Her genç kızın başına ne gelir?

Alın size güzel bi soru. Her genç kızın başına neler gelebilir? ama herkesin başına gelecek. istisnai olmasın, genelleyici cevaplar please. bir de ben şimdi bunu "diğer" kategorisine koydum. eğer "cinsellik" kategorisine veya herhangi başka bir kategoriye koysaydım cevabınız değişir miydi değişmez miydi?

Güncellemeler:
valla soruyu zevkolsun diye sormuştum ama toplumsal yaralara parmak basacakmış gibi bir his oluştu içimde. ürperdim :D

0|0
13|4

En İyi Erkek Görüşü

• adet kanaması . güzel değilmiyim ben tripleri , kendisini reddeden erkeğe daha fazla aşık olmak, ağlamak , gülmek(ama nedenini bilmemek). göster ama elletme tripleri vs ...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• pazar günü rejime başlayıp pazartesi bırakmak her genç kızın başına gelebilir :)

cinsellik katagorisin de olsaydı cevabım da değişme değil de büyük ihtimal soruyu görmeyeceğim için cevap veremeyecektim

1|1
    0|0
  • Hani en bakımsız halinde işe gider gelirsin ya.. Tam da o gün arkdaşların sürpriz bir buluşma ayarlar, ve gitmek zorunda kalırsın, bahanelerin geçerizdir..İşte bu her gençkızın başına gelir :)

1|1
    1|0
  • erkeklerle yakın arkadas olabilcegi dusuncesi, ama zamanla erkekler amacını belli eder :)

0|1
    0|0
  • kesin regl iken bir kaza gelir herkesin bir kere üstüne geçer çok zor bir durumdur insanın o anı hafızasından silesi gelir ama hiçbir zaman unutulmaz :))

0|1
    0|0
  • Önemli bir buluşma öncesi saç yapmayı etkinleştirmek için düzleştiriciyi prize taktığında bozulmuş olabilir.

0|1
    0|0
  • arkadaşlarınla buluşma ayarlarsın ne giyicem diye saatlerce düşünürsün. sonra o kıyafeti giyip gittiğinde abartılı veya sade giyindiğini görürü rahatsız olursun. işte o bence her kızın başına gelmiştir :) (yada gelmemiştir garanti vermiyorum)

0|1
    0|0
  • kesınlıkle en bakımsız oldugu gun sevgılısınden yada arkadasından hadı bulusuyoruz mesajı gelır

1|1
    0|0
  • Laf atılma mutlaka gelır,kız arkadasları tarafından kıskanılma

1|1
    0|0
    • eveeeeettt

• ama kız çirkin şişko ya da ne bileyim kötü huyluysa neden kıskanılsın ya da laf atılsın? bu her kızın başına gelmez bence.

• her topalın bir kör alıcısı vardır derler. niye olmasın ki :)

• Valla hiç regl kazası olmayan kız varsa burdan selamlar, seçilmiş kişisin kızım.

0|1
    0|0
  • Sütyenin arkası açılabilir.

0|1
    0|0
  • aldatılmak

0|1
    0|0
  • Hangi kategoride olursa olsun aklıma ilk ayhali gelirdi her genç kızın başına gelir...

0|1
    0|0
  • yanlış erkeğe aşık olmak. yani masallardaki gibi prens beklerden aşık olunan kişinin kütük çıkması. ve böylece gerçeklerle yüzleşmek. öyle bir prensin varolmadığını ağlaya ağlaya öğrenmek falan...

1|1
    0|0
    • bilemezsin ki bunu ? dünyada 5 milyar adam var gidelim bak sen karar ver :)))

• testine varım. yüzde yüz eminim bundan yani. toplumsal bir olay bu. kadına yaşamın anlatılma şekliyle alakalı. ancak hala kabile sisteminde yaşayanların algısı daha normal olabilir, onlar farklı.

Erkekler Ne Diyor 3

• cinselliğe koysan : regl denirdi tabiki. he arada benim gibi bi fırlama çıkıp KIZ dedin ya, kadın olmak gelir başına derdi.

kişiliğe koysan bayanlardan ısrarla : aldatılmak

burda ise benim aklıma taciz geldi, özellikle büyük kentlerdeki kızlar için.

0|1
    0|0
  • Ayakkabısının topuğu mazgala sıkışıp kırılacak bunun kaçarı yok .

0|1
    0|0
  • havadan taş parçası gelebilir...

cinsellikte olsaydı emin ol alay ederdim... fena da bi cevabım vardı:)

0|1
    1|0
    • aman toplumsal yaralara parmak bas... başka bişeye olmasın...:) hani kağıda falan... sonra üstüne senet yaparlar içeri atarlar mal varlığını alırlar da:D

Yükleniyor...