Erken boşalma sağlık sorunu mudur?

Erken boşalma sağlık sorunu mudur?

Güncellemeler:
Artık saymıyorum mesajımı silen moderatör cevabını almıştır sanırım...

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır kesinlikle bir sağlık sorunu değildir. Kötü bir alışkanlık olarak adlandırılabilir. Yani vücut zevk süresinin uzatılması yerine bir an önce görevi bitirmeye alışmış ve programlanmıştır. Kurtulmak hiç de sanıldığı kadar zor değildir.

0|1
    0|0
    • görevi bitirmeye nasıl alışmış? proglanmış? düşünce değilmi? bir nevi psikoloji yani ! kurtulmakda psikolojik değil mi? psikolojik bir sağlık sorunu olmuyor mu? sayın moderatör?

• yok dostum senle alakalı değil...silinen bir mesajın üzerine

• Bu soruya cevap veren iki moderatör var, rosa'nın cevabında sayıp benim cevapta saymayınca üzerime alındım birden. Pardon.

Kızlar Ne Diyor 6

• Psikoloğa gidenleri duydum hep. Psikoljık bir rahatsızlıktır.

0|2
    0|0
  • Hem fızyoljık bır sorun hem psıkoljık bır sorun hem tecrubesızlık ...

0|0
    0|0
  • Sağlık sorunu sayılır mı bilmem ama bence başlı başına bir sorundur..

0|1
    1|0
  • Konsantre bozukluğudur,sağlık nedenlerındende olabılıyormuş ama

0|1
    0|0
  • devlet sorunudur

0|1
    0|0
  • Her türlü sorundur..Çözülmeli...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Sağlık sorunundur ve çözümü vardır doktora görün derim.

Biraz psikolojiktirde bir yazı okumuştum bu konu hakkında.

Erkekler masturbasyona ergenlikte vaşlar ve bu kızlara göre daha fazladır ve bu durumda turk ailesini goz onune alınarak erkek cocuk musait olmiyacaktır ve ihtiyaclarını gidermek icin bir an once bitirmek isteyecektir ve artık o alışkanlık olmuştur vücut ona uyum sağlamıştır.

Bana mantıklı geldi

0|1
    0|0
    • 3 de 3... önerin için teşekkür ama başka bir maksatla sordum...

• Cinsel işlev bozukluklarının en çok rastananlarından biridir.Tedavi de başarı oranı çok yüksektir.

0|0
    0|0
  • yaşlada alaksı vardı sanırım piskolojik olanıda var sağlık açısından da problem olabilir nedenler artabilir en iyisi bir doktor..

0|1
    0|0
  • bu cinsel partneriniz ile beraber değerlendirebilecek bir durumdur,bir sorun olarak adlandırılabilmesi için partnerinizin bu durumdan rahatsız olması veya bu durumun cinsel yaşamınızı sekteye sokması gerekir

0|0
    0|0
  • Erken boşalma sorundur. Sorunun asıl sebebi ise aşırı mastürbasyon yapmaktır. Özellikle hayali mastürbasyon beyin ona alışıyor ve ona adabte oluyor 20saniyede bile boşalabilirsin aşırı mastürbasyon yüzünden. Oyüzden ilişkiyi ön planda tutmak geerekir. Haydar dümen hocam sağolsun hergün takibindeyim onun ehehe :D

0|0
    0|0
    • Aslinda masturbasyonda kisi bosalmayi en cok geciktirebilir.Temponuzu istege gore ayarlayip.Haftada 5-6 kez masturbasyon yaptigim zamanlar 30-40 dk bosalmadigim olmustur.

• evet kesinlikle.

0|1
    0|0
  • psikolojikte olsa . psikolojide bir hastalıktır

0|1
    0|0
  • sağlık sorunu psikolojik sorundur...

0|1
    0|0
    • erken boşalma çocukluk çağında yaşanmış olan

( kaçak mastürbasyonlar olsun,cinsel ilişkiler v.s olsun ) bir sonucudur.çünkü yakalanma korkusu erken bolşalmaya sebeb olabilir.korku erkekn boşalması yani...fizyolojik olarakta geçirilmiş enfeksiyonlar ilk sırada...biraz puanmı yükselteyim dedim..tez yazdırdın be hoca...

• Sorundur tabii

0|1
    0|0
  • evet... sağlık sorunu...

0|1
    0|0
  • sırf moderatör'e bir şey ıspatlamak için sorulmuş bir soru...

aga erken boşalmak sorun değil ama sen sorunlusun.

0|0
    0|0
  • erkek için çok kötü bir rahatsızlıktır allah korusun kimseye yaşatmasın ilşkide kadını doyurmadan yataktan kalkarsan o kadın seni aldatınca mazeretin olmaz biran önce tedavi ol

0|0
    0|1
  • saglık sorunuda olabilir psikolojikte olabilir ? uzman kontroolunden sonra karar verilebilicek bişeydir.

0|0
    0|0
  • daha çok psikolojik bir sorun olabilir zannediyorumki. ama bir sorun olduğu kesin.

0|0
    0|0
  • sağlık sorunudur. bunun için terapistler var

0|0
    0|0
  • erken boşalmaksa sıkıntın ilişki sırasında süreyi uzatmak için sürekli pozisyon değiştir yat kalk zıpla o tür şeyler geç gelmesini sağlıyo değişim aralığı boşalmayı geciktiriyo psikolojik mi sağlık sorunu mudur bilemem kişide biter gibi geliyo bana

0|0
    0|0
  • SAglik sorunu olabili ama pisikolojik olduguna katilmiyorum.

0|0
    0|0
  • ... Zeka sorunudur !

0|1
    0|1
  • psikolojik sorun psikolojik edinen tecrübeyle süre uzuyor. :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...