Yorumlarınızı bekliyorum?

Herkesden özür dileyerek soruma başlıyorum...
1 yıl içinde evlilik düşünüyorum. Ve bazı korkularım var. Ilk gece agrı-acı olur mu, kızlık bozulunca can yanar mı? Kanama bir günde biter mi yoksa birkaç gün drvam eder mi?

Arkadaşımı 1 hafta içinde evlendirdik. O hiç acı duymadığını söyledi ama inanmadım açıkcası. Hadi gençler yorumlarınızı beklerim...

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle bu soruyu gizli olmadan sordugunuz için tebrik ederim acı da olur zevkte olur karşındaki öküze baglı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• gerdek gecesi acı olup olmaması hem kadına hem erkeğe bağlıdır. erkek suya dalar gibi dalmayacak kadın ise kendini kasmayacak. eğerki eşin seni iyice uyarır ve yeterince yumuşak davranırsa hissetmemen gayet normal ama suya dalar gibi dalarsa çığlıklarını karşı komşu bile duyar.

0|0
    0|0
  • uzun ön sevişme olursa yeterince ıslanırsan fazla bişi hisstmezsin az bir kanaman olur ister bir saat sonra ister yarısı gun devam edebilrsn

0|0
    0|0
  • Acı olmaz adam ilk gün yavaş olduktan sonra. Kan çok gelmez hemen geçer. İlk girdiğinde hafif küçük iğne batırma gibi hissedersin sonra direkt zevk almaya başlarsın.

0|0
    0|0
  • Dugdugun aci vajinanin dar olmasindan kaynakli saniyelik bir olay belkide hissetmezsin bile ama kendini aciya sartlandirirsan kocan dokundursa zirlamaya baslarsin.

0|0
    0|0
  • Korktugunuz kadar acimaz

0|0
    0|0
  • acı yok çok ince sinek ısırması gibiymiş, kanama çok çok az bir kaç damla, olay yaşanıp bittiğinde yüzünde bir gülümseme olucak. bir kaç örneğini yaşadım ordan biliyorum

0|0
    0|0
  • o zar zaten o bölgeyi mikroplardan korumak için ince bir yapıya sahip. bu konuda çok bir bilgiye sahip değilim ama sanmıyorum o kadar çok acıyacağını.

0|0
    0|0
  • Feyza bu ya :))

0|0
    0|0
  • Bu kızlarda yok korkuyorum yok kasılıyorum büyük gelir almazsınız küçük gelir doymazsınız nedir szden çektiğimiz arkadaş ya.

0|0
    0|0
  • rahat ol akışına bıraktın mı acı çekmezsin

0|0
    0|0
  • kesin korkmana bile gerek yok. intrn dr um. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz 5 dakka sonra zevk alırsın

0|0
    0|0
  • Bu kadar korkmana gerek 26 yaşındasın her şey bir anda olup bitecek sen gözlerini kapa zevkine bak..

0|0
    0|0
  • Resimdeki kim :/

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...