Kızlarda bekaret sorunu olmasaydı acaba ne olurdu?

Kızlarda bekaret sorunu olmasaydı acaba ne olurdu ?

0|0
15|14

En İyi Kız Görüşü

• Kızlarda laf çıkması denen şey ortadan kalkardı.Eşit olurduk.Benim görüşüm bu eksileyin.

12|6
    0|17

Kızlar Ne Diyor 14

• Yurtdisinda durum nasilsa ayni hali alirdi bence cok igrenc bir durum olurdu iyiki varmis:))))

3|14
    6|7
    • +1 sana helalinden :D

• ne şirin şeysin sen :)))) . yurdışı inanın bizlerden cok daha temiz ve dikkatli bu konuda ! yanlış bilgilendirilmiş yada ögrenim demekden kendimi alamadım :)))))))) herşeyin başı egitimden geciyor . . mantık yürütürseniz ne demek istegimiz acıkça ortada : bir kaç örnek oralrda hoca nikahı yok , evli kadın evli erkek ilşkileri gizli saklı aldatmalar cok degil . herşey güzel başlıyorsa ,güzelde bitebiliyor . anladın:))))

• Yanlis bilgilendirilmedim yurtdisinda yasiyorum zaten alman arkadaslarimda oldu tabiki sey deyil yani her önüne gelenle yataga girmiyorlar yani geneli ama yinede tek sevgilisi olupda onunla evlenen kisilerin sayisi cok az o anlamda demek istedim

• sıradaki gelsin. çok kullanılırdı.

2|5
    0|1
  • hiçte bişey farketmezdi kadınlar erkekler gibi değildir bişey hissetmediği adamla yatmazlar bekaret sorunu olmasada şu an ne oluyosa o olurdu

3|0
    0|0
  • Bunu daha öncede sormuştunuz sanırım.

0|0
    0|0
  • Bekaret sorunu olmasa verirmi bu kızlar diyodun önemli olan namustur bekaret sorunu olupta namus olmadıktan sonra ne fark eder ki !

3|0
    0|1
    • ben namusluyum sadece sevdiğime veririm diyen kızlar var ve saatte bir sevdiğini değiştirenler peki onlar ne olacak hala namuslumu sayılacak?

• konu bekaret aşk değil

• tren

0|4
    0|0
  • erkekler daha cok israr edecek kim nerden anlayacak diyecek kiz daha rahat yapacak belkide daha kendi vucudunu tanimadan cinsellikle tanisirdi bence cok kotu olurdu hem psikolojik acidan hemde fiziksel acidan

0|1
    1|0
  • erkekler gibi olurdu kadınlarda...

1|1
    1|0
  • Erkekler gibi olurdu.

Ama çoğu kadın cinselliğe duygusallığı karıştırır, erkekler öyle değildir. Geneleve gidip bidaha hiç görmeyeceği kadınlada olur. O yüzden yine sex oranı o kadar fazla olmaz.

1|1
    0|3
  • aynı olurdu benm için

1|2
    0|5
  • herkesle birlikte olurlardi..

0|1
    1|0
  • kizlar da bekaret sorunu olmasaydi

evlendikten sonra kocasini aldatan kadin olmazdi

yasan mamislik lari evlendikten sonra yasiyorlar yasak iliskileri bakirelik yüzün de

0|1
    0|0
  • kadın egemen bir toplumda yaşıyor olurduk. bkz: kanada, ingiltere vs.

1|0
    1|2
    • he ingiltere kraliçesi var diye anaerkil mi sandın kuzum:(

• yok kuzum her iki ülkede de erkeklerin kadın ve köpeklerden sonra geldiği yasalardan yola çıktım

• Ne fark eder

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• aslında erkekler seks e duyguyu karıştırdıkları ve karıştırmadıkları oluyor.. birisi aşağida yazmış erkekler genel ewe gider ve duyguszca birlikte olur filan.. ee peki orda yapan kadınlar duygularıyla mı yatıyorlar ? böyle bi soru yöneltilebilir.. şuan yurtdışında aşmış ülkelerde bekaret gibi bi sıkıntı olmuyor die biliyoruz.. sonuç olarak daha rahatlar.. erkekleri ve kızları karşısındakinin geçmişine pek aldırış etmiyor.. yeterki onunla birlikteyken onu bilsin sadece gerisi yalan düşüncesinde. bekaret bekaret diyoruz da türkiyede bekaretini vermemiş ama arkadan vermiş çok kız var böyleyken ha önü açik olmuş ha olmamış ne farkeder. benimle birlikteyken başkasının gözlerinin içine bakan kızlardan iğreniyorum.. örnek olarak. bu başima geliyor çünkü. yanında erkek arkadaşi var gözlerimin içine bakıp gel benimle yat dermişcesine.. ne kadar saçma.. evli bayan olsa yanında eşi olmadığında baksa tamam dicem. ama yanınızda erkek arakdaşiniz eşiniz varken bunu yapmanızdan tiksiniyorum diyebilirim.

kısaca bekaret sorunu olmasaydı erkek kadın aynı olur. kadınlar duygusal diyorlar ama duygusallıkla alakası yok aslında duygusal dedikleri şey bekaretlerini verecekleri kişiyi seçmeye çalişmalarıdır. erkek de böyle yaklaşabiliyormu düşüncesindeler. eğer bekaret sıkıntısı olmasaydı duygusallıkda pek olmayacak yada öyle düşünmeyeceklerdi... ki daha önceden yapmış yaşamış bakire olmayan kişiler de bu böyle de denebilir. he tabi bi erkeğin karşisindaki kadını mutlu etmesi de ayrı bi konu. mutlu edemiyorsa kadın bundan mutluluk duymaz ve onu sevmediğini filan düşünebilir ne bileyim karışık. kadınlar bunlar işte.. hemen herşeye duygusallığı sokarlar.. iş güç ew seks gezme tozma hayat herşey de bi duygulsallık..

0|0
    1|0
  • bekareti önemseyenler kadınlar değil erkekler olduğu için bu soruyu erkeklere sorman gerek.

0|0
    0|0
  • europanın hiç biyerinde yok. türkiyede ve bi kaç geri kalmış ülkede var o dediğin bi tek

1|0
    0|2
  • iyiki var:)) sex party olurdu:))

0|0
    1|1
  • Burada gördüğüm kadarıyla sorun değil zaten.

1|0
    0|0
  • Çoğu kız için aynı olurdu değişen birşey olmazdı .

0|0
    1|2
  • Fark etmez bisey olmaz diyenlere bakma sen. 100 tanesinden 90 tanesi verecek yer arardi.

0|1
    2|0
  • Hükümet çocuk yapmayın diye kampanyalar düzenlerdi.

0|0
    0|0
  • Hep sen ilksin derlerdi :D

ikincide neymiş canım

0|0
    0|0
  • nolcak ambar olurdu

0|0
    2|0
  • bunu savunanlar kızsa Kezban, erkekse Kamil, savunmayanlar kızsa Kaşar erkekse Abazan oluyor. Allah zar yaratmasa iyiymiş diyorum, millet Mars'a gidiyor biz zar konuşuyoruz

0|1
    0|0
  • Kardeşim bekaret sorunu olduğu halde yüzde 60 kızlar bakire değil.yüzde 20 si anal ve oral yapıyorlar.Heralde olmasaydı bekaret sorunu vay gençliğin haline.

0|1
    0|0
  • evlendiğinde karının vajinası cuval gibi olduğunu farkederdin.gerçi şimdi bekarete önem veren kızda azaldı erkekte...şimdide dediğine yakın durum..kız bakire ama 5-10 tane penis almış eline ağzına..arkadan ilişkiye girmiş(hayat kadınları bile girmez arkadan ilişkiye)

0|1
    1|0
  • Peki aile baskısı ve kadına yüklenen anlamlar ? Bir şey değişmezdi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...