Sevgilisinin bakire olmadığını öğrenen erkek onu terk etmeli midir?

vaveyla
bugün, ramazan pidesi kuyruğunda beklerken yanıma yaklaşan fırıncı çırağının sorduğu soru. önce uzun uzun baktım yüzüne. sonra yanağından bir makas alıp, kulağını emdim. bir şey diyecek oldu, ağzının ortasına yapıştırıp çıktım kuyruktan.

akşam akşam ne saçma sualler düşünmek zorunda kalıyorum bu insanoğlunun yüzünden yahu. ulan bir pide alıp, gideceğiz işte. tek istediğim bu. sana ne? neden karıştırırsın ortalığı susam sokağı kabusu?

ne yani, namusluyum diyebilmek için bakire olmak mı gerekiyor bu memlekette, anlamadım ki. ve evlenebilmek için illa namus tornasından çıkan basmakalıp hatunlara mı ihtiyaç duyuyor erkekler? peki evlenme vaadiyle bir kızın ırzına geçip sonra da onları terk eden yine aynı erkekler değil mi? tek suçu güvenmek olan bu kadınlara ne olacak o zaman?

ahh... bazı sorular vardır, hiç duymamış gibi yapmak istersin ama nafile. dur bakalım diğerleri ne düşünüyor, şimdi öğreniriz.
Güncellemeler
+1 yıl
tweet 1: sevgilisi bakire olduğu için onu terk eden erkekler de tanıdım...
Güncellemeler
+1 yıl
tweet 2: sevgilisinin bakir olduğunu öğrenen kız onu hemen terk etmelidir! bu saatten sonra bir de anahtar deliğe nasıl sokulur, kilit nasıl açılır öğretmeye çalışmayın...
Sevgilisinin bakire olmadığını öğrenen erkek onu terk etmeli midir?