Mantar mı kaptım sizce?

Arkadaşlar erkek arkadaşımla en son birlikte olduğumuzda benden küçük küçük beyaz ve kısmen katı birşeyler geldi. Şimdi ise cinsel organımın içi kaşınıyor ara ara. Sizce mantar mı? Doktora gitmeden yapabileceğim birşeyler var mı?

Güncellemeler:
Bu arada yaklaşık bir aydır alerjik bir reaksiyon yaşıyorum. Alerji hapı kullanıyorum. Vücudumda kaşınan yerler var. Bu kaşıntı da alerji kaynaklı olabilir mi? Akıntı değişik olduğu için farklıdır diye düşündüm ama
Doktora gittim ve teşhis doğruymuş. Krem ve vajinal hap verdi. 1 haftaya kalmadan iyileştim. İlaçlar reçetesiz eczaneden temin edilebiliyomuş. Karşılaşanlar olursa bilgilendirmiş olayım

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• evet mantar ve enfeksiyon var buda akıntı yapacak bu akıntılar çeşitli renklerde kan renklerinde gelecek kesinlikle doktor görmeli rahim içine enfeksiyon nerden başlıyor nereye gidiyor umarım yumurtalıklarında sorun yoktur

1|0
    0|0
    • Geçen ay yumurtalıklarımı kontrol ettirdim smear yaptırdım. Sağlıklıydım. Yine de yumurtalıklarda sorun yaratabilecek birşey olabilir mi

• şu var her an risk altında bir bayanın yumurtalıkları , bayanların en çok dikkat etmesi gerekn yeri vajinadır, ilikide kondom kullanın , bu illaki ilişki sırada omuş olmaya bilir, üşütme, kalitesiz iç çamaşırı, tamponlar , günlük asitalastik olmayan petler vajinada kaşıntı yapar , vede elinle oynama penisden geçmez elinle oynarsın mantar yaparsın , sonra ilişki önce penis temizlenmeli idrar lı bir penis mantar ve diger hastalıklara davetiye hazırlar, onun için dikkat , edin ve ıslak bırakmayın vajinayı bu konu bitmez temiz tutun

• Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• o mantardır sürtünmeden ve türlü nedenlerden olabilir travazol kırem kullan gelmez ise fitilleri var onları kullan

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın eğer pisse enfeksiyon kapmış olabilirsin ya da büyük ihtimal bel soğukluğu olmuşsun eğer öyleyse durumun kötü

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaşım temizliğine çok dikkat eder. Tek partnerim de oydu bu zamana kadar ve her yıl check up yaptırır. Onda bel soğukluğu yok bende olma ihtimali de yok sanırım

• Bunu bilemezsin ne var ne yok olduğunu

• başka şikayetin yoksa bişi yapmana bile gerek yok. intrn dr um. geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • Doktora gittim ilaç kullanıyorum. Yine de teşekkürler

• tekrar gitmişsen iyi bir uzmana ve teşhis etmişse buna göre medical vermişse sorun bitmiştir ama şikayetlerin devam ediyorsa veya ikinci kez gitmemişsen dr a sorunun ileri safhadadır ve tedavi elzemdir. yukardaki yorumcu temiz tut diye yazmış? bunu iyi anlamak şart vajen içini kendin temizlemeye kalkma sabun-su vs ile. sadece uzmanın verdiği medicalle olmalı. kişi sadece vajen dışını temiz tutmalı, vajen sıvıları zaten içini antibacterial olarak kendi temizler. ama akıntı rengi kokusu vs iltihap ve ileri seviye ise kişisel çözümün olamaz uzman hekim görmesi gerekir testler gerekir, uzaktan tel veya yazı ile yardım da mümkündür ancak uzmanın tanımlama teşhis için özel sorularını yanıtlamanız gerekir

• ayrıca yukardaki gibi 18 yaşındaki muhtemelen tıp öğrencisinin ehliyetsiz bilgileriyle asla yanlış bir uygulama yapmayınız yazılan önlemler yerinde isabetli olsada malum basit uygulamalardır test ve labaratuar sonucu olmayan tanı lar kesin sonuç veremez

• mantar kapmışın. temiz iç çamaşırı giy devamlı. ve ıslak bırakma. mutlaka doktora git aksi halde kaşıntıdan duramazsın

0|0
    0|0
  • Senle artık sevişmez ya git doktora

0|0
    0|0
  • Ne mantarı ne alaka

0|0
    0|0
  • amın mı kaşınıyo?

0|0
    0|0
    • Yok saçım kepek yaptı değişiklik olsun diye böyle sordum