Vucudum ten rengim beyaz fakat vajina bolgem koyu, bunun sebebi nedir sizce ve nasil orasida normal ten rengine donusturulebilir?

Vucudum ten rengim beyaz fakat vajina bolgem koyu, bunun sebebi nedir sizce ve nasil orasida normal ten rengine donusturulebilir?

Vucudumun her yeri guzel bir renk, fakat oram cok koyu

cok utaniyorum bundan duzelttirme imkani var mı acaba?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Vajina dış dudaklarının kararması normaldir, vücudun doğal gelişiminden kaynaklanır.

Her kadında öyle olmasa da büyük çoğunluğunda bu kararma olur...

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Hanımefendi maalesef yanlış epilasyon ve yanlış iç çamaşırı tercihlerinin sonucu bu hücre yenileyici pomadlarla rengini acabilirsiniz

0|0
    1|0
  • türk kadınlarının çoğunda var o maalese :S

0|0
    2|0
  • Deri renginin açılmasını sağlayan bakım kremleri var ama kimyasal biliyorsun :/ Doğal olarak da yapılabiliyormuş ama iyi araştırmak lazım. Çok problem ediyorsan denemek istersin belki.

0|0
    1|0
  • Jilet sürdüysen

0|0
    1|0
    • bazen jilet bazen krem kullaniyorum

• spermin iyi geldigini duymustum kararan yerlere ovarak yedirmelisin dogrumudur bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • çok garip hastalık olamaz mı

0|0
    0|0
  • Jiletle mi aliosn?

0|0
    1|0
  • Çok utanıyorsun bundan? Tek derdin bu olsun be bacım :D

0|0
    1|0
    • ya ama arap gibi orasi butun vucut rengim cok normal guzel fakat ora bitek farkli
      garip degilmi bu

• Hayır değil normaldir. Neden bundan utanıyorsun? Gözün morarır herkes görür utanırsın anlarımda oranı her gün birisi mi görüyor utanıyorsun? ya da neye gore beyaz olmasını ıstıyorsun arkadasınınkını gordun de o mu guzel geldı anlayamadım kı :D

• Düzelme imkanı var konuşuruz

0|0
    1|0
  • özel klinik ve hekim operasyonu dışında 2 yöntem daha var, ama yazamam açıkça

0|0
    0|0
  • kremler işe yarıyor olmalı ama genede doktora gidip sormalısın

0|0
    0|0
  • Agda jilet havasizlik

0|0
    1|0
  • İlacı bende :))

0|0
    1|0
  • Düzelmez hem ne olacak ki orasıda farklı renk olsun sana özel yer

0|0
    1|0
  • Mastürbasyon yaparken nasil yapıyorsun

0|0
    0|0
  • fondaten kullan :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bende şimdi senin sorun üzerine bakındım ve su kremi tavsiye ediyorlar sende bir araştır istersen. Achromın krem

0|0
    1|0
  • Bunun için kremler var ne kadar etkili bilmiyorum ama cildiye tavsiyesi almalısın.

0|0
    1|0
  • Bunu mu dert ettin :)))) hiç takma bile olabilir normal bişey herkesin vücuduna göre vajinası daha koyu oluyo bundan çoğu kişi muzdarip ama normal yani

0|0
    0|0
  • Genital bölge renk açma lazerleri cıktı artık kararan bölgeyi tahrip edip soyuyolar alttan yepyeni cilt cıkarıyor. Arastır istersen👍 ben acnelyse krem aldım normalde cilt için veriyo doktorlar cildi soyarak tedavi ediyor. Onu özel bölgeme denedim cidden soydu ve alttan yeni cilt geldi şimdi eskisine göre cok iyi rengi :) üstleri zaten beyaz altlarıda hafif kahverengilik kaldı

0|0
    0|0
  • Ben de öyle bir sorun yok çok şükür..
    Hatta güneşten yanmadığı için daha beyaz :-)

0|0
    2|0
  • Canim duzeltirme imkani malesef yok 😕 ben oyle biliyorum 😕 takma o kadar sadece sende olan bisi degil ki

1|0
    1|0
    • oylemi sence ya erkek arkadasimda gordu oda dedi bu neden boyle bise diyemedim baya kara ya acaba her kizin oylemidir?

• Oyle demeye hakki yok ki ya. Allahda seni oyle yaratmis. Cogu kizin ki oyle. Ayni soru bir kac gun once 2 3 kere daha sorulmustu. gercekten cogu kizin oyle. yorumlari bir okusan bu kadar takintili olmasin... hem iliski aninda farketmez bile:)))

• neden utanıyorsun ki!

0|0
    0|0
    • ya o kisim cok koyu bir renk gecen annem gordu ust kismini ben donla gezerim genelde evde.
      kizim bu ne hal kapkarasin benim bembeyaz dedi cok utandim

• islak kalmasindan olma ihtimali varmi? bilmiodum bunu
      acaba jilet kullandigim icinmi oyle lazermi yaptirsam diye dusunuyorum

• jiletin de etkisi vardır tabi ama çoğunlukla ıslaklık yüzünden olur... buna dikkat et yeter

Yükleniyor...