Durduk yere boşalıyom neden?

Ben azgın bir insanım çok istekliyim ilişkiye ben 24 saat çalışsam yorulmuyom enerji yeniliyorum sanki habire yorgunluk olunca bir meyve yesem kendimi toparlıyom ya da yemek çoğunlukla meyve ben bir ara günde 13 defa boşaldım kendi kendime ve 1 gün geçti aynısı tekrar oldu 2 günde 26 defa boşaldım ve kendi kendime mastürbasyon yapmaya karar verdim madem kendiliğinden geliyor bari yaparak gelsin dedim yaptım ve artık sperm kalmadı vucudum da ama hala kalkık şeyim ve istekliyim doktora gitmeye karar verdim gittim durumu anlattım şeyime baktı baya sağlam dedi miğdeme eliyle bişey yaptı hala dolu büsürü sperm var dedi baya bir sağlıklısın dedi günde kaçdefa boşalıyon deyince bana ben 13 dedim oha bune dedi. bir insan zorlasa kendini 8 deda boşalır sonra biter artık penisinden kan gelir dedi benim kanda gelmedi tersine boşaltım sperm bitti ama hala penisim kalkık inmedi sen git dedi benşu gün hel araştirim ben bakmış doktor bu durum 1 milyar insandan birtanesinde oluyor ne güzel şanslısın dedi bana kızlar hemen yorulan erkekten soğur ilişkiye girmez dedi ama seninle olan kız soğumaz hep sürekli yaparsınız bende dedim doktor bey ben yapamam kızla ilişki nasıl yapayim dedim doktor bana sen ilişkiye girmen lazım dedi ama ilişkiye gireceğin kız hiç seks yapmamış ise korkar ama alışırsa sen istemesen de o ister seni kızlar böyledir kadın kız fark etmez bende dedim başka yolu yok mu illa sexmi dedim. var dedi hergün kendi kendine mastürbasyon yapcan rahatlıcan bende dedim saten yapıyom ama rahatlamıyom canım seks istiyor ama günah dedim başka türlü olmaz dedi ozaman evlenmen lazım dedi bana benim napmam lazım

Güncellemeler:
Düzgün n cevap yazalım lütfen...

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...