Cinsel isteksizlik. Niye böyle oldum?

Sevgilimle eve çıkalı 2 ay oluyor , neredeyse her akşam ilişkiye giriyorduk 1 ay böyle geçti güzeldi sonra bende isteksizlik oluştu artık eskisi gibi değilim ve oda bunun farkında artık haftada bi kez bile çok geliyor , niye böyle oldum ben ya artık hiç ilişkiye giresim gelmiyor :(

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Kızı çok yordun bence o da yemeklerine şap atmaya başladı.

1|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• peki bu sadece sevgilne karşı bir isteksizlik mi yoksa genel manada bir durum mu?

0|1
    0|0
    • sevgilimden başkasına karşı cinsel istek duymam o benim herşeyim :) ama artık ona karşıda duymamaya başladım niye böyle oldu ya :(

• hep sex hep sex zaten bunaldım ya birazda , az ara verince belki bişey kalmaz bunu onla konuşcam

• e yani. konuşmak her zaman işi çözer. önemli olan suçlayıcı tarzda konuşmamak. yapıcı olanlar her zaman ilişkiyi sağlamlaştırır.

• Ee tamam yasamak zorunda değilsiniz sürekli.Evliymişsiniz gibi olmuş heyecanlar gitti bilem:S:S

0|0
    0|0
  • Fazla seks bır sure sonra otomatıge baglar baska seylerle ugrasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• heycan ölmüş hoca heycanı tekrar kazanma yollarına bak fantaziler filan.

0|0
    0|0
  • "hıc gormemıs gıbı saldırma " söz konusu. kız arkadasın bunun farkında ve bı mucadele vermıyosa sen onun ısteksızlıgıne bı sorun bul. romnatık dakıkalar ateşi yakabılır.

0|0
    0|0
    • farkında ve mücadele veriyor zaten o istiyor ben istemiyorum artık farklı şeyler yapmak gerek

• hersey sex degıl sonucta. bıraz monoton ama beraber gecırın gunlerı. sen bırazda enerjı al. bu cok etkıler ınsanı. aktardan atom karısım al ve 3 gun musade et kendıne.

• Sekse ara vermezsen heyecanı kalmaz ki paşam .

0|0
    0|0
  • yavas la hergnde istek mı kalır :D dinlen bı :D

0|0
    0|0
  • ne midesi geniş kızlar var arkadaş evlenmeden her gece sana he onun ailesine yazık

0|0
    1|0
Yükleniyor...