Arkadaşlar Lütfen Dalga geçmeyin ve sorumada cevap verin lütfen ( Lütfen bilgilendirin beni , hepinize teşekkürler) ?

Bu katagoriye ilginizi çekmeyen birşey yazıldıgı zaman hiç oralı olmuyorsunuz ama ben sorumu sormak istiyorum ben bekaretimi kaybetmemiş bir erkeğim ve penisim 15 cm kalınlıgı normal sanırım bunu sürekli dert edindim acaba ne olucak evlenince eşimi mutlu edebilirmiyim gibi sorular hep kafamın bir köşesinde git gide büyüyor sorum şudur bayanların vajina girişinin normal çapı ne kadardır yani delik büyüklüğü ne kadardır lütfen dalga geçmeyin penisim yeterli olmaz diye çok tedirgin oluyorum enine ölçtüğümde 4.5 cm çıkıyor boyunu yazmıştım zaten aşşadan yukarıyada 3.5 - 4 cm di sanırım cevaplarınızı bekliyorum her nereye baktıysam araştırmak için 15 cm penis yetmez kızlar 17-19-20 sever üstü sever diyorlar ben kendimi kötü hissetmeye başladım lütfen beni bilgilendirirmisiniz tecrübeli insanlar elbet vardır aranızda ya da araştırmış olanlar şimdiden teşekkürler

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir kadının vajinası zaten 14 cm. dir Yetişkin erkeklerde sertleşmiş bir penisin ortalama uzunluğu 10-13 cm′dir. Normal penis boyu 8-14 cm arasındadır. Normalden büyük penis boyu ise 14-16 cm arasındadır. Yapısal bozukluk olan anormal penis, boyu 7 cm'nin altında veya 16 cm'den çok daha uzun olan penislerdir.
    Eğer daha büyük olursa kadının canını yakarsın. Zekten çok dert verir. Haberin olsun. Bu kadar açıklama yeter sanırım.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :)

• Yok ama bu kadar sorun yartacak birşey yok, çünkü geçen bir bayan eşinin penisin 22 santim olduğunu eşini sevdiğini ancak cinsel ilişkide zorlandıklarını anlatıyordu. Yani büyük oluyorda işe yaramadıktan sonra ne olur yani. Zavallı hem kadın hemde adam acı çekiyorlar. Herşeyin normali makbul, kafanızı takacak başka şeyler bulun.

• Tedirgin oldum yetmez diye

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Boy bos değil, işlev önemlidir.

0|0
    0|0
  • Küçük penislerin rahimin içine tam manasıyla oturmadığı ve buna bağlı olarak da penisten boşalan spermin vajinadan geri geldiği durumu göz önüne alınsa da bir kaç teknik pozisyon ve metot ile bu problemin ortadan kaldırılacağı gerçeği unutulmamalıdır. Ayrıca senin penis boyun normal düzeydedir. Fakat günümüzde büyüğe olan ilgi ve yasaklı bir algı olduğu da aşikardır.

0|0
    0|0
  • kesinlikle problem olmaz , ortalamanın üstünde..

0|0
    0|0
Yükleniyor...