Arkadaslar meraba. lütfen dalga gecicek olanlar biseyler yazmasın gercekten kotu bir durumdayım?

Masturbasyon yaparken galiba kızlıgımı bozdum bacaklarım titredi ve kan geldi bir iki damla :( uzerinden epey zaman gecti ama unutamıyorum bisey yapamıyorum anneme soyleyemiyorum doktora gidemiyorum korkuyorum verecekleri tepkiden :( bunu sadece buraya yazabilirdim lütfen yardım edin fikir verin bunu nasıl anlatırım hayatıma girecek bir erkege asla inanmaz ki bana :(

0|0
10|32

En İyi Erkek Görüşü

• 18 yaşından büyüksen kendi başına gidip muayene olarak durumunu netleştirebilirsin , bozulma tam olmaz olsa da , hasarlanma olmuş olabilir ki , doktorla ilişki esnasında yeniden bozulma olasılığını konuşabilir ya da yapılacak bir şey varsa tartışabilirsin.

Donup kalmana gerek yok , mantıklı bir yol izlemen yeter

1|1
    0|0
    • Reşit degilim henuz

• Diktirmek en mantıklısı mı eger bozulduysa :/ ne kadar utanc verici ya burada bunu sorduguma inanamıyorum

• Diktirmek evlenmeden 3 4 gun once yapılabilir daha once değil. Ayrıca altta söylediklerine göre yaptığın şey sadece hasarlanma vermiş olabilir yani böyle şeylere gerek olacak bir durum değil. Diğer yandan bu konu hakkında gerçeği kendin biliyorsan kime neyin hesabını vermek zorundasın, daha hayat uzun ve çok gerekirse böyle bir önlem alma yoluna gider ya da karşındaki insana söyler geçersin. Bu asla sevgili olmamalı , ciddi anlamda bir beraberliğe gidişte bunlar konuşulur ya da başka şekilde halledilir.

Şimdiden bu kadar paniklemene gerek yok

Erkekler Ne Diyor 31

• yaaa bu kadar cahil bir toplumda yaşadığıma inanamıyorum bazen arkadaşım yıl oldu 2015 hiç bir erkeğe cinsel geçmişin konusunda hesap vermek zorunda değilsin ki yok öyle bir dünya artık.

5|2
    0|2
  • ailene açıklamalısın saklarsan daha büyük sıkıntı olur

0|0
    0|0
  • İçine parmağın girdi mi?

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey dünyanın sonu değil. Seni bir zar için beğenmeyecek adamı zaten sen isteme! Biraz gururun olsun!

0|0
    0|0
  • Kızlık zarını kendin kontrol edebilirsin odanda veya banyoda çıplak yere otur önüne bir ayna al ve vajina dudaklarını elinle aç aynayı tam vajinanın içini görecek şekilde ayarla bu şekilde kızlık zarını kontrol edebilirsin.
    http://hizliresim.com/q4E0AB

0|0
    0|0
  • Doğru söylediğini kabul ederek, Ailene olaydan bahsetme kendini utandırmaktan çekindiğin hiç bir şeyi yapma. Öncelikle tam olarak bozulmamıştır kuruntu da yapıyor olabilirsin ki tamamen bozulmuş olsa da ailene olaydan bahsetme. Ilerde ciddi düşündüğün biri sana zaten inanacaktır doktor kontrolünde herşey belli olur ama buna gerek kalmaz umarım sen kendini bildiğin sürece istersen kendi kendini bilerek boz sıkıntı olacağını düşünmüyorum geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Dalga geçmeyelim. Belli ki korkmuşssun. Annene anlat durumu geç olmadan. Anlattığın an rahatlıcaksın yoksa için içini yer.

0|0
    0|0
    • Anlatamam bunu ona :(

• Hazirana kadar tek basıma gidemem sanırım resit olmadan

• Nasıl ya reşit olmayanlar hastaneye gidemiyor mu? Bildiğim kadarıyla randevu alıp gidebilirsin

• Nasıl becerdinki bunu.

0|0
    0|0
  • Korkma. Tam olarak da bozulmamıştır bence. Hala kan gelebilir çünkü. O yüzden abartma ve sakinliğini koşu

0|0
    0|0
  • Sende seni olduğu gibi kabullenen erkeği bulursun o halde ;)

0|0
    0|0
  • elini soktunmu içeri?

0|0
    0|0
    • Evet

• ya sen git doktora büyük ihtimal zedelenmiştir o 17-18 yaşındaysan rahatlıkla tek başına muayane olabilirsin bir özel hastanede falan.

• doktorada gidersen tuttuki bozuldu dedi hiç üzülme üni ye falan bitirdinmi işini eline aldınmı diktirirsin sonuçta kendin bozdun.

• 6 çeşit kz. perdesi vardır. muhtemelen bozulmuş. kan rengi-miktarı-ve içe rahime akan kan olup dışarı az akmış olabilir. dr da +18 şartı vardır, küçükse ebeveyn şartı var. intrn dr um

0|0
    0|0
  • Kızlık zar tipin önemli ikincisi parmağının kaçı işe yaptın ilk defa parmakla mı yaptın daha önce parmak ile yapmış olabilirsin. Kızlık zarı zedelenmiş olabilir patlamış olup olmadığını aynadan kontrol edebilirsin

0|0
    0|0
  • He kesin ya Mastürbasyon yaparken yok Bisiklettten düştüm yok tecavüze uğradım hıı kesin bu kızlar şeytan cidden...

0|1
    4|0
  • Annen ya da senden yaşça büyük bir kadın akrabanla konuş. Mastürbasyon doğal bir şeydir. Kimse yadırgamaz seni.

0|0
    0|0
  • bazı seylerın telefisi yoktur deneyıp tecrube edınce cok gec olabılır bu yuzden büyük sözü dinlemek lazım zira butun hataları yapacak kadar üzün bır hayatı yokur ınsanın

0|0
    0|0
  • niye bu kadar kafaya takıyorsun ki kime ne senin zarından

0|0
    0|0
  • Korkma bacı kimseye vermediğin sürece bir sorun yok umarım herşey istediğin gibi olur

1|0
    0|0
  • Bilemedim şimdi?

0|0
    0|0
  • Kızlığının bozulduğunu nerden biliyorsun iki damla kanla

0|0
    0|0
  • neden inanmasın? dürüst olduktan sonra. bu kadar takılmayın. takıntı yapmayın.

0|0
    0|0
  • seni seven erkek aynı zamanda sana güvenir, güvenmeli

0|0
    0|0
  • aşk üçgenini okşasaydın

0|0
    0|0
  • Kizlik zarini diktirebiliyorsun :)

0|0
    0|0
  • korkma doktora git zaman kaybetmeden gizlemek saklamak care değil allah yadımcın olsun

0|0
    0|0
  • Kalan saglar bizimdir masta devam o zamam korkmadan

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle bekaretini kaybettin bunu ne annene ne doktora izah etmek zorunda değilsin... Ve seni sırf bu yüzden istemeyecek bir erkeğinde hayatına girmesini istemem... Seni seven birisi zaten bunu anlayış ile karşılar yeterki bu saatten sonra sağlıklı masturbasyon yap. zaten seninle ilişkiye giridğinde anlıyacaktır gördüğünde belli oluyor yani erkeliğin girdiği ve girmeyen vajinanın hali kendini ayırıyor... ha bu durumudan yararlanmak isteyende çıkar dikkat et...

1|0
    0|0
  • bence annene durumu anlat. eğer evlilik durumu olursa sevgilinin annesine senin annen anlatır. aksi halde sıkıntı yaşayabilirsin

0|0
    0|0
    • Boyle birseyin konusulması benim için ne kadar kotu olur :((

• sevgilin inanmaz. şahsen ben kim olursa olsun inanmazdım. aklımda hep bir şüphe kalırdı. neyse günü geldiğinde ne demek istediğimi anlarsın

• sende bulursun seni kabulnecek brini

0|0
    0|0
  • Kimseye vermeden diktir kime denk gelirsen gel kendini bildikten sonra sıkıntı yok senin için rahat olsun yanii

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 10

• Eğer bozulmuş bile olsa kafana takma. İleride hayatıma girecek erkek inanmaz diye korkuyorsun, şöyle ki; kızlık zarını parmağınla bile bozmuş olsan doktora gidip seni muayene ederse daha önce vajinandan içeri penis girip girmediğini anlar. Kızlık zarının parmakla bozulması ayrı penisle bozulması ayrıdır, doktor fark eder. İçin rahat olsun yani, alırsın nişanlını gidersin doktora o da nişanlına daha önce hiç birliktelik yaşamadığını anlatır. Üzülme o yüzden, geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Galiba diyorsun tam olarak naptın anlat. Mesaj da atabilirsin istersen bir konuşalım belki bozulmamıştır.

0|0
    0|0
  • Doktora gitmene gerek yok bırak dağınık kalsın

1|0
    0|0
  • tek parmak soktuysan bozulmamıştır zedelenmiştir, ilişki sırasında tekrar kanar korkma.

0|0
    0|0
  • Nasl oldu canım bu ya. Sen kendinden eminsen üzülme bence halledersin

0|0
    0|0
  • Salatalık mı kullandın o nasıl istek oha:-D

0|0
    0|0
  • bişi olmamıs sana

0|0
    0|0
  • Doktora Git ve bakire raporu al bişi olmaz bu kadar korkma ailenede anlat durumu utanma sonra pişman olursun

0|0
    0|0
  • Niye karıştırıyosun ki oraları?

1|2
    0|0
  • İçeri bişey soktunmu

1|0
    0|0
Yükleniyor...