Şeyim cok küçük. Bakin bir cok üzülüyorum l*n :( ?

Şey dedim belki pipi demem daha dogru :( hepi topu 13 14 cm (ereksiyon hali). Hatta 12 cm bile olabilir :( gozume cok kucuk geliyor. Avucuma aliyorum avucumun icine sigiyor yaw. Ne yapsam ki? Doktora gitsem bir caresini bulur mu acaba? Ya da illa bicak altina mi yatmam lazim? bir kiz arkadasim vardi gördü "bu kadarcik mi " diyip alay etti. hala hatirladikca canim acir. Kizlar siz ne diyorsunuz bu konu da? ben de isterdim kol gibi olsun ama ne yapayim bu kadarcik iste :(

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Oyy ne kdrda uzulmus:) uzulme:)

0|0
    0|0
    • Üzülürüm :(

• Oyle cok kalin da sayilmaz :(

• Yaa uzulmee. d 5 dkda bosalmiosan sorun yok. d

Kızlar Ne Diyor 1

• Ek yaptirt kaynakcida :)

0|0
    0|0
    • Niye alay ediyorsun ki. Benim de bir kalbim var l*n :(

• Umarim dedigin gibi olur

• Merak etme olur :))

Erkekler Ne Diyor 6

• bir laf vardır ne uzunu ne kısası en iyisi içinde en çok kalanı diye o yüzden takıntı yapmana gerek yok performansını geliştirmen yeterli ;)

2|2
    0|0
  • Kardeşim inan o kadardan fazlası zarar. Dalga geçerler uzun olduğu zamanda acıyor diye ağlarlar. Sen takma kafanı böyle şeylere. İşlevini yitirmesin zeval gelmesin yeter.

2|1
    0|0
    • Eyvalla kardesim biraz moral verdin sagolasin ya

• Moralin biraz olsun yerine geldiyse ne mutlu bana. Zaten dünya ortalaması 13-14 cm. Alay edenlere aldırma sen. O an geldiğinde soluksuz yatarlar altına.

• Boyunu bu kadar kafaya takarsan bir zaman sonra işlevselliğini kaybedersin

Önemli olan çalışması kadınlara 8-9 Cm lik kısım yetiyor zaten gerisi Ego tatmini

2|0
    0|0
    • 8 9 yetiyor da gorsel olarak da doymak istiyoar

• Görsel olarak doymak isteyen ya çok p*rno izlemiştir ya da çok fazla kişiye vermiştir

• hacı napıyon? kürdan olarakmı kullanıyon? Senin durum çok vahim dostum

0|0
    2|0
  • Yazik la sana acidim simdi

0|0
    2|0
  • yeter la birader

0|0
    0|0
Yükleniyor...