Sürtünerek boşalıyormusunuz?

yani kızın vajinasına sürtünüpte nasıl boşalıosunuz içine girmeden de zevk alıomusunuz

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ergen işi o ama ben onu kızı çıldırtmak için yaparım :)

0|0
    0|0
    • bence kızz çıldırmaz erkek girmediği için çıldırır

• biz ilşki yaşamıoruz üstümüz bile soyunuk olmuoo yani sadece üstümde sürtünerek boşalıoo

• Ben seni yargılamadım zaten sadece yanlış buluyorum onu dedim yarın bir gün tutki evleneceğim kız bakire çıktı evlenene kadar onada sürmem elimi

Erkekler Ne Diyor 19

• Tabiki zevk alıyoruz. Elinle de zevk verebilirsin, bacaklarının arasına sıkıştırarak da. Bunun çok yolu var.

0|0
    0|0
  • Eliyle zevk alan onunla almaz mı? Sonuçta düşüncesel boyutu var zevkin. Sadece organla olmuyor, kişinin istemesi, arzulaması lazım.

0|0
    0|0
    • düşünerek mi hazza ulaştırıo kendini nasıl bişey o yahu

• şimdi sorumm erkeklerr her türlü zevk alırrr mıı yaniii.. sürtününcee yine uyarılıodurrr

• Normal bir ilişki kadar olmasa da alır tabi ki.

• evet zevk alınır kadında zevk alır klitorise dokununca penis acayip zevk alır kadın ama pozisyon çok önemli

0|0
    0|0
  • Valla ben aşık olduğum kaç yıl peşinden koştuğum kızla yazın hormonların coştuğu zaman kafa rahatken falan bakireydi sürtünüyoduk tamamen kıyafetsiz yinede boşalamıyodum o fena zevk alsada girmeden olmuyo

0|0
    0|0
  • yok elektrikleniyoruz

0|0
    0|0
  • meraklı ergen sorusu. cevabı belli işte, kendi kendine yapılan mastta oluyorda sürtünmede niçin daha zevkli olmasın?

0|0
    0|0
  • hakketen :) saka bır yana bır abazayı kız bakısları ıle bıle bosaltabılır :)

0|0
    0|0
  • Hayır. Hiç bir zevki yok. Sürtünerek de orgazm olamadım hiç.

0|0
    0|0
  • Öyle zevk alınıyor ki hemde..

0|0
    0|0
  • ben duvara sürtünce daha çabuk boşalıyorum

0|0
    0|0
  • İlişki zaten sürtünme ile olur içine girsede gitgel (sürrtünme) yaparak zevk alınır.

0|0
    0|0
  • Abazaliktan

0|0
    0|0
  • evet?

0|0
    0|0
  • Ergenlikte yaptık öyle şeyler ama hiç sürtünerek boşalmadım. Kızlar boşalıyorum ama sürtünmemden.

0|0
    0|0
  • Denemedim ama zevk alacağımı sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Git. Şurdan

0|0
    0|0
  • valla oda zevkli yokluk zamanı iyi gider.

0|0
    0|0
  • zevk alıyorum boşalıyorum :D

0|0
    0|0
  • sana sürtünce zevk almıyo musun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...