Abdest alma vakti?

Adetim onuncu günü saat kaçta gusül abdesti almalıyım başlama saatini aynı saattemi almak lazım ?

Güncellemeler:
on gün sürdüyse artık onuncu gün abdest almak gerekiyo ya onu sordum

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• Başlama saatınde almalısın bu cok onemlı, namaz vaktını gecırmemen lazım, dk bıle onemlı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Tövbe Estağfurullah..

0|1
    0|0
  • bukadar hasas olma sonuçta ne bir ilişki yaşadın nede masturbasyon , onları yapaınca hasas davran , rgel abdestini tam kesilme olunca al iyice temizle sonra abdest al geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Adetinin bittiğinden eminsen o gün hemen banyo yapıp abdest alabilirsin ya da emin olmak için ertesi sabah kalktığında'da alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kafana göre takıl

0|0
    0|0
  • ongün çokçok. yanlışın vardır. bukadar uzun regl olunmaz. başka sakladığın bişimi var? hamilemisin. on gün boyunca akıntı hastalıktır. intrn dr um

0|0
    0|0
    • doktora gittim ama bişey yok diyo hastalık filan ultrasonla bakıyolar bişey çıkmıyo

• soruyu düzgün-net sorsanz yardmlarda doğru olur, hastalık nedeniyle regl damlamaları vs süreğen uzun olanlarda olur elbette ama sağlıklı regl asla 10 gün olmaz. onun için başka sakladığın bişimi var diye yazdım zaten, dr ve ultrsna girdim diyorsun bu olmuş olsa teşhiste olurdu zaten, kaldıki uzaktan vid ile böyle teşhste bulunup ferahlattığım kimseler bile oldu, çok basit bir konu yani bu. dr luk bile değil tam net sorulduğunda. kaldıki anneniz bile yeterli yardımı sağlar, başka detay yoksa

• her genç kızın ilk dr veya müracaatı annesi olmalı. hiçte çekinmeyin bu sizin hakkınız ve güvencenizdir çocuklar

• Yukarıdaki dakika geçirirken mesainden mi kesiyo annem? Arti eksi falan filan o bir ölçüdür sana emredilen illere saatinde al denmez. Malafatlara bakıp saat kovalama o gün uygun olduğun bir zaman diliminde hallet isini

0|0
    0|0
  • 10 gün adetmi görüyorsunuz?

0|0
    0|0
    • ilk günler gibi yoğun olmuyo lekelenme gibi tam temiz olmadan bitmiş sayılmıyo onuncu güne kadar

• Bunun için gitmedim eşim yok neyseki :)

• :) olursa Allah sabır versin o zaman

• Çok uzun bir süre. ama vakit diye bişey yok regl bittiğinde abdest almalısın bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Hatta saniyesinde al. La bir bitmediniz gitti ya.

0|0
    0|0
  • 10gun mu :O

0|0
    0|0
  • İçim bulandı

0|0
    0|0
    • özür dilerim ama önemliydi

• teşekküe ederim bilgilerinizi paylaştığınız için :)

• Rica ederim

• bittikten sonra hemen almalısın

0|0
    0|0
  • hemen al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Başlama saatinde alabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Uyandığın en erken vakitte al.