Bir kadın bakire taklidi yapabilir mi?

Bir kadın vajinismusuyla veya kaslarını kullanarak vaya herhangi bir şekilde bakire taklidi yapabilir mi? Eğer yapıyorsa nasıl anlaşılır?

Güncellemeler:
arkadaşlar cinsellik kategorisi altında sorulan her soruyu, sorana mal etmeyin.mevzu bekaret meselesi değil , mevzu şahsiyet meselesi.ayrıca da diktirtmekten de bu kadar rahat bahsetmeyin , o operasyonların çok düşük bir kesimi başarılı olabiliyor.yorgan değil , membran dikiliyor.ayrıca yanlış bir izlenim sezdim, tabiki de bakire olmayan kadınlarla beraber olduktan sonra, bekaret peşinde koşmak saçma.ama kadınların böyle bi takıntısı var.

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Eeee bu biraz da bizim turk kulturumuzun ve turk erkeklerin egolarini tatminden geciyor

Turkiye haricinde hic bir ulkede Bakireligin onemi % 5 ten ileri gitmiyor

Bekar erkekler once sevisebilmek icin kizlar ararlar o zaman problem yokturdur fakat

evlenme zamani geldiginde illa da bakire olsun diye tuttururlar neden acaba ?

veya sevgilisi bakiredir fakat evlenmeden once onun ile iliskiye girdigi icin gozunden duser

Bekar erkek evlenene kadar hayatina en az 5 kadin girer

Turkiyedeki erkek sayisi belli eee kadin sayisi da belli buna ragmen Turkiye matematigi ve fizik kurallarini alt ust ediyor

Gun gectikce de ozellikle buyuk illerimizde bakirelik sorun olmaktan yavas yavas cikmaya basladi tabi bunun cikmasi icin daha en az 20 yil var ama gencler tabulari yikmaya basladi ozellikle de bu konuda kizlar zevki sehveti ve sexi yeni yeni ogrenemeye basladilar

( bekar kizlardan bahsediyorum )

1|0
    0|0
    • alkışşş=)

• gerçekktenn allkışşş..

• Tesekurler arkadaslar

arada sirada ozelestri yapmakta fayda var

ozelestri veya empati yetenegi gelismis ender kisilerdenim :)

Simartilmayi hak ediyorum :))

bu arada ozguvende Tavan yapiyor :))

Kızlar Ne Diyor 5

• yapabilir.ki zor da değildir.Diktirebilir yada yapay zar yerleştirebilir.Hiç olmadı sizin alkollü olduğunuz anda bizin çekimlerde kan efektti vermek için kullandığımız pirok u yatağa dökebilir.Kısacası ruhunuz duymaz.Yada 1000 erkekle yatar ama diktirir eğer yapısı bozulmuşsa vajinal estetik olur.Kadın=şeytandır:D

2|1
    0|0
    • kendimi gerizekalı gibi hissettim... saf ve gerizekalı

• fazla sex yapıyı bozuyor mu?

• hissetmeyiniz kadın=şeytan dediysem aynı zamanda erkek=iblistir.kadını bu yollara iten erkektir.Fazla seks yapıyı bozar elbette doğumlardan dolayı da vajina yapısı bozulur

• anlayamazsın. ayrıca vaginismus bir tür psikolojik hastalıktır.

0|1
    0|0
    • vaginismus konuyla alakalı degil..ama anlayamazsın herşey kızın agzındaki 2cümleye bakar bazı kızlarda kızlık zarı esnek oldugundan kesinlikle patlamaz ve kanama olmaz kız uzun süre biçok kişiyle birlikte olur ama belli olmaz..yanlız bakire bir kızın adeti daha sancılı geçiyor ve kesik kesik oluyor..

• Onuda kandırmışlar :D

• Vajinusmusu kullanarak bakire taklidi yapamaz.

Çünkü vajinusmus olan bir insanla sende ilişki yaşayamazsın.

Ancak benim ipler gevşekmiş diyebilir.

0|0
    0|0
  • sen sevgiline güvenmiyorsun sanırım..: )

0|1
    0|0
  • :) yaparr hemde hiçç zorr değill.. bunu yapan birini de tanıyorumm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yeni zarlar çıkmış böle kadın organına takılıyor erkek girince patlıyor sonra kana benzeyen boya akıyor sen sanıyon kızlığı ben bozdummm ama sen ancak sanarsın

yaniii kız olmak bu kadar kolay artık bu devirde istersen iki üç defa kızlığını bozdurup diktirebilirsinde o kadar pahalı bişey de değil neyseee

yanii taklit yapablir hatta öğle inandırırkiiii nutkun tutulur

0|0
    0|0
  • Çok kolay. Anlama ihtimalin çok çok düşük bir şey. ama sunuda unutma baikrelik beyinde biter. kız önden vermiyor. onalarca adamla oral yada anal yapmış. o bakire mi oluyor sanıyorsun.

0|2
    0|0
  • bir kadin seni kandirmak isterse kandirir... diktirir kekler ya da diktirmez caktirmaz ,o ona kalmis... ayrica vajinismusla kandirma ne yahu? haa bir de bakire olmayanin vajina kaslari hemen yamuluyor sanki de anlayacaksin zar ve kanamasi olmasa

1|1
    0|0
  • o nasıl bir taklit yeteneğidir arkadaşım. kas ile bakireliğin ne alakası varki?

0|0
    0|0
  • diktirmesinin yanı sıra ilişkiye girdikçe açılma oluyor bu farkı gözlemlemiş biri olarak söyleyeilirim... burdada güven devreye giricektir ve sizin innsafınıza kalmıştır diktirip kandırabilirsiniz..

0|0
    0|0
  • yapabilir...kadın becerikliyse çoğu erkeğide pekala kandırabilir...

ben taklit yapmasındansa doğruyu söylemesini tercih ederim...

0|0
    0|0
  • Ayrıca bakire olsa bile bazı durumlarda kızlık zarı yırtılmadığı için kanama olmuyor.

Yani kadın istersen sen her şekilde kandırır :D

0|0
    0|0
  • hacı abı dıktırmedıyse anlarsın heralde ya :)) ama başlığı okuyunca aklıma gelen ilk şey ölmüş birinin canlı taklıdı yapabılır mı denemle aynı şey geldı

0|0
    0|0
  • kafa karıştırma geriye dönük

0|1
    0|0
  • kesinlikle yapar

0|0
    0|0
  • gerçekten varmış böyle soru soranlar!

Haydar dümen soruları fake sanıyordum...

0|0
    2|0
  • bitek bakire değil daha ne taklitler yapar bunlar sen bilmiyosun

0|0
    0|0
  • yapar dostum onlar herşeyi yaparlar kork onlardan

0|0
    0|0
Yükleniyor...