7 Yıllık evliyim ve mastürbasyon yapıyorum ve neredeyse hergün?

7 Yıllık evliyim ve mastürbasyon yapıyorum ve neredeyse hergün eşimlede haftada 3 defa birlikte oluyorum ne yapmalıyım?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de sevgilimle 3 ay ayni evde kalirken. Mast yapiyordum haftada 3-4 kez falan birlikte oluyorduk.

Sebebini ben de bilmiyorum. Ya soguma, ya da sıkılma. Buradaki ergenler seksi sihirli bir sey saniyor her gun yaparim diyor da. Her gun kuru fasulye pilav yenmiyor

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne gerek var

0|0
    0|0
  • tıbbi destek almalısın, normal bir durummuş gibi görünmüyor bu

0|0
    0|0
    • Meselede bu zaten tedaviyi kabullenmiyorum tıbbı tedaviden önce benim psikolojik tedavi almam gerekli

• Utanmak demek doğru olmaz sanırım ama hani türk erkeği imajı varya bizde sert bu tür konuları açık ve alenen konuşamamak desek daha doğru olur

• ama bunda utanılacak bir şey yok ki!
      tamam, bazı cinsel sağlık sorunları (erekte olamama-iktidarsızlık gibi) erkekler açısından dile getirilmesi zor durumlardır ama senin öyle bir durumun da yok... dolayısıyla bu sorunu daha fazla ertelememeli ve uzman yardımı almalısın... sonuçta azı karar, çoğu zarardır...

• Niye daha fazla yapmiyorsun ki?

0|0
    0|0
    • Karşındaki insan şişme kadın değilki yani sorun eşimde filan değil bende

• Herkesin kocası senin gibi düşünmez karin sansliymis

• Kimine göre bu durum, iyi şans kimine göre kötü şans yani kişiye göre değişen bir durum aslında.

• sen fakesin @Romiyo_ mal

1|0
    0|0
    • @Romiyo_

• Baksana sen gizli profilden çık ben sana yazayım bak bakalım ya da facemi vereyim tıpan yerse ama

• hergun mastr yapma.

0|0
    0|1
    • Haklısın ama engel olamıyorum yoksa sürekli ereksiyon yaşıyorum ve günlük hayatta çok zor birşey bu durum

Erkekler Ne Diyor 12

• İlişki sayıısnı arttır bence.

0|0
    0|0
  • masturbasyon çok farklı seks le beynin uyarılması seks ile degil hayal ile uyanır, ve penisin ucundaki uyarılma masturbasyon ile daha fazla oldugu için bırakamıyorsun onun için evli ya da prtaneri olan kişilerin çogu hala yapmakta ve vaz geçmemekte hem hayali bir duygu oldugu için hem daha çabuk uyarıldıgı için hem erkek hem bayanların çogu yapaıyordur , normal yani

0|0
    0|0
  • Eşini cezbet spora başla seksi davran yemek hazırla süpriz yap bu sayede seks günü sayısını 4. 5. E çıkar ve uzun uzun tadını çıkararak yap eşin odada sen tuvalette mast olmaz böyle

0|0
    0|0
    • Sağlıklı yaşarım spor yaparım kendime dikkat ederim yemek filan hazırlayamam ama

• Karını etkile çiçek al hergün yemek yap demiyoruz bir yılda birkerede olsa karından önce gel sofra hazırla yerlere biraz mum koy gül serp yerlere romantik ol benmi söylicem sonra işi pişir

• Mastürbasyon neden yapıyorsun ki

0|0
    2|0
  • Kardeşim nedenini sordugunda kendine ne cvb veriyorsun

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum ya :5

0|0
    0|0
  • Biz evli değiliz de öyle sana noluyo? :O :S
    Madem karın yetmiyo bir tane daha evlen ;) :D :D

0|0
    0|0
    • Birini gördük ikincisi kaldı * , ağaoğluyum ya ben

• Bilmem 1984 ağustos doğumluyum

• 86 mayıs bende :)

• eşin şikayetçidir bu durumdan

0|0
    0|0
    • mast yaptığımı bilmiyor ki

• yok dostum ya seninkide 4 fazla 2 olabilir arttıralım bizde :)

• Artır abi gelmişin 35 yaşına belkide şurada ağzının tadıyla yapsan yapsan 7-8 sene daha ancak yaparsın sonra vay prostat vay başka bişi sen bu gunlerin kıymetini bil hadi hadi serbestsin

• devam etmelisin!

0|0
    0|0
    • Anaaaa ilk defa biri devam et dedi sendemi evlisin yoksa?

• Anlatsaydın bir faydan dokunurdu ama yinede teşkler.

• biraz maneviyatla alakalı bir durum ve normal bir durum değil böyle şeyleri normal olmayan şeyler başına gelince anlıyorsun bir müsibet bir nasihattan evladır

• Yatagına giren kadın bir işe yaramıyor mu?

0|0
    0|0
    • Bakın bu durum yatağa girmekle alakalı bir durum değil eşimden şikayetçide değilim aksine memnunum ama haftada hergün ilişkiye girmekte mümkün değil doğaya aykırı

• Aynen devrem yanii bende korkuyorum aslında yanii sağlık açısından bu konuyla ilgili psikolojik destek almaktanda çekiniyorum açıkcası

• bence almalısın cekıncek bısey yok

• Abi evli adam mis gibi * varken neden mast yapar...

0|0
    0|0
    • Evlenince bana hak vereceksin bak gör

• Dostum mastürbasyonu bırak. Eşinle mutlu olmaya bak

0|0
    0|0
    • Eşimle mutsuzlukla alakalı bir durum değil şef yanii engel olamıyorum

Yükleniyor...