Evli bayanlarla olmanın inceliği nedir?

evet arkadaşlar evli bir bayanla beraber olmak istiyorum kendisi bana karşı ilgili ama basitleşmek istemiyor benim atak yapmamı bekliyor sizce ben ne yapabilirim.. ilk birlikteliğim olcak yaşım 18 ve cinsel deneyimi olmuş bayanla yaşamak istiyorum. bakire bi kızı bozmak istemiyor olmamda büyük etki var, evlilik düşünemem yani bu yaşta.

0|0
710

En İyi Kız Görüşü

• evli bir kadın deneyimsiz, 18 yaşındaki bir erkeğe bakıyorsa ya belasını arıyordur ya da belanın bizatihi kendisidir. her şeyden önce, seksten anlamıyordur.

velakin bence kuvvetle ihtimal 18'lik mesajları yanlış algılayıp olmayan dua amin demeye hazırlanıyordur. her halükarda, uzak durmakta fayda var.

0|3
    0|1
    • beni ne zaman görse hemen muhabbet kurmaya çalışması, bizim eve gelip kilotlu çorapla dolaşması ve benim bulunduğum yerin 2 metre uzağında arkasını bana dönüp bişeylerle uğraşması bide ben ona bakıyormuyum diye refleks hareketlerle beni kontrol etmesi.. yeni aldığım ayakkabıyı denerken gelip benimkinin ayakları çok küçük hahay demesi. daha bir sürü var ama aklıma ilk bunlar geliyo sence bunlar normal mi?

• e cezbolmaya açık yaşlardasın, normaldir:) velakin dikkatli ol, olgun kadının gazabı da yaman olur...

• bugün çalıştığı yere gitmek zorunda kaldım bi böyle samimiyetler bi böyle kahkahalar çok ilgilendi gene benimle ama gerçekten bu bir tuzak olabilir kadın beni kendine bağlayıp seks kölesi yapıp tehditler savurabilir yani bu tarz insanlardan öyle şeylerde beklenir doğrusu.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• zaten evli olarak ilgi duymasıyla. yeteri kadar basitleştirmiş kendini. Dha nasıl basitleşebilirki?

0|0
    0|0
    • ne var bunda bu kadar abartılacak erkekler sanki çok sadık kalıyorda.duygusal yönleri aşılmış evliliklerde böyle şeyler oluyo işte.

• siz olur diyorsunuz sözün bittiği noktadır zaten...

• evet ben evlenirsem başka kadınlarlada birlikte olursam ama karımın başka bi erkekle birlikte olmasına karşı olmam demek eşimi mal olarak görüyor olmamla denk düşer.

• Yazık sana,yazık senin adamlıgın daha yeni yeni yerine oturmaya baslayacakken bastan kaybetmişsin.

0|1
    0|1
    • teşekkürler.hakkımda düşüneceklerin umrumda değil. sadece bana bu iş için yol gösterecek birilerine ihtiyacım var bu tarz sözlere karnım tok. ha birde sende bu konuda yardımcı olabilirsin bana. alan razı veren razı nasıl olsa :d

• bana yardımcı olmadın ama genede teşekkür ederim sana.

• sen tüm kuralları dünyana göre sıralıyorsun ama bilmiyorsunki binanın tmeeli bile yanlış

yamuk bi insan olursun böyle haberin olsun

herşeyinle terssin

0|1
    0|1
    • bittimi, tamam saol. sende vur bakalım vur vur!

• kandırmadım doğruları söylemeye çalıştım

normalde çok daha sert çıkmam lazım

aynı şeyi yapmış olabilir

hatta sen böyle yetiştiysen kesin ona benzer bir durum olmuştur yani

sen doğmadan önce annenni nerden bilyosun hem?

belki daha önceden yaptı?

istediğini MASUM İSTEDİĞİNİ SUÇLU GÖSTEREMESSİN

herşeyi KENDİ İSTEDİĞİN GİBİ DE GÖSTERİP ÖYLE YAŞAYAMASSIN

saygılar susuyorum

terbiyesiz

zoruna gidene yoktur o kadın azmış

tanıdığın akraban olunca benim ki yapmaz

• niye ben terbiyesiz oldum karı sarkıntılık ediyo biz terbiyesiz oluyoz oh be

• evliyle felan ayıptır ama lütfen

0|1
    0|0
    • sizce ne yapmalıyım siz olsanız ne yapardınız bana yol göster lütfen :D

• sen tüm kuralları dünyana göre sıralıyorsun ama bilmiyorsunki binanın tmeeli bile yanlış

yamuk bi insan olursun böyle haberin olsun

herşeyinle terssin

• annende evli di mi? düşün o kadının yaptığını ve anneni.

0|1
    0|2
    • annem yapmıyor diye o kadında mı yapmıcak herkes bir mi?

• kimbilir belki annende yapıyordur? evli ya

• her evli yapacak diye bi kaide yok. sadece ben olmak istediğim kişi ve bunun zorlukları benim ilk deneyiyimim olması üzerine lütfen saçma sapan benzetmelerle ahlak dersi vermeye kalkmayın.

• Ne iyi kalplisin a canım ama karı koca arasındaki nikahı bozacaksın ya bunun vebali?

0|1
    0|1
    • vebali umrumda değil nikahı resmi olarak devam edecek. sadece bakirebir kızının hayatını mahvetmek istemiyorum.

• 32 - 33 civarı 50 - 55 kilo arası ne oldu tanıdık mı :D

• Ne kadar cezbedici onu merak ettim o adama yazık

Erkekler Ne Diyor 10

• tecrubesiz ve ergen bir genç ile bir evli bayan. Sana ilgisi olmasından cinsel ilişkiye gireceğinizi nasıl ongordun belkide tatlı bir heyecandır. neden tecrubesiz bir erkekle ilişkiye girsin. ilkler zordur evlat aklında kurdugun coğu seyi yapamayabilirsin. gorunuse gore kız kasınıyor sana kızmadım ama soru başlığında evli bayanlar demişsin yani başkalarıylada olmak istiyorsun daha buyuk yanlış hee sorunun cevabı mı. cok yakısıklı olursun yataktada iyi olursun muhabbetinde guzeldir yeterli.

0|0
    0|0
    • resmen kuyruk sallıyo ama ben tecrübesizim nasıl davrancağımı bilmiyorum belkide o öğretçek bana. şort giyip çadırmı kurmalıyım önünde bilemiyorum :S

• herşey acıkca belli ediyorsa muhabbeti kur koyu bir sohbet esnasında sıcak bir tonla sana bir kahve ısmarlayayım de eve davet et yada kahve içmeye evine davet edersen uzunca guzel bir sohbet edebiliriz de. zaten evli dışarda bulusmaya pek yanaşmayacaktır evine gidersin. gidince agırdan al bekle o ustune gelicek.

• işte beklediğim yorum bende bu iş olsa olsa onun evinde olur bunun bi alternatifi olacağını sanmıyordum yanılmamışım tabiki istisnalar vardır ama biz işimize bakalım. çok ateşli olacağından eminim ister istemez her ikimizdede yakalanma korkusu, heyecan vs. olucaktır buda çok değişik tecrübeyle bu işe ilk adımımı atacak olmamdır. teşekkürler.

• uygun bi yerde buluş onunla elini filan tut çok güzel olduğubnu filan söle yakınlık gösteri gerisi gelir zaten ;) bu arada onu bırakma sakın :D yakalanma ayrıca da :D

0|0
    0|0
    • sonrasında başıma bela olurmu korkuttular şimdi napbım ben yani

• o başina bela olmaz.. ama senin onun başina bela olmandan korkar bunu kafana sok ;)

• O kadın her kimse, Evli olmasına rağmen seninle beraberlik düşüncesine girerek, zaten basitleşmiş oluyor.

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun bir de yorum yapıp aklınızca taktik veriyorsunuz. Pek bir sığ gördüm sizi

0|0
    0|0
    • bak kardeşim sende bu yollardan geçmişindir napalım ben onlardan yardım istedim onlarda cevap verdi yani.

• Ben 32 yaşındayım ne benden sana abi olur ne de senden bana kardeş. Ben cok yoldan geçtim ama o yolların hiçbiri başkasının karısının üstünden geçmedi. Allah selamet versin

• kocasına yakalanırsan bir daha seks hayatın olmayabilir :)

1|1
    0|0
    • kader kısmet :)

• başına iş alırsın benden söylemesi ;)

• hayat bu abi tehlikeleri göze alıcak olsak sokakta bile yürümemeliyiz :)

• Evli kadın tecrübesiz erkeği ne yapsın

1|0
    0|0
  • Evli bayan neden istiyor muş ki tatminsizlik mi :)

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ama hani kocası kılıbık tiplerden.

• oluruna bırak atak yap işi bitir.

0|0
    0|1
    • bir sürü incelikler ve ben hiçbirinden anlamıyorum oluruna bırakmaktan başka çağre yok ama olmaz bence bu şekilde çok fazla detay bir arada olması gerekiyo. ortam falandır filandır vs.

• takma kafana o düşünür bunları merak etme.

• Bir dolu bekar varken .

Neden evli .

Kocası olaydım seni fururdum .

0|0
    0|1
  • Evli kadın ergenle niye yatsın ki? Gider kendi akranıyla yatar canı isterse

0|0
    0|0
Yükleniyor...