Sevdiğiniz kızın ilk gece...

sorum erkek arkdaşlara

sevdiğinizle evlendiğinizi düşünün ik geceeyi

seviştikten sonra ilk geceyi yaşadınız ve sevdiğiniz kızın kızlık zarı olmadığını fark ettiiniz ne yapardınız yada ne hissederdiniz ?

0|0
8|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• kızlık zarıyla mı evleniyorsun.o aşamaya geldiğine göre zaten buna değer bir güzelliği kişiliği olduğuna karar vermişsin demektir.çok iyisin çok güzelsin seni çok seviyorum beni çok seviyorsun herşey çok güzel ama iki damla kan gelmeyecek yada benden önce de nefes alıyormuşsun benden önce de aşık olmuşsun.bunun için artık evlenemeyiz bence çok saçma

1|0
    0|0
  • mecburen kısrak tayken oynar diycen ben cok uslu durdumda sanki

2|0
    0|0
  • önceden söylemediği için bozulurdum. yoksa birisiyle yapmış olmasına değil. hayatta herkez hata yapabilir. önemli olan dürüstlük

1|0
    0|1
  • Sevdiğim kıs ise üstümü giyinir çıkarım . Eğer aşık olmadığım bir kızla evlendi isem o gece biraz hevesimi çatır çatır alır ertesi gün babasının evine yollarım .

0|0
    0|0
  • tepkin şu olurdu bu zamana kadar bana neden yalan söyledin?ve gereklı acıklamayı inandırıcı gelmezse ayrılırdım

0|1
    0|0
  • bu sekilde ögrenirsem işimi görürü babasının evine postalarımm

0|0
    0|0
  • Kan davası sebebi.

1|0
    1|0
  • Evlenmeden önce zaten bu konuları konuşmuş olurduk :)

0|0
    0|0
    • utandığını düşün söyleyemediğini..

• Evlilik noktasında utanma sıkılma olmaz ki zaten yapmış utanmamış ta bundan mı utanacak :)

• :D tamam

• üstumu gıyer çıkar gıderım

0|0
    0|0
  • bakire olup olmaması başka bir konudur ama bunu bu şekilde öğrenirsem kesinlikle çok kötü olur!

0|0
    0|0
  • ligme ligme ederim onu varya :@

0|0
    0|0
  • aynen evlenmeden önce bılırım zaten. saklıcak bısey degil.

0|0
    0|0
  • ozamana kadar öğrenirim illaki he yalan söylediysede kötü olur

0|0
    0|0
  • Devam ederim öbür gün evi terk ederim :)))

0|0
    0|0
  • Muhtemelen daha önce sevişmişizidr zaten.

1|0
    0|1
    • başka biriyle yapmışşsa ?

• Bekareti bu kadar kafama takmıyorum. 250 gr kanın hayatımı değiştirmesine izin vermiyorum.

• 250 gr kan :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Önemli olan doğruyu söylemiş olmak.Namus dilinin altındadır, vajinanda değil.

2|0
    0|4
  • Esnekse yapacak bir şey yok ama bakire değilse bunu o insana saygısından dolayı daha önce söylemiş olması gerekir

0|2
    0|0
  • Daha önce o konuyu konuşmuş olmaları lazım kız evlenene kadar bakire olmadığı halde bakireyim derse zaten bu işin elbet ortaya çıkacağını biliyordur.nereye kadar yalan söyleyebilir.ha esnektir belki o ayrı.peşin hükümlü olmayalım

0|1
    0|1
    • hep esnek denir , o zaman oros larında esnek gitsin e5 ten alsın evlensin

erkek evlenene kadar iffetini arzusunu kontrol edeni neden tercih eder evlendikten sonrada kendinden başkasıyla yatmayacağından emin olmak için

esnek tamamen yalan birçoğunun

• bi kadin yalan soylemek isterse bal gibide soyler ve erkegin ruhu bile duymaz, anlamaz, ogrenemez gercegi :)

0|0
    0|1
  • evlenmeden önce bu konu konuşulmadıysa zaten bunun sonu kötü olur gibime geliyor. Ama şöyle bir gerçek var hiç bir bayan kızlık zarın olup olmamasıyla yargılanamaz. olupta neler çevirdiklerinide görüyoruz etrafta.

0|0
    0|1
  • böyle birşey ciddi olduğun kişiden saklanmaz ayıp sevdiğin kişiyede saten gerçkten seviyorsa öyle kabul eder napıcak ki erkek o an kadında büyük hata var ama söylemeliydi

0|0
    0|0
  • Zar beyınlıyse eger yapacak bırsey yok konussun dursun

1|0
    0|7
Yükleniyor...