Anti depresanın dozu azaldı alt tarafın dozu arttı?

Anti depresan alıyorum 6 aydır isteksizlik vardı sertleşme gibi problemler ama son 1 aydır ilacın dozu azaldı farklı bir ek ilaç daha almaya basladım uyutması için buda aşırı isteklilik yaptı alışmıştım aylardır ölü olmasına dim dik geziyorum ilaçlamı alakalıdır ki? (doktorada soramıyorum bayan ) ?

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle ALLAH yardımcın olsun kardeşim. bakıyorum daha yaşınız genç herşeyi takmayın kafanıza hayata dolu bakmaya çalışmayı öğrenmemiz lazım. bende çok zor yıllar geçirdim ve hala etkileri devam ediyor. bana da doktor antidepresan verdi ama almadan önce iyi bir araştırdım baktım bütün antidepresanlar aynı etkiye sahip. erkekte isteksizlik ve erekte olamama hali çok yaygın bu ilaçlarda. o nedenle ben kullanamadım ve farklı yollara giderek çözmeye çalıştım. muhtemelen dozu azaldığı için ve genç bir metabolizmaya sahip olduğun içindir. buna takılma ve enerjini boşalt yük olarak tutma üzerinde. acil şifalar diliyorum.

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim yorum icin

Kızlar Ne Diyor 1

• Ikinci ilactan degil o. anti depresanin dozu azaldigi icin. Oyle bir etkisi var cabucak o ilaclardan kurtulmaya bak iyilesip kisirlaga etkisi oluyor. bende kullandim ama doktor bayansin erkekte etki yavas oluyor ama bayanda kisirlik etkisi hizli olur birakmaya baslamamiz lazim dedi biraktim yavas yavas.

0|0
    0|0
    • anladım benimki panik atakla alakalıydı

• Biliyorum benimde bir arti fazlasiydi. surekli istifra ediyordum.1 ay boyunca yemek yiyemedim hep istifra ettim. en son has. Yattim 1 hafta mideme falan baktilar endeskopi falan bsy yok cikinca pskiyatri geldi zorla yiceksin dedi kussanda yiceksin ilacla falan gecti

• aynı durum çok sasırdım bende kilo verdım yemek yıyemedım bulantıdan bır ara mıde kanserıyım dıye dusunuyordum endoskopıden sonra benide psikiyatriye yolladılar dertdasım benım aynı seyler :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...