Yolda üstü yırtılmış bulduğumuz kadın?

Geçen gece arkadaşlarla arabadayken yolda otostop ceken 27 28 yaşlarında bir kadına rastladık gömleğinin düğmeleri yırtılmış iliklemeye çalışıyodu. Bizimkiler aldı arabaya. Sevgilisini sarhoș edip zar zor kaçmış. 1 tane kızı varmış. Anlatırken gözleri falan doldu. Aradan 10 15 dk sonra arkadaşla öpüşmeye başladı. Garibime gitti l*n. Siz olsanız napardınız alırmıydınız arabaya?

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• hayatımda 1 kere denk geldi.. arkadaşlarla ofiste oturup içmiştik gece saat 3e falan geliyordu.. iki arkadaş eve doğru yürüyorduk karşıdan üniversiteli bir kız denk geldi. bize nerede olduğunu soruyordu. erkek arkadaşıyla ayrılmışlar saatlerce kavgadan sonra konuşmak için almış kızı arabayla götürmüş sonrada arabadan indirip bırakıp gitmiş. kız anlatmıştı işte bunları falan nerede olduğunu soruyordu parası falanda yokmuş yürüyecekmiş.. o saatte kızı yalnız başına bırakacak değiliz. aldık kızıda döndük ofise oturduk biraz kızın ağlaması geçip sakinleştikten sonra taksi çağırdım kaldığı yere yolladım

0|0
    0|0
    • Biz kız arkadaşımla istemedik binmesik dedik. Onlar aldı. Bide öpüştü ya!

Erkekler Ne Diyor 21

• Bir şeyden korkupta kaçmıştır. Arkadaşın da onu kurtaran tayfanın içinde olduğu için kendini güvende görüp öpüşmüştür. Normal bir şey. Hiç biriniz üzgünken neler yapabileceğinizi bilmezsiniz sevgili bayanlar. Üzgün kız psikolojisi diye dillendirdiğimiz, sizler ile yakınlaşmaya yönelik hamlelerimizi en savunmasız anınızda yaptığımız bir psikolojidir o.

0|0
    0|0
  • Güzel senaryo

0|0
    0|0
  • Yok durmazdım. bile

0|0
    0|0
  • Harun abi kendini tatmin ediyor :)

1|1
    1|0
    • Yemin ederim ki gercek ya. İstanbul burası herşey oluyo. Ama ilk kez böyle bișeye şahit oldum canlı canlı

• Ben dururdum her türlü ama yardım elini uzattığım birini de şey yapmam

• belkıde arkadasın zorladı sokakta daha kotu seyler gelecebılecegı ıcın basına belkıde denıze dustu yılana sarıldı.

0|0
    0|0
  • Azdirici hlap verilmis olabilir kadina

0|0
    0|0
  • Hangi flim bu.

0|0
    0|0
    • Yemin ederim ki gercek ya. İstanbul burası herşey oluyo. Ama ilk kez böyle bișeye şahit oldum canlı canlı

• ozaman yollunun tekıdır kim bilir nerden gelıyo.

• uyuşturucu etkisi altında mıydı filmlerde hep öyle oluyo

0|0
    0|0
  • güvenme işi bitti bende durmazdım

0|0
    0|0
  • Alir goturur evinin onune birakirdim insanlik halide senin arkadaslar iyi yapmamis gibi

0|0
    0|0
  • Yuh mk sevgilisinden kaçıp arabada yiyişiyor öylemi

0|0
    0|0
  • Opuatuyse demekki bosuna yirtmamislar DUGMELERINI ! kasinmistir

0|0
    0|0
  • Polisi aramak daha mantıklı ya bunlar yaptı diye iftira atsaydı.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum. Dumur oldum bende..

• Adliyede çalışıyorum neler geliyor karşımıza kadının canı sıkılıyor bana parmak attı diyor iftira atıyor adama hemen tutuklama... Dikkat edilmesi lazım güvenmeyin kimseye yardım mı etmek istiyorsun polisi arayın hastaneyi arayın

• çok acayp ya. siz de seyre bakıp alkış mı tuttunuz :)

0|0
    0|0
  • Tabiki alirdim ustu basi yirtik bir kadini ole birakamam

0|0
    0|0
  • Hayal gücüne hastayım

0|0
    0|0
    • Ne değişiksiniz ya. Diğer yorumlarımı oku. Hayalgucu he.

• Açıktan derken? Mesaj mı atıym

• Farketmez hangisi uyarsa bayan akıl küpü

• Arabadan inincede bu bana tecavüz etti diye bağırsa napıcaktınız çok oluyo böyle şeyler.

0|0
    0|0
    • Katılıyorum. Biz kız arkadaşımla binmesin demiştik. Onlar aldı

• Buna benzer benimde başıma gelmişti insan tırsıyor ordan aklıma geldi.

• Yok daha neler Oha yani

0|0
    0|0
  • birazcık paranoyak olun l*n fazla değil, ben olsam durmam bile kafamdan bin türlü senaryo geçer

0|0
    0|0
    • Aynen bizde istemedik kız arkadaşımla. Ama onlar aldı

• Abi orayı zatede zıçmak için kullanın ya uydurmak için değil orası ama hale bak =(

0|0
    0|0
  • mikmeye çalışırdım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...