazim tabiki yetmez ve tatmin edemezsin cok kucuk. bir bitmediniz a m k

1|3
    0|0
    • Dalgaya alma ciddi bişi diyorum komik değl

• 16 cm uzunluğu var daha ne istiyosun bee

0|1
    0|1
    • Kızım insan korkuyor partnerini tatmin edememe korkusu var... Sence uzun mu kısamı onu de

Erkekler Ne Diyor 8

• Bilimsel olarak uzun ve yeterli sayılan ölçüdür.

0|0
    0|0
  • dıyosunkı penısımle opusmek ıstıyorum!

0|0
    0|0
  • Yeterli işte hay allahım bu nasıl bir soru :D , kardeşim evlilik sadece o işten ibaret değil düşünmeyin , korkmayın halinize şükredin :)

1|0
    0|0
    • Sen o işi görürken karşında ki kişi normal normal sana bakarsa görürsün nasıl psikolojin bozuluyor :(

• Rahatlamak ne kelime endişen dahi olmasın, :D

• Olmasın mı? :D tamam kardo

• Burada "eheheh benim zikim 21 cm eheheh" diye yazan palavracılara inanıp üzülmüşsün. Merak etme panpa ortalama üstü bir boy.

1|0
    0|0
    • Sağol ya umarım öyledir :/

• Abi artık biz çok ilerledik ya (!), hani Amerika sevdalısı gençlik olduk ya 14 yaşında kameraya bakıp sakso çeken kızları gördü bu ülke.

• Hiç izlemiyorum ya , artık ilgini xxx videolar çekmiyor

• en az 30 cm olması lazım küçükmüş bb

0|0
    0|0
  • Normal aga takma kafana her erkeğin 20 cm olcak diye bisey yok

0|0
    0|0
  • benimkisi 19 cm ve biraz kalın dar vajinada sıkıntı oluyor senikisi ince ise sıkıntı olmaz ön sevişmeyi uzun tutacaksın

0|0
    0|0
    • Uzun tut diyip duruyorlar ne kadar uzun tutayımm?

• İnce olması da canımı sıkıyor ama fazla ince değil

• uzunluk ilişkiye giridğin bayana göre değişir minyon tiplerde sıkıntı yaşarsın uzunsa inceyse sıkıntı olmaz dar olanlşarda rahatsın ozaman

• Bu sitede birisindne duymuştum 16 cm ve üstü uzun kategorisine giriyormuş :)

0|0
    0|0
    • Hadi ya sencede öyle mi?

• Evet hatta bilimsel olarakta öyle. 16 cm ve üstü uzun sayılıyor. Sen kaç istiyon 25 mi mk

• Karşıda ki kişi tatmin olsun yeter

Yükleniyor...