Millet bu kadar ilişkiye girerken günah diye düşünmüyor mu?

Çevremizde artık sıradan hale geldi evlenmeden cinsel ilişkiye girmek işin toplumsal yozlaşma haricinde bir de günah boyutu var kimse artık bunu düşünmüyor mu sizce?

Güncellemeler:
+ Normal karşılanmaya başlandı artık O tuhafıma gidiyor.
+ Hani insan şüpheye düşüyor diyor bekledik bekledikte bak millet şöyle böyle şeytan dürtüklüyordur bir çoğumuzu.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Allah her şeyi gören ve bilendir.
    Allah'ın gördüğünü, bildiğini ve işittiğini aklımızdan çıkarmasak o duruma gelmeyiz. Demek ki akıllardan çıkıyor ki o duruma geliniyor.

Bu duruma düşmek feci bir durum. Allah bu duruma düşenlere tövbe etmeyi ve tövbesinin kabul olmasını nasip etsin. Zina en büyük günahlardan bir tanesi, Allah yaşatmasın.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya öteki taraf yoksa ya saf gibi bütün güzellikleri yaşamadan ölürsek? bir daha mı gelceeeğz dünyaya (melodili okuyun)

0|1
    1|2
  • ben tanri olsam apis aralarini helak ederdim.

0|0
    2|1
  • düşünseler yapmazlardı

0|0
    0|1
  • Benim aklıma geliyo

0|0
    0|1
  • Sen dürtülmüyormusun

0|0
    0|0
    • dürtüldüğümden soruyorum ya ama sabır ediyorum yani sonuçta direk bodoslama dalmıyorum dürtülüyorum diye.

Erkekler Ne Diyor 5

• Mahalle baskısı

0|0
    0|0
  • zina ve bina cogaldi, birak sen escinsellik, ensesten iliski bunlarda yayginlasti cisellik sorularina baksana cecaplara 10 larca bir kardesimiz sormus sabah namazina kalkan var mı diye 2 kisi cevap vermis iste gosterge bu

1|0
    0|0
  • Öteki tarafta düşünmeye vakitleri olacak bosver

0|0
    0|0
  • Maalesef insan engel olamıyor kendine.

0|0
    0|0
  • Hayatımda en fazla öpüştüm bu konuda rahatım geri kalanı evlenince öpüşmeler içinde tövbe ettim

0|0
    0|0
Yükleniyor...