Senin yatakta mutlu olman benim için daha önemli dedi

Sevgilimle evliliğe doğru gidiyoruz. Cinsellik hakkında çok açık konuşuyoruz (ama yaşamıyoruz). Seks'te senin mutluluğun daha önemli benim için dedi. Benden daha çok kez boşalmanı isterim dedi. Neden böyle söylüyor? Egosunu mu tatmin edecek bu şekilde bi erkek neden böyle düşünür?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bencil karakter değil. Düşünsene 5 dakika sonra boşalıp daha sen ne olduğunu anlamadan keyif sigarası içen,duş almaya giden erkek olduğunu karşında. Seninde birşeylere doymanı istiyor. Şahsen bende partnerim için aynısını düşünürüm. Ben ne kadar zevk duyuyorsam onunda buna hakkı var diye düşünüyorum. Şanslısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Doğru düşünüyor. Erkekler çok kolay ve basit tatmin olurlar. Erkeği erkek gibi hissettiren kadınını tatmin ediyor olmasıdır.

2|0
    0|0
  • Olur öyle.

0|0
    0|0
  • ee sen tatmin olmassan boynuzu takarsın diye korkuyo sanırsam.

0|0
    0|0
  • çok kötü niyetlisin değer weriyo sana işte

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim partnerim ne kadar mutlu olursa o kadar mutlu eder ne ekersen onu bicersin

1|0
    0|0
  • seni mutlu etmek onu mutlu ediyormuş kısaca :)

0|0
    0|0
  • senin mutlulugun benim mutlulugum misali birliktelik söylemleri

0|0
    0|0
  • senin orgazmın doruklarına ulaşmanı istiyor..

0|0
    0|0
  • Doğru erkeği bulmuşsun.

0|0
    0|0
  • Senin mutlu olmanı istiyo işte. Eğer sen mutluysan o da mutlu olurmuş.

0|0
    0|0
  • köprü ayı dayı 3 lüsü

0|0
    0|0
  • emin ol seni korkutmak istemiyo, korpup kaçma diye böyle diyo. hele bi nişanı takim sen görürsün diyo :)

0|0
    0|0
  • Ben de partnerime daha çok önem veriyorum. O ne kadar zevk alırsa ben de o kadar alırım diye düşünüyorum. Normal bence.

Öteki türlü ben boşalırım ama o yarım kaldıktan sonra ne manası var ki...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• klasik kelimeler. Bunları söyleyerek cinsel tecrübelerini konuşturmaya çalışıyor. Sen bana güven uçurucam seni demek. Yersen.

0|0
    0|0
  • alttan alta adamda yetersizlik alt metni sezdim

iyi niyetten anlamıyoruz biz kadinlar

0|0
    0|0
  • başta hep aynı laflar sonrada sadece kendini düşünür

0|0
    0|1
Yükleniyor...