Bakire kız ilişkiye girmek nasıl duygu?

bakire bir kızla ilk defa ilişkiye girmek nasıl bir duygu? anlatır mısınız?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• muhakkak güzel bir duygu... herşeyin ilki, sevgilinin ilki, çocuğun ilki v.s. ilginç ve heyecanlı oluyor..

bakire kızın başından böyle birşey geçmemiş, ondaki o heyecan, biraz korku, biraz sevinçle harmanlanmış o bakir kızın duygusunu, sen teskin ve sakinleştirmeye çalışıyorsun...:) bilmiyorum

bence mükemmel... :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• anlatır mıyım? anlatılır mı? yaşanır mı? yaşanmalı mı? yuh, bekarete önem veriyorsak tabi bu konuda incelenmeli

0|0
    0|0
  • Denemedim.

1|0
    0|0
  • bakirelerin ahı'nı alırım korkusuyla yaşadım hep.. o yüzden hep uzak durdum :/

Not = evlenene dek

5|0
    3|0
  • bekaret bozanlardan değiliz biz :)

2|0
    0|0
  • Çok mu merak ediyosun :D

0|0
    0|0
  • bazı duyguların tarifi mümkün degildir . bu bahse konu duyguda onlardan bir duygu :))

1|0
    0|0
  • psikolojik savaş.

0|0
    0|0
  • anlatamam görmen lazım.

0|0
    0|0
  • zor ve zahmetli ve bayan için biraz acılı açık ve tecrubeli her zaman tercihimdir

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ki bakire bir kızla daha önceden iliskiye girmedim

0|0
    0|0
    • kalmadı zaten artık bekareti ayıp görüyorlar

• anladım ben

• haklısın denizyalçın ben anladım seni

• bilemiyorum. hiç bakire bir kız tanımadım. lanet olsun lan! kim alıyor bu kadar kızın bekaretini :)

0|0
    2|0
    • el sanatları ile uğraşan takıcı lar . delip. kolye bileklik . gibi takı malzemeleri yapıyorlar :)))

• soran kişi erkek olduğunu çok belli etmiş. Bakire kızla yatmanın nasıl olduğunu merak eden liseli bir dostumuz :)

0|0
    0|0
  • Sen nie merak edıosun böyle sacma seyleri?Sen bakiresin ilişkiyemı gırıceksn.Yoksa sadece sacma merakından mı soruyorsun ?

0|1
    1|0
  • Onun utangaçlığı masumluğu herşeye değer ilişkiden sonra ortalığın kan gölü olması canımı sıkmıştı ama çok hoş bir duygudur :)) 18 yaşındaydım o zamanlar

1|0
    1|0
  • çok sıkıcı.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• denede basına bela olsun kız sonra :D bence her kız bozsun kendine öyle yatsın milletle en azında hayvan heriflere baglanmazlar

2|1
    0|0
Yükleniyor...