Ya böyle düşünürse?

ben bekar bir bayanım .şu ana kaadar bir ilişkim olmadı .görüştüklerim kahve içip yemek yediklerim oldu ama sevgili durumuna getirdmedim kimseyi .birşeyler oturmadı içerde .neyse şimdi belli bir yaştayım yani erkek arkadaşım yada eşim olunca bana inanır mı ?herkesten duyduğum şeyler var bakire kızlar için işte her haltı yemiş diyolar bir bekareti duruyor vs .yani bu haksızlık olmaz mı bana senelerce bekle kendini sakla sonra sana böle desinler .erkekler artık inanmıyormuş bile .ben bunu çok düşünüyorum bu ara neden böyle ?

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• Sen böyle şeyleri takma kafana doğru bildiğin çizgiden şaşma.

0|0
    0|0
    • ölede bazen boş yere mi böle yaşadım diyorum

• Bir anlık dalgınlık..

• tüh keşke olmsaymış

Erkekler Ne Diyor 19

• Herkes haddini bilmeli.Senin için rahatsa sorun yok.Cenabı Allah biliyor.Kim ne derse desin hiç önemli değil.İnsanların agzı torba değil ki,bizim işyerinde bile bıraz dekolte gıyınen bir bayan arkadaşimiza bıle sarfkacak kadar kaliteden yoksun,abaza ve bir o kadarda itici profiller varki;anlatamam.Önemli olan senın vede beraber olacagın kişinin düşünceleri.HAYATI OLAĞAN AKIŞINA BIRAK gitsin...

0|0
    0|0
    • haklısın kimse bilmese bile allah bilir

• o öyle düşünlere sormak lazım kaç kişiyle öyle ilişkiye gelmiş bekara karı boşamak kolay aldırış etme öyle biri çıkarsada karşına direk yol ver ondan sana hayır gelmez

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok o bakire kızlar için herhaltı yemiş bi bekareti duruyor lafı orspuların uydurması kendilerini teselli etmek için sen kendini muhafaza ettikten sonra inanmayan erkeğin gönül rahatlığıyla yüzüne tükür hakediyordur çünkü.

0|1
    0|0
    • evet inanmıyorsa kendi bilir yazık eder yani .öle yapanlarda var tabi ama çok değil az .kıskandıkları için söylüyor bzıları abartarak

• Meraklanma olmaz fena işler yapmadıysan neden ispat etme gereksinimin olsunki inanmayan inan masın hatta kendini bu konuda çok savunan karşısındekinde şüphe bıraktırır.Benim başıma gelmiş bir olay vardı geçmişte karşımdaki senin el degmemiş biri olduna inanasım gelmiyor.Kimbilir neler yapmışsındır ve cevabım şu oldu delilin varmı ve kimseye ispat edecegim bir yanlışım yok birdaha sorma yoksa senden şupe etmeye başlarım ben burdayım ister gel ister gelme oldu ve hala öyleyim

0|0
    0|0
    • bilmem ki yaa

• Kimseye bişey ıspatlama gereksinimi duyma zaten senin gibi bir adam bunları senle konuşmaz bile o seni çözücektir.Senin insanları çözdüğün gibi

Suçlular sucsuzluk arayışında olur sen suçlu degilsinki

• aynen öyle beni çözmesi gerek

• Olurmu öyle şey, hem önceden birine karşı bir şey hissedip seviyeli bir ilişkinde olmuş olabilir, nasip olmaz ayrılmış olursun, öyle bir düşünce ile başlayan ilişki zaten sağlıksız bir ilişkidir (dediğini kafasında ön yargı olarak tutan erkek yanlış erkektir )

0|0
    0|0
    • evet ama olsun ben banainansın istiyorum karşımdakinin yani benim için önemli

• işte diyorum yaa, güven zamanla kazanılacaktır , yalan filan yakalamazsa sorun olmaz, ama direk ön yargılı olarak çok az kimsede böyle fikir oluşur

• hmm iyi o zaman umarım öyle düşünür paranoya yapmaz

• bu anlattığın şeyin sana kattığı bir artı yok ki

hatta üstüne tecrübesizlikten ilk ilişkinde sıkıntı yaşayabilirsin

ama illaki sırf bu özelliğinden seni tercih eden erkekler olacaktır

ama bu da rasyonel değil duygusal bir tercih olacaktır

0|0
    0|0
    • evet duygusal olarak her erkek kendine ait olsun istiyor o kadını başka kimseyi görmemiş olsun istiyor benciller bu konuda .bilmem zorlanır mıyım ki sanmam ya kimse anasının karnında öğrenmior ya

• onu yaşamazsın ama hiç sevgilim olmadı demezsin mesela

• hmm anladım haklısın ama işte tam güvenmeden nişan falan olmadan el ele tutuşmam sanırım

• Çok güzel bir soru sormuşsun ve cevaplamaktan memnuniyet duyacağım, ayrıca tarzım bir soru. Senin bu duruma düşmene sebep olanlar malesefki hemcinslerin, erkeklerin adeta oyuncağı haline geliyorlar sonrada evlenme zamanı geldiğinde evlenecek koca bulamıyorlar, bilmeyen biri alıyor ama sonu hüsran oluyor. Senin gibi nesli tükenmek üzere olan dürüst ve ahlaklı kız sayısı oldukça azken bu sitemin yerinde ve haklısın. İşin gerçekten çok zor...

0|0
    0|0
    • evet zor bide diktirmeye gidiolarmış falan oda var yani adam iyi üzgün kız die alıyor ama yalancının teki yazık ya utanıyorum bunu yapan doktorlara ceza verilmeli bence

• Doktor işini yapıyor sonuçta birileri ona müracaat etmiş, diktirmeye gidenler utansın bence...

• bence yapmasınlar böle birşeyi bu çok saçma yasak getirilsin .insanlar gider tabii ama bunun yasaklanması lazım

• erkekler yedikleri haltı karşısındakininde yaptığını düşünür. senin gibi birini bulursam hiç kaçırmam o bi gerçek

0|0
    0|0
    • bu arada kesinlikle doğruyu söylüyorum yani samimiyim zaten yaptıysam yaptım derim kim bilior ki burda beni

• ankara

• çalışmayı düşündüğüm ama anlaşamayaıp kalmadığım bir şehir

• Öyle olsa herkes bakire olmayan arardı ki o zaman şu var sanki bakire olmayan anal yapmıyor mu :) Bekaret erkekler için önemli :)

0|0
    0|0
    • evet öyle şeyler diolar yaşamıştır vs yaşamadık belki ki ben yaşamadım yazık günah boşa mı saklıyorum yani

• bakire olmakda birşey değil ki mesela bir kız vardı arkadaşım nişanlıydı herşeyi yaşamış nişanlısıyla düşün bi o olmamış yani öyle demişti sonra ayrıldılar falan filan iyiki olmadı dedii yani ya beni böle biri sanarsa üzülürüm haksızlık yaa

• Bkz: ' Çikolataa '

• dilin ne söylerse söylesin.bir mekana gidildiğinde ya da el ele tutuşulduğunda ya da dudaklar birleştiğinde tüm gerçekler ortaya çıkıyor merak etme.doğruysan eğer o da biraz da olsa tecrübeliyse anlar.

0|0
    0|0
    • nasıl

• işi biraz daha açıklamak bence doğru değil.kişiyi yönlendirmek gibi birşey olur.ya da yalana da teşvik edebilir:)

• valla milletin ağızı torba değil aslında . bu tür insanların piskolojilerini çok bozuyor.

0|0
    0|0
  • Kimin ne dediğine bakma sen boşver

0|0
    0|0
    • inşş böle birşey yaşamam üzülürüm

• inanır senin tavırlarından falan belli olur

0|0
    0|0
  • aaferin sanan kimseye bakma koru kendini evleninceye kadar

0|0
    0|0
  • Ben bakire olduğuna inanmam. Açıkça söylüyorum.

0|0
    0|0
    • inanma ben senin inanmanı istemiyorum ki zaten

• Sonra "beni dillemediler aşkıaaam" :(((8

• aptal yaa defol git

• öyle düşünme sahsen ben inanırdım

0|0
    0|0
    • ama çoğu inanmıyor

• saf derken yani birşey yaşamamış anlamında dedim var yani yok değil ama işte arada eziliyoruz bide

• öyle düşünme işte ezilen sen değil onlar

• valla düşünürmü düşünür ne diyim.

0|0
    1|0
    • evet düşünür yani devir bozuldu artık

• Ben sana inanmam.

0|0
    2|0
  • .görüştüklerim kahve içip yemek yediklerim oldu--- Ya haram ettilerse?

1|0
    0|0
    • etmemiştirler umarım

• Susar mısın .

• üff sen sus

Kızlar Ne Diyor 7

• yapanlar yüzünden yapmayanlarında adı gididyor. erkeklerle düşüp kalkan kızlar ,bekarete takılan geri kafalıdır diyen kızların hepsi nikah öncesi zar diktirme peşinde . Allah millete akıl fikir versin.

0|1
    0|0
    • aynen hem eleştirirler hemde sonra doktor doktor gezerler bu nasıl iş anlamadım bende

• İki bacağın arasındaki zar bir başarı değil.. Namus da değil önce onu öğren... türbanlılar tanıyorum hergün baska erkeğin altında.. mahallelerinden cıkana kadar türbanlılar diskonun yakınına gelince mini etekliler... kızlık zarı namus değil arkadasım.. doktorlar bile bayanların ilk ilişkilerini istedikleri ve sevdikleriyle yasamasını tavsiye ediyor.. sen neyin kafasını yasıyorsun? sorduğun konuya gelincede sen kendinden eminsen milleti boswer...

0|0
    0|0
    • türbanla ilgisi ne yaa ne alaka şimdi türbanlı falan değilim ayrıca

• sen niye üstüne alınıyosun genelleme yaptım ben

• erkekler paranoyak bırak küçük beyinleri ne düşünürse düşünsün sen kendini bil yeter..kimseye birşey ispat etmek zorunda değilsin.. biz mal onlarda altın dişli alıcı değil..

insan gibi olanlarda var kimsenin kimseye yalan borcu yok..

0|0
    0|0
    • öle aynen yalan borcumuz yok

• yani bencede ben böyeim deyip çekilceksin yani gerisi ona kalmış

• aynen öyle :)

• nedne inanamsin inanamiyor diye ylaan sööleyip evet sveilim oldu bilmeme ne mi diceksin ?

dogrusunu söölüceksin inaanmazsada bu güvensizlik durmuna girer ve sana güven duymayanla ilsiki kurma zaten

0|0
    0|0
  • Karşındakinin ne düşüneceği çok önemli? Senin için böyle düşünecekse, kendi de her türlü şeyi yaptı demektir.

Bknz; İnsan karşısındakini kendi gibi görür.

0|0
    0|0
    • aama o erkek

• bu nedenden dolayı kızı istemedi

• O neden değil sadece kandırmış

• Sen kendini bildikten sonra boşver milleti canım..

0|1
    0|0
  • susanna sensin di mi tatlım?

0|1
    0|0
Yükleniyor...